Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

PETA zwariuje. W ogóle RDR jest brutalny, znowu będą dymy. Szczególnie za te zwierzęta.

Nastolatek oskalpował swoje psa. <------------ To przez RDR

 

Ten oskalpowany pies przypomina psiaki z SH.

 

Naszła mnie taka myśl. Teraz po RDR nowe GTA będzie miało trudne zadanie. Cholera jakie będzie musiało być "gigantyczne" żeby przebić RDR. Czy nawet Agent.

Ale o to się nie boję. Boję się jak cholernie dobre będzie.

 

PS. Szkoda, że usunęli ten filmik. Motyw z pijakiem genialny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

PETA zwariuje. W ogóle RDR jest brutalny, znowu będą dymy. Szczególnie za te zwierzęta.

Nastolatek oskalpował swoje psa. <------------ To przez RDR

Ten oskalpowany pies przypomina psiaki z SH.

 

Naszła mnie taka myśl. Teraz po RDR nowe GTA będzie miało trudne zadanie. Cholera jakie będzie musiało być "gigantyczne" żeby przebić RDR. Czy nawet Agent.

Ale o to się nie boję. Boję się jak cholernie dobre będzie.

 

PS. Szkoda, że usunęli ten filmik. Motyw z pijakiem genialny.

 

Do tego wcale nie potrzeba gry Rockstar. Czego najlepszym przykładem jest ta dziewczyna (link w spoilerze). Od razu ostrzegam, bo foty są bardzo drastyczne. :potter:

 

 

 

 

Co do GTA to Dan Houser z Rockstar mówił, że zdecydowanie więcej roboty jest przy takim RDR, gdzie musieli tworzyć od podstaw animacje dla zwierząt, lasso, dyliżanse z ruchomymi elementami, realistyczna fizyka itd. No i w GTA horyzont przesłaniają budynki, akcja dzieje się w mieście. Tutaj natomiast są praktycznie same pustkowia, więc trzeba było jakoś tą przestrzeń wypełnić. No i jak widać udało im się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do tego wcale nie potrzeba gry Rockstar. Czego najlepszym przykładem jest ta dziewczyna (link w spoilerze). Od razu ostrzegam, bo foty są bardzo drastyczne. :potter:

 

 

 

O (pipi)a bez komentarza.

 

Co do GTA to Dan Houser z Rockstar mówił, że zdecydowanie więcej roboty jest przy takim RDR, gdzie musieli tworzyć od podstaw animacje dla zwierząt, lasso, dyliżanse z ruchomymi elementami, realistyczna fizyka itd. No i w GTA horyzont przesłaniają budynki, akcja dzieje się w mieście. Tutaj natomiast są praktycznie same pustkowia, więc trzeba było jakoś tą przestrzeń wypełnić. No i jak widać udało im się.

Wiem Zwyrol.

 

Nie chodziło mi o to. "Gigantyczne" w sensie jak zajebiste będzie musiało być, nowe GTA tudzież Agent.

 

Bez spoilerów obejrzałem dziś troszkę tych filmików. Trochę streamu i powiem tak. To co widziałem, absolutnie przerosło moje wyobrażenia o tej grze. Coś niesamowitego.

Jakie w tej grze akcje, odchodzą. To się w głowie nie mieści. A przecież to co widziałem to zaledwie mała drobinka.

 

Teraz jestem pewien. Że tych co znudziło GTA4, RDR pochłonie.

Na każdym kroku jest co robić. Na każdym kroku gra zaskakuje. Jest cholernie "randomowa".

 

To co można robić............San Andreas się chowa.

 

Grafika - poezja. Krajobrazy coś niesamowitego.

Widoki, tereny są tak piękne. Tak obszerne, że o ile w GTAIV (w każdej części) zwykłe hasanie sprawiało mi dużo frajdy. Tak chyba w RDR w ogóle nie tknę misji fabularnych.

A jakie zróżnicowanie, jakie szczegóły, detale.

Burza :wub:

 

Po tym co widziałem. Liberty City is over jako najlepsze, najbardziej "żyjące" wirtualne miasto.

RDR nie "żyje" tylko bucha życiem ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

na streamie widzialem jak facet podprowadził konia na tory żeby przejechał go pociąg, stał przy koniu (nie siedzial na nim) i wydawalo sie że serio go rpzejedzie, ale koń w ostatniej chwili sie rpzestraszył i doszedł z torów ;p a gościu "no horse! no!" xD

 

ale z tego co widzialem to chyba nie da sie zgubić kapelusza mimo ze innym ludzią spadaja kapelusze w roznych momentach

 

no i widzialem buga - gosc wlazł do knajpy a tam stał koń :P (nie jego) , zaczął nim jezdzic po stołach, i co dziwne koń potrafil trzymac tylnie nogi na ziemi a przednie na stole (i odwrotnie) i ułożenie ciała bylo odpowiednie do takiej sytacji nierównego terenu, potrafi tez po schodzach włazic

Odnośnik do komentarza

co to jest hype? to 26 osób przeglądających temat RDR :D ale to zdorow, bo gra wyglada na to ze zasługuje.

 

no i widzialem buga - gosc wlazł do knajpy a tam stał koń :P (nie jego) , zaczął nim jezdzic po stołach, i co dziwne koń potrafil trzymac tylnie nogi na ziemi a przednie na stole (i odwrotnie) i ułożenie ciała bylo odpowiednie do takiej sytacji nierównego terenu, potrafi tez po schodzach włazic

to nie bug, tylko wygimnastykowany koń, bug to by był jakby przenikał przez te stoły. Czyli można wbić do burdelu ze świadomością ze ma sie największego rumaka w lokalu :)

 

 

 

Premiera w piątek (21) ta? ale mi sie nie zgrali, 21 ide na rozmowe w sprawie pracy i dostane projekt do zrobienia przez tydzień. Ponad to mam teraz 2 roboty po 1/2 etatu i nie ma mnie w domu 11h, ponad to za 2tyg w mam egzamin i przegląd prac. Ale ale, ja widze same dobre strony :D przez tydzien i tak nie bede mial czasu grac wiec kupie tydz po premierze zawsze cos taniej bedzie ;) i nauki juz nie bede miał, przynajmniej do czasu poprawki :) daje wam fory.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Kaucz a myślałeś, że nie będzie bugów? Tak szczerze.

 

Przecież to było oczywiste i do przewidzenia. Hello sandbox...

Bugów będzie zapewne wiecej. To nie pierwszy i ostatni.

Wiem będzie masa bugów, ale... już przed premierą? :)

Nie mogę znaleźć jakiegoś dobrego gameplayu z wersji na PS3 ;/

Odnośnik do komentarza

Kaucz a myślałeś, że nie będzie bugów? Tak szczerze.

 

Przecież to było oczywiste i do przewidzenia. Hello sandbox...

Bugów będzie zapewne wiecej. To nie pierwszy i ostatni.

 

 

A te filmiki to nie przypadkiem z pirata?

 

W GTA4 na piracie też był słabszy framerate i częstszy pop-up.

Do sieci wyciekł ostateczny build, więc to samo dostaniesz na półce sklepowej.

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy, czy będzie tak zabugowana.

 

Pamiętam kiedyś, że było podobnie z Prince of Persia Warrior Within (wtedy jeszcze patchy nie było :]). Ludzie pisali, że jak zboczy się z drogi to w połowie gry (przy wierzy) nie da się nic zrobić bo występuje jakiś bug i trzeba zaczynać od nowa. Miałem oryginał, grę kończyłem 3 razy i nigdy nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...