Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Zima minęła a dalej nie znalazłem czegoś takiego

A byłeś w sklepie czy czekałeś aż dostaniesz pod choinkę?

 

Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale jeśli nie macie u siebie samych spożywczaków to załatwienie takiej koszulki to kwestia 15 minut. Wyslij mi 25 zeta + 8 na przesyłkę + 2.45 na żubra to Ci wyślę taką koszulkę pocztą.

Odnośnik do komentarza

Bo tu wszyscy wiedzą, który to ero...

 

Ja z kolei szukam cardigana, szarego, czarnego lub granatowego najlepiej, tanio i na necie bym wolał oraz koszuli w kratę też niedrogiej (gdzieś w necie, tylko z dobrego materiału a nie jakaś cerata). Banny hilfe:)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Bo tu wszyscy wiedzą, który to ero...

 

Ja z kolei szukam cardigana, szarego, czarnego lub granatowego najlepiej, tanio i na necie bym wolał oraz koszuli w kratę też niedrogiej (gdzieś w necie, tylko z dobrego materiału a nie jakaś cerata). Banny hilfe:)

Pozamykali wszytkie h&m w Twoim mieście?

 

 

 

 

 

To ty miałeś problemy ze znalezieniem zwykłej szarej koszulki czy pomyliłem osoby?:)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Bo tu wszyscy wiedzą, który to ero...

 

Ja z kolei szukam cardigana, szarego, czarnego lub granatowego najlepiej, tanio i na necie bym wolał oraz koszuli w kratę też niedrogiej (gdzieś w necie, tylko z dobrego materiału a nie jakaś cerata). Banny hilfe:)

Pozamykali wszytkie h&m w Twoim mieście?

 

 

 

 

 

To ty miałeś problemy ze znalezieniem zwykłej szarej koszulki czy pomyliłem osoby?:)

Pomyliłeś.

 

Zanim napiszę na forum, chodzę po sklepach. W H&M owszem są, ale cardigany z grubej wełny jak dla sybiraka, a jeden fajny cienki był tylko bez rękawów. W Zarze widziałem fajne, ale drogie (pipi)sko. Co do koszul, same jakieś w wielką kratę były, a mi chodzi o taką jak na jednym z fitów beckhama wklejanym przeze mnie nie tak dawno. Jedna była nawet, nawet, ale po przecenie i wyglądały jakby podłogi wpierw nimi wytarli, więc dałem sobie siana. Poza tym jestem leniwym gnojem i lubię jak mi przychodzą rzeczy do domu same, bez ruszania dupska:)

Odnośnik do komentarza

A ja lubie chodzić po zakupach <gej> Tak, wiem, galerianka ze mnie, no ale to jedyna okazja, żeby spotkać prawdziwych ludzi.

 

Zanim napiszę na forum, chodzę po sklepach. W H&M owszem są, ale cardigany z grubej wełny jak dla sybiraka

Ja mam kilka takich sweterków i jedną kamizelkę w tym stylu, wszystkie cieniutkie, całkiem niedrogie, bo 50 dyszek za jedeną sztukę. Czasem jakas przecena w Reserved, nawet jednego mam nawet z

 

Croppa:) bo akurat mieli jedną sztukę gdzieś schowaną pomiędzy masą bluz i koszul z napisami HiPhOP. New Yorker C&A z tego co wiem mają tanie i fajne

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Też lubię się pobawić w galeriankę, ale to jak mam kasę. Jak nie mam za dużego budżetu to wolę na necie poszukać:)

 

Pochodzę, może jeszcze czegoś poszukam jak na allegro nic nie wyrwę. Zaglądne do Reserved (jakoś z przyzwyczajenia zawsze omijam ten sklep szerokim łukiem), a i do Croppa wejdę, tylko najpierw sie rozglądne czy nikt znajomy mnie nie widzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...