Skocz do zawartości

Lost Planet 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ściągnąłem późnym wieczorem, wlaczylem sobie Singla, przeszedlem pierwszy level, i łii tam nuda, poszedłem spać.

następnego dnia wlaczylem multi, doszedlem do levela z tym colosalnym robalem, ale jazdaaa!!! wiecej takich akcji xDDD jak pelna wersja ma oferowac wiecej takich, to chyba sobie sprawie, super akcja kiedy jeden wali z rocked launchera, drugi z miniguna a trzeci z mecha :D

Odnośnik do komentarza

Do tej pory nie mogę się oderwać od tej demówki. Widać, że gra śmiga na podrasowanym silniku RE5. Roślinność, te kreatury po prostu są mistrzowsko zrobione, nie oglądałem wcześniej żadnych trailerów, dlatego gra mnie powaliła na kolana, zarówno w Singlu jak i co-op. Chyba biorę ją od razu jak się ukaże.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

nowy trailer UWAGA = w pewnym sensie pełen spoilerów bo pokazuje kolejne chaptery gry (chociaz wiekszosc i tak bylo widac juz wczesniej)

http://www.gamekyo.com/videofr16132_lost-planet-2-nouvelle-video.html

 

 

ja przyznam ze sie napalam, troche dlatego ze to gra twórców MH , troche dlatego ze podchwyciłem klimat grajac w demo (i podchwycilem też ogormne bronie :D) , mimo ze zwykle nie podniecaja mnie wcale żadne strzelanki w takim stylu , to jednak w to musze zagrac :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cięcia w Lost Planet 2 na PS3 potwierdzone

http://www.ps3site.pl/ciecia-w-lost-planet-2-na-ps3-potwierdzone/37537/

 

Nie planowałem kupna LP2, ale szkoda, że Capcom tak postępuje. Sądzę, że nie jeden developer wybiera takie same rozwiązanie, "dostosowując" wersje z PS3 do tej z X360.

Odnośnik do komentarza

Kupując grę chce kupić grę, a nie tylko te dodatki którze rzekomo nie znajdują się na nośniku - -

Nabęde grę ale po prostu taniej gdzieś wynajdę a dodatki mogą mnie w (_(_) pocałować, i tyle.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Cięcia w Lost Planet 2 na PS3 potwierdzone

http://www.ps3site.pl/ciecia-w-lost-planet-2-na-ps3-potwierdzone/37537/

 

Nie planowałem kupna LP2, ale szkoda, że Capcom tak postępuje. Sądzę, że nie jeden developer wybiera takie same rozwiązanie, "dostosowując" wersje z PS3 do tej z X360.

 

Nie będę zrzucał winy na X360, jakby Capcom chciał do by dorzucili drugą DVD. Ja napisze coś innego na pewno nie kupię tej gry, może dopiero jak stanieje do ok. 70-80 zł na rynku wtórnym. Zamiast dawać kasę takiemu Capcomowi wolę wesprzeć exy od Sony!!! W mojej kolekcji mam praktycznie większość exów i coraz bardziej uświadamiam się w fakcie, że dobrze postępuję wspierając w ten sposób moją ulubioną konsolę!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

widze ze tu gra nie budzi wielkiej podniety ale może ktos bedzie umial odpowiedzieć

 

dziś miała być premiera nowego dema dostepnego na kody, ale pobieranie kodów na stronie LP nie działa zbytnio...

 

 

ale moje pytanie jest inne. do tych co grali w jedynke i 2 (demo) czy są jakieś powazne roznice ?

chciałem przejść jedynke przed premiera LP2 , ale zastanawiam sie czy nie wytworze sobie jakichś złych nawyków (sterowanie/gameplay) ? jest coś takiego co może mi potem przeszkadzac? czy wręcz przeciwnie - ogranie i przyzwyczajenie sie do gry ułatwi mi sterowanie/celowanie?

Odnośnik do komentarza
ale moje pytanie jest inne. do tych co grali w jedynke i 2 (demo) czy są jakieś powazne roznice ?

Szczerze ? nie, obie są wręcz identyczne (poza sprintem w dwójce umieszczonym standardowo pod kółkiem).

Myślę że ogranie jedynki pomoże przy dwójce, jednakże jest to taka gra że niewiem, wystarczy troche pograć i jest dobrze ze skuteczną grą :)

 

Ogólnie jednak sterowanie jest bardzo specyficzne i należy do niego przywyknąć (chociaż są różne możliwości jego ustawienia).

