Skocz do zawartości

Lost Planet 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Była plotka, że pierwszego dnia SF4 sprzedał się na amazon (nie wiem czy com, czy co.uk) trochę lepiej na PS3.

Brak danych z innych sklepów i z pozostałych dni. Nic mi też nie wiadomo na temat innych gier capcomu.

 

EDIT:

"According to a report from Gamesindustry.biz the initial sales figures of DMC4 favor the Xbox 360 version in the UK claiming 61% of the title's total software launch sales while Sony and the PC share the claims the remaining 39%."

 

Czyli ktoś tu chyba podaje dane, w które chciałby wierzyć.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Kurde graficznie w przypadku wersji na ps3 mamy wręcz przepaść. Jest płynnie, teksturki są najwyższych lotów, mnóstwo rzeczy na ekranie czy to wrogów, czy to wybuchów czy samego otoczenia. Dżungla mimo że korytko, wygląda świetnie a potyczki z tymi większymi monstrami smakują niezwykle świeżo w takiej scenerii.

 

No i coop dla czterech graczy, dzieki czemu gra nabiera nowych barw.

 

Naprawdę świetny tytuł. Oby tylko nie zginął w morzu innych, bardziej znanych tytułów.

Odnośnik do komentarza

Mi sie podoba, brakuje mi ostatnio jakies fajnej "szczelaniny" . Zabijanie tych wielkich owadopodobnych obcych, skojarzylo mi sie z Monster hunter ( podejscie taktyczne, unieszkodliwianie najpierw najslabszych punktow jak odnoza itd. ). Wypatruje premiery, kiedy ona nastapi?

 

PS. Nie gralem w Lost Planet, warto zaliczyc? czy lepiej odpuscic?

Odnośnik do komentarza
PS. Nie gralem w Lost Planet, warto zaliczyc? czy lepiej odpuscic?

Jesli chcesz zobaczyc jak sie nie powinno pod wzgledem graficznym portowac gier na PS3 to bierz śmiało ;) Chociaz tu jest dziwna sprawa bo gra czesto laguje sama z siebie, w momentach gdy nic sie nie dzieje ,a podczas walki z wielkim bydlakiem nawet nei chrupnie. Ogolnie , mimo syfiastej grafy ,gra jest superancka , posiada niezle online (choc czesto z lagami) , klimacik rowniez fachowy no i super pojedynki z bossami.Ja bym bral na twoim miesjcu bo mozna ja wyrwac za smieszne pieniadze ;)

Odnośnik do komentarza
Zabijanie tych wielkich owadopodobnych obcych, skojarzylo mi sie z Monster hunter

Bez kitu nawet biega się tu całkiem podobnie do MH O_O.

 

Sam zastanawiam się teraz nad LP, co prawda jestem hejterem Capcomu (od czasów RE5) ale ta seria wydaje się jakimś małym wyjątkiem od reszty ...

 

Sterowanie ssie pałę, to ewidentnie nie jest gra z myślą o PS3.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

I te Monster Hunterowe machanie do kogoś XD Jak widzę takiego LP to aż mnie ściska, że Monster Huntera 3 nie wydali na ps3 tylko na tfu Wii, bo to mogłoby być miażdżące jak cholera. Coop w tej grze zabija na miejscu i daje ogromną satysfakcję jak we wspomnianym MH, ale co się dziwić skoro to tak naprawdę MH tyle, że nowocześniejszy hehe. Jestem innego zdania co do sterowania bo dla mnie powinno być takie w każdej grze na konsoli. Szybkie obroty 90' stopni w obie strony i nie potrzeba myszki i nie trzeba ustawiać czułości na 120/100 by się obrócić w porę zanim cię ktoś ubije(nienormalnie szybkie obroty wokół własnej osi included. Zmiana broni też idealnie pod trójkątem, strzelanie świetnie nie wspominając o obłędnej precyzji z jaką można celować. Nie wiem jak wy, ale ultra wygodnie i mega celnie mi się strzelało jak w żadnej innej grze lol. Potyczka z bossem to bajkaa, że aż się rozpływam. Zakochany jestem w grach Capcomu i tym, że nie uświadczymy tutaj samoistnej regeneracji hp, która by zepsuła cały fun z przeżycia xD.Dla mnie i mojego przyjaciela to jest MUST HAVE.

 

PS.Capcom dawać mi tu next-genowego MH !!! XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...