Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież większośc cichów z h&m mimo, że ładna to tragediajesli chodzi o wykonanie. Sweterki cienkie jak papier toaletowy, odlatujące guziki...w zarze tego nie ma

Oj chyba wielu rzeczy tam nie kupujesz i masz pecha co do wybieranych przez Ciebie egzemplarzy.

Osobiście mam dużo rzeczy z HM'u, moja dziewczyna również. I jeszcze żadna rzecz mi się nie popsuła, czy to zimowa kurtka, czy bluza/koszula/koszulka. Albo nie dbasz o ciuchy :)

Odnośnik do komentarza

Przecież większośc cichów z h&m mimo, że ładna to tragediajesli chodzi o wykonanie. Sweterki cienkie jak papier toaletowy, odlatujące guziki...w zarze tego nie ma

Oj chyba wielu rzeczy tam nie kupujesz i masz pecha co do wybieranych przez Ciebie egzemplarzy.

Osobiście mam dużo rzeczy z HM'u, moja dziewczyna również. I jeszcze żadna rzecz mi się nie popsuła, czy to zimowa kurtka, czy bluza/koszula/koszulka. Albo nie dbasz o ciuchy :)

No nie, to raczej Ty nie kupujesz w lepszych sklepach:)

Odnośnik do komentarza

Przecież większośc cichów z h&m mimo, że ładna to tragediajesli chodzi o wykonanie. Sweterki cienkie jak papier toaletowy, odlatujące guziki...w zarze tego nie ma

Oj chyba wielu rzeczy tam nie kupujesz i masz pecha co do wybieranych przez Ciebie egzemplarzy.

Osobiście mam dużo rzeczy z HM'u, moja dziewczyna również. I jeszcze żadna rzecz mi się nie popsuła, czy to zimowa kurtka, czy bluza/koszula/koszulka. Albo nie dbasz o ciuchy :)

No nie, to raczej Ty nie kupujesz w lepszych sklepach:)

NIE NIE NIE, O NIE PANIE. TO TY NIE KUPUJESZ W GORSZYCH SKLEPACH.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam niejakiego dziwiątka z wyraznym kompleksem biedoty, któremu pewnie nie starczyło na skarpety najki i bardzo uderzyło go to jak napisałem, że moja kurtka była droga.

 

Już pędzę ze sprostowaniem. 70% mojej szafy jest z H&M. Reszta to reserved, zara i jakies sporadyczne wynalazki z innych sklepów, to sobie mogę porównać np jakość. W H&M mozna się ładnie ubrać, ale jakość tych ciuchów jest bardzo średnia. Zwłaszcza gdy się porównuje do zary, nie mówię już np. o porównaniu spodni wranglera/levisa/big stara do jeansow z h&m. Ostatnio też kupiłem bluzę w big starze. Świetna jakość. Albo znacie taką firemkę jak oqxide? Fajne nieraz stylowo rzeczy mają, o wiele tańsze niż niż z h&m (tak, że nie zacyniłbym przed milfem z USA), ale jakość to jak niebo a ziemia, na korzyść tego pierwszego.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ale przecież nikt na mnie nie najeżdża. Poza sporadycznymi przypadkami pewnego grubasa z usa i wtedy ciebie cos sie kiedys wielce uraził gdy napisałem, że kupiłem kurtkę droższą niż 99 złotych. Pewnie bym o tym zapomniał, ale tak bardzo cie to wtedy ubodło, że musiałeso tym wspomniec też w innych tematach.

 

 

Z Luckiem i Figlarzem my się tylko droczymy, a że reszcie cos nie odpowiada? Kto mnie zna chociaz troche wie, że rzadko bywam serio (w internecie)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Chryste, gekon...naprawdę myślisz że kogoś poważnego może zaboleć fakt, że ktoś kupuje drogie ciuchy? :) nigga, mnie też od czasu do czasu stać na coś droższego, ale tu chodzi o pewną klasę którą wypada zachować. Wiem że to była beka i ironia ale właśnie na to zwracam Ci uwagę, często nie potrafisz zaznaczyć tej ironii i dlatego na Ciebie "wjeżdżają", np tomsecret wyżej ;)

eot bo osta dostaniemy!!

Odnośnik do komentarza
Wiem że to była beka i ironia ale właśnie na to zwracam Ci uwagę

No nie za bardzo, bo o ile innym to latało tak Tyś się tego tak doczepił, że nawet teraz to ciągniemy;] Ciebie widocznie to musiało zaboleć, inni mieli to gdzieś bo widocznie zrozumieli żart.

 

NIE UBIERAM SIE W ALDO! Aczkolwiek ostatnio widziałem tam fajne rekawiczki. Mam też zamiar kupić sobie supry na wiosnę

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

423d369b4074b2cfba0ff4d865323b02,14,1.jpg

Widział ktoś takiego fioletowego Kardigana gdzieś w Wawce? :( Całą Argadie i Blue City przelazłem - nic ,null ,dupa i ch.uj , w zadnej Zarze , Peeku , Royalu ,Marku i spageciażu - wszędzie tylko zje.bane sweterki w serek i z czerwonymi rombami na czele ...

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...