Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

@QTF

Z tego co wiem działa to tak, że kupujesz broń i masz ją zawsze przy sobie. Nie znika ona po śmierci. Tylko amunicja ci się kończy, więc musisz zbierać z przeciwników albo kupować w sklepie. Bronie są na stałe odblokowane i nie można ich przechowywać w safe housach. Tam się zmienia outfity i save'uje.

 

dziękuję ci za info, trochę mnie uspokoiłeś. Napisałeś ze bronie po kupieniu masz ZAWSZE przy sobie. Z tego co widzialem slotów na bronie masz 6 natomiast samych broni bedzie znacznie wiecej. Rozumiem ze bedzie można wymieniać swój ekwipunek broni u handlarza za darmo(jesli ma sie juz dana broń wykupioną)?

 

btw: zaskoczyło mnie ile bugów zobaczyłem podczas 30min ogladania gameplayu. Unosząca sie w powietrzu kobieta(wtf?), wspomniany kon w barze i jeszcze kilka. Jestem troche zaniepokoiony i zdegustowany ze juz teraz widac ze moze to byc powazny problem tej gry.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

ja o bugi sie zaczne martwić jak zobacze u siebie w domu na ps3 a nie na YT w filmikach z gry która sie przeciskała przez światłowody a potem trafila na DVD-R.

Nic dodać, nic ująć. Dokładnie.

 

Jeszcze odnośnie tych bugów. Wyobrażacie sobie jak długo musza trwać beta testy takiej gry. Albo ilu beta testerów ją sprawdza...

 

Gdzie są recenzje!? Embargo do premiery!? Bzdura.

Może "już" jutro się posypią.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A wiecie, że wersja Ps3 będzie miała bonus content w postaci dodatkowego stroju dla głównego bohatera i jednej dodatkowej kryjówki mieszczącą się w siedzibie gangu Solomona Folly'ego

a wiesz że prawdopodbnie tylko w USA ?

 

 

ciekawe ile jeszcze razy ktoś wpadnie z tym "newsem"

Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie tych bugów. Wyobrażacie sobie jak długo musza trwać beta testy takiej gry. Albo ilu beta testerów ją sprawdza...

 

Co do testów, to zapewne testy GTA IV były łatwiejsze niż RDR. Ba, założę się że w siedzibie Rockstar mocno się zdziwili jak wiele elementów Rockstar San Diego starało się włożyć do gry. Naprawdę dziwię się, że udało im się jako tako nad tym wszystkim zapanować. Albo i nie, co pokazują kolejne bugi. Choć tak na prawdę nie wiadomo czy nie jest to wina tylko wersji testowych.

Odnośnik do komentarza

A wiecie, że wersja Ps3 będzie miała bonus content w postaci dodatkowego stroju dla głównego bohatera i jednej dodatkowej kryjówki mieszczącą się w siedzibie gangu Solomona Folly'ego

a wiesz że prawdopodbnie tylko w USA ?

 

 

ciekawe ile jeszcze razy ktoś wpadnie z tym "newsem"

Gdybym wiedział to prawdopodobnie bym o tym nie wspominał.

 

Kaucz: Ty jedyny mnie rozumiesz ;*

Odnośnik do komentarza

@QTF

Z tego co wiem działa to tak, że kupujesz broń i masz ją zawsze przy sobie. Nie znika ona po śmierci. Tylko amunicja ci się kończy, więc musisz zbierać z przeciwników albo kupować w sklepie. Bronie są na stałe odblokowane i nie można ich przechowywać w safe housach. Tam się zmienia outfity i save'uje.

 

dziękuję ci za info, trochę mnie uspokoiłeś. Napisałeś ze bronie po kupieniu masz ZAWSZE przy sobie. Z tego co widzialem slotów na bronie masz 6 natomiast samych broni bedzie znacznie wiecej. Rozumiem ze bedzie można wymieniać swój ekwipunek broni u handlarza za darmo(jesli ma sie juz dana broń wykupioną)?

 

btw: zaskoczyło mnie ile bugów zobaczyłem podczas 30min ogladania gameplayu. Unosząca sie w powietrzu kobieta(wtf?), wspomniany kon w barze i jeszcze kilka. Jestem troche zaniepokoiony i zdegustowany ze juz teraz widac ze moze to byc powazny problem tej gry.

 

Proponuję, żebyś najpierw czytał wcześniejsze posty, a później zadawał pytania, bo już opisywałem jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

SPOILER ALERT !!!

 

ja zaluje ze zaczolem czytac na temat gry , wiemy juz o rodeo napadach na pociag, a wedlog osob ktore sa juz w dalszej czesci gry mamy mozliwosc zasiasc za sterami samochodu z tamtych czasow co moze potwierdzac ten film z poczatku gry:

http://www.ps3site.pl/pierwsze-10-minut-z-red-dead-redemption/45946/

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

http://www.nytimes.com/2010/05/17/arts/television/17dead.html?pagewanted=1 New York Times Review

 

"creators conjure such a convincing, cohesive and enthralling reimagination of the real world that it sets a new standard for sophistication and ambition in electronic gaming."

