Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to był za model ale były to Timberlandy

podobne do tych:

http://moda.allegro.pl/item910088896_timberland_buty_meskie_city_adve_41_od_citysport.html

tylko,że wysokie,zimowe.

Anyone?

Dobra są http://timberland.pl/kolekcja_meska.php?kid=5&str=2&prod=1966 - tylko gdzie można je w sensownej cenie kupić(w sklepie były za 350 w promocji i gdyby nie to,że rozmiaru nie było,,łyknąłbym)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

One sa po prostu brzydkie, a nawet jak komuś się podobają to na pewno nie wyglądają na buty za więcej niż 99 złotych.

 

Jakbym był przy kasie to bym zainwestował w Martensy, ale wydawanie 4 czy 5 stów na buty nie ma sensu, bo mi jeszcze noga rośnie.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Nikt nie mówi, że są złe. Te pierwsze City Adve są spoczko. Mam identyczne, ale od HD. Trzymają się 3 rok, a dałem za nie 2 stówki. Kupiłem, żeby mieć coś bardziej oficjalnego co się w oczy nie rzuca.

Odnośnik do komentarza

Glownym zalozeniem butow na zime jest to byc Ci noga w nich nie przemarzla, no i fajnie by bylo gdyby nie przemokla..

Watpie zeby ten but spelnial w 100% jakiekolwiek z tych zalozen, idac Twoim tokiem rozumowania mzoesz kupic targowe trampy jako buty ziomowy, bo nie wazne jakie sa, Ty je kupiles jako zimowe to z miejsca dostaly super mocy..

Odnośnik do komentarza

Glownym zalozeniem butow na zime jest to byc Ci noga w nich nie przemarzla, no i fajnie by bylo gdyby nie przemokla..

Watpie zeby ten but spelnial w 100% jakiekolwiek z tych zalozen, idac Twoim tokiem rozumowania mzoesz kupic targowe trampy jako buty ziomowy, bo nie wazne jakie sa, Ty je kupiles jako zimowe to z miejsca dostaly super mocy..

 

No wśród znacznej części ludzi panuje przekonanie, że jak but jest wysoki to jest zimowy. No i stąd kupowanie na zimę butów "koszykarskich".

Odnośnik do komentarza

.W trampkach nie chodzę,bo podstawówkę mam już dawno za sobą.

 

jak ten czas szybko leci..

 

 

 

Glownym zalozeniem butow na zime jest to byc Ci noga w nich nie przemarzla, no i fajnie by bylo gdyby nie przemokla..

Watpie zeby ten but spelnial w 100% jakiekolwiek z tych zalozen, idac Twoim tokiem rozumowania mzoesz kupic targowe trampy jako buty ziomowy, bo nie wazne jakie sa, Ty je kupiles jako zimowe to z miejsca dostaly super mocy..

 

No wśród znacznej części ludzi panuje przekonanie, że jak but jest wysoki to jest zimowy. No i stąd kupowanie na zimę butów "koszykarskich".

 

A widzisz cos takiego zebym napisal ?

But zimowy dla mnie nie wazne czy jest low czy high, ma byc zrobiony z materialow, ktore sie w zime sprawdzaja i w pelni spelniaja zalozenia, ktore podalem w poscie wyzej.

Odnośnik do komentarza

Z cyklu hard. Szukam czarnych koszulek z nadrukami/grafikami w stylu tego teledysku

(nie, to nie jest DANCE ^^) Chodzi mi o takie oldschoolowe kolorowe, neonowe, delikatnie rozmyte loga, napisy, figury, grafiki (gwiazdki planety czy cuś) mocno trącące latami 80's, serialami z tego okresu, kinem.

 

PS: Nie. Nie jestem zjarany ani nic z tych rzeczy.

Edytowane przez Hrubaz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...