Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

Jest gdzieś w polskim internecie sklep (poza allegro) gdzie można nabyć trochę ciuchów z serii Adidas Originals? Na allegro jest ich mało, widziałem w zagranicznych sklepach że je sprzedają, ale w Polsce ciężko na nie trafić ;/

 

allegro nie polecam, duzo fejków (kermity możesz sobie odpuścić) chyba że masz sprawdzonego sprzedawce (nie spotkałem ŻADNEGO od kilku lat) niestety, jak chcesz miec oryginalny towar musisz a) przepłacic w sklepie w polsce b) znajomy sprowadzi ci z innego kraju. gdzieś mam stronke jak odróżnić podróbki . jak znajde zapodam

Edytowane przez Orzeszek87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc ;) Głównie zależy mi na T-Shirtach. W necie ciężko jest je dostać, i prawie wszystkie to podróbki. W tym City-Shopie jest jedna koszulka... Co za kraj. Dziwne że nie ma oficjalnego sklepu adika. Byłem na stronie adidasa, wszedłem w katalog ciuchów i kilka naprawdę t-shirtów i bluz jest wy(pipi)anych ale nie ma gdzie ich nabyć ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

polecam outlety, niestety tylko w warszawie bywam więc ursus factory, dobrze zaopatrzony jest też adidas w złotych tarasach ale jest dość drogo (ale od czego są wyprzedaże) z t-shirtami ciężko poza klasykami (standardowy wzór tzw opinklata) to jakieś konkretne kolekcje to cieżko. zagranica niestety.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rozerwalem na plecach kilka tych XLek w przymierzalniach w H&M :( Najlepsze jest to, ze na brzuchu sa szersze niz w klacie, wiec wygladam w nich jak w sukienkach xD

 

W ogole nieludzko w(pipi)iaja mnie te rozmiary. Ostatnio znalazlem w espiricie skore, ktorej szukalem 10 lat. Juz mialem wykladac ostatniego tauzena (nie mialbym juz nawet na zarcie; normalnie nie dalbym tyle za ciuch, ale o takim fasonie marze od lat), a mila Pani mowi: "niestety nie robimy XXL". Krew mnie zalala :(

A jak jest juz cos xxl tyo jak wyzej - w pasie jest szersze niz w klacie - LOL!

Ostatnio w newyorkerze pojawily sie zwykle t-shirty bez nadrukow w slimficie - jesli ktos ma taki problem jak ja to polecam.

Odnośnik do komentarza

Niestety, w tych czasach produkują jedynie ubrania dla wychudzonych hipsterów :(

Pozostają 2 wyjścia: schudnąć albo zacząć zamawiać ubrania szyte na miarę ;)

Pozostaje też opcja, którą wybiera większość otyłych nastolatków, czyli jaranie sie polskim hiphopem i chodzenie w za dużych ciuchach, które maskują nadwagę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, Panie i Panowie. Wy sie znacie na szmatach, ja nie. Otoz, poszukuje jakichkolwiek koszulek/bluz/ubran z motywami 'lesnymi', czy 'łowieckimi'. Kumacie c'nie. Nie chodzi mi o jakies ubrania mysliwskie czy cos, bo tutaj kumam czacze. Bardziej chodzi mi o jakies casual clothes z wlasnie takimi ŁAJLD motywami.

m1.jpg

Jak mi ktos znajdzie koszulke z takim, lub podobnym logo to ozloce <ok>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...