"In the more than 1,100 articles I have written for this newspaper since 1996, I have never before called anything a tour de force. Yet there is no more succinct and appropriate way to describe Red Dead Redemption. Rockstar rides again."


 

http://vimeo.com/11781523 10 minut czystego gameplayu. Oczywiście z XO ;/


 

Znamy kody, tak jakby.

 

Invincibility

Infinite Dead Eye

Infinite Horse Stamina

Infinite Ammo

Every Shot Counts

Money

Donkey Rider

Horse

Coach

Diplomatic Immunity

Increase Bounty

Decrease Bounty

Clear Bounty

Gun Set 1

Gun Set 2

Gun Set 3

Gun set 4

Punchout

Famous

Who?

Good Guy

Bad guy

So So Guy

Change Weather

Beastmaster

Hitchcock

Old School.

Guns Blazing

Hic

Sharp Dressed Man

Man In Uniform

???

Lewis And Clark

Jack Attack

Right To Bear Arms

Rise up

 

http://img684.imageshack.us/img684/4557/yepyep.jpg

http://img441.imageshack.us/img441/7875/yepyep3.jpg

http://img37.imageshack.us/img37/6014/yepyep4.jpg

 

z tego co czytam na beyond3d jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wersja na PS3 hula w 640p.

Ja nie twierdzę, że nie (nie wiem) ale np. na NeoGAF-ie chodzą już ploty, że w 540p.

Myślę, że jutro a już na pewno we wtorek wszystko będzie wiadomo.

Jeżeli okaże się to prawdą to hu.jnia trochę...

że R* tak kłamie.

 

Co do testów, to zapewne testy GTA IV były łatwiejsze niż RDR. Ba, założę się że w siedzibie Rockstar mocno się zdziwili jak wiele elementów Rockstar San Diego starało się włożyć do gry. Naprawdę dziwię się, że udało im się jako tako nad tym wszystkim zapanować. Albo i nie, co pokazują kolejne bugi. Choć tak na prawdę nie wiadomo czy nie jest to wina tylko wersji testowych.

Tak jak napisałem, prędzej. Kompletnie nie martwię się bugami. Przynajmniej na razie.

 

A San Diego grubo pewnie awansuje po RDR. Choć nie można pominąć faktu, że North (pewnie konkretni ludzie) też maczał palce w RDR, zresztą co nie raz zaznaczano/pisano.

Teraz czekać na E3 i odpowiedź North...The Next GTA.


 

Całkowicie z innej beczki. Jestem ciekaw jakie (bo czy, to jestem pewien) czekają na nas easter eggs.

Np. czy coś lub ktoś z GTA IV się znajdzie...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Empik i ich profesjonalizm. "Gra twórców GTAIV...."


 

http://www.youtube.com/watch?v=W6UKF967GOs 3 minutowy filmik z Ps3 (oglądajcie szybko póki usuną).

 

Animacja powala. A woda....

 

Texz jakie problemy z V-Sync?

Kur... normalnie mity już powstają. Zaraz się okaże, że wersja na Ps3 przypomina GTA3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wersja na PS3 podobno ma V-sync. To na X360 podobno jej nie ma ;)

A takie butyyy....

 

Bo już normalnie nerwicy dostaje. Co forum to inna gadka, czytaj inne "jechanie po wersji na Ps3". Której de facto mało kto widział.

A to, że fremerate słaby, a to że ząbki, a to że tamto, a to że tamto. A HWD miciarzom i fanbojom...Człowiek się tylko niepotrzebnie stresuje.

 

A w praniu wyjdzie, że obie wersje są identyczne. Lub z małymi korzyściami po każdej ze stron.


 

Jeszcze odnoście tej animacji i fizyki. San Diego dobrze podrasowali silnik. Wczoraj oglądałem jeden filmik z misji.

Po raz kolejny SZOK, animacja, upadanie, przyjmowanie kuli jeszcze nigdy nie było tak realistyczne w grach.

Zabijanie jeszcze nigdy nie było tak realistyczne w grach.

 

Istna masakra. Do tego ile "punktów obrażeń" jest na ciele.

Strzał w nogę i czołganie - kapitalne.

 

Zresztą ten filmik z koniem, haha. Jakbym żywego konia spadającego z góry widział hehe.

<4 cholernie długie dni>

Odnośnik do komentarza

Empik i ich profesjonalizm. "Gra twórców GTAIV...."


 

http://www.youtube.com/watch?v=W6UKF967GOs 3 minutowy filmik z Ps3 (oglądajcie szybko póki usuną).

 

Animacja powala. A woda....

 

Texz jakie problemy z V-Sync?

Kur... normalnie mity już powstają. Zaraz się okaże, że wersja na Ps3 przypomina GTA3.

Wygląda to za(pipi)iście :teehee: Biedny koń...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...