 

Gram w tą betę i póki co ludzie troche noobią (i masakra w respawn poincie - koło nas stos ludzi do wykurzenia).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja dziś miałem farta i dorwałem kod na wczesny dostęp do multiplayer'owego dema/bety. Niestety mocno się rozczarowałem... Pierwsze na co zwróciłem uwagę to słaba grafika, a konkretnie niesamowicie rzucający się w oczy aliasing, jest po prostu straszny... Do tego sama kolorystyka, nasycenie barw, kontrast są delikatnie mówiąc dziwne (moim zdaniem), bardzo nieprzyjemne i męczące dla oka (oraz monotonne - tutejsza "zieleń" w odróżnieniu od przyjemnego dla oka śniegu z jedynki jest niesamowicie przytłaczająca). Jedyne porównania jakie mi się tutaj nasuwają to niektóre gry na Unreal Engine 3 oraz BF Bad Company 1. Do tego wszystkiego przy stosunkowo małej mapce i niewielkiej liczbie przeciwników liczba klatek na sekundę jest ma tendencję do mocnych spadków. Sam gameplay jest dobry, ale udostępniona mapa nie wydaję się być zbyt ciekawa, do tego znajdujące się na niej VS'y to jakieś totalne badziewia (zresztą nie ma nawet dość miejsca na porządną walkę VS vs VS ^^). To wszystko jest dla mnie tym większym rozczarowaniem, iż byłem wielkim fanem Lost Planet 1 na X360 - uważałem tą grę w praktycznie każdym aspekcie (kampania singleplayer, grafika) za lepszą od Gears of War 1, a w niektórych (multiplayer) za równie dobrą. Jedyną wadą multi w jedynce zdawało mi się zbyt mocne ograniczenie "startowego" T-ENG, którego to VS'y zużywały w zastraszającym tempie. W wyniku tego ciężko było o jakieś ciekawe batalie na większych mapach, gdyż za szybko "kończyło się paliwo" - gdyby nie ta wada pewnie grałbym przez kilka, a może nawet kilkanaście, miesięcy w tryb MP z LP1. Dodatkowo w samej części pierwszej na X360 (na PS3 nie grałem) grafika wydawała się przyjemniejsza dla oka - nie było problemów z aliasingiem, a sam design był przyjemny dla oka (śnieg był dużo ładniejszy niż jest w realu ^^ i ładnie komponował się z kolorowymi budynkami oraz wrogami). Nie mówiąc już o tym że CAPCOM w międzyczasie wypuścił więc rewelacyjnie wyglądającego RE5... Po tym wszystkim jestem na prawdę srogo zawiedziony tym co uświadczyłem :( Na prawdę liczyłem na tą grę jak na żadną inną, a tutaj takie rozczarowanie... Wygląda na to że LP2 będę musiał raczej kupić na X360 (ciut mniejsze problemy z aliasingiem). Co do trybu MP to może w pełnej wersji będą ciekawsze mapy...

Edytowane przez PePeP
Odnośnik do komentarza

ja też gralem jako polak, ale ściągałem z amerykańskiego store (może i da sie z europejskiego, mi nie wchodziło)

 

ogolnie to troche chaos jest ;p

mysalem że umiem już grać gałką ale jakoś wcale nie jest tak fajnie , albo jestem zbyt przyzwyczajony do MW2, tutaj o wiele dluzej trzeba strzelać , a i celownik slabo widać ;p

 

pozatym niektore elementy sterowania sa wybitnie upierdliwe, np turlanie dopiero po nacisnieciu gałki, a pod R1 i L1 czyli waznymi klawiszami obrazanie kamery , co jest przydatne ale jakos palce mi sie nie układaja zeby jednoczesnie strzelac i obrazac kamaerą ;p (o wiele bym bardziej wolał żeby kamera prawą gałką odwracałą sie bardzo szybko , a np po L1 kamera sie przybliżała i predkosc ruszania sie zmniejszała zeby mozna bylo precyzujnie celwoać - wiem że to rozwiazanie wlasnie z MW2 ale serio sie sprawdza lepiej niż powolna kamera pod gałką, a szybka pod L1/R1, a zbliżenie pod strzakła w góre.. nie da sie jej szybko nacisnac w ferowrze walki)

 

chociaż swietnie jest wejśc do robota i siać zniszczenie xD ale chyba jednak przejde poprostu singla, bo nie wiem czy zdołam sie przyzywczaic do multi (przynajmniej versus, co co-op moze byc fajny)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W jedynce był jeszcze taki tryb, że kilku graczy było ludźmi a druga strona Akridami i wtedy to był niezły chaos dopiero, ciekawe czy ten tryb też tu będzie (nie było łatwo zarąbać robaka, zwłaszcza z niegramotną drużyną).

Albo wcielić się w takiego gigantycznego motherfuckera przeciw reszcie, to byłoby coś...

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

W jedynce był jeszcze taki tryb, że kilku graczy było ludźmi a druga strona Akridami...

Nie w jedynce tylko w części 1.5, która ukazała się tylko na XBoxa.

 

widze ze tu gra nie budzi wielkiej podniety ale może ktos bedzie umial odpowiedzieć

 

dziś miała być premiera nowego dema dostepnego na kody, ale pobieranie kodów na stronie LP nie działa zbytnio...

Gra nie budzi wielkiej podniety bo każdy wie, że Capcom nie potrafi robić gier online. Grałem sporo czasu w demo i za każdym razem były lagi. Nie ważne czy grałem z Japończykami, Amerykanami czy gośćmi z Europy. Nie ciekawie to wygląda bo gra jest świetna. Tylko co z tego jak nie będzie się dało grać. I nie jest to moje marudzenie. W demie pierwszej części LP były lagi. W pełnej wersji też. Nie wspominając już o RE5.

 

Jak zagrać w tą betę bo znowu jakieś machinacje są?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...