Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Dobre porównanie dwóch wersji. PS3 fail, a raczej R* fail.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=395669&page=15

 

PS. Koleś gra w wersje na PS3.

http://www.justin.tv/sonos#r=5Bn3XM4~

Czy tylko ja w ogole nie przejmuje się takimi porównaniami? Różnica w ostrości - ustawienia TV to the rescue jak w przypadku GTA IV.

Trawki także jakby mniej na PS3. ;)

 

PS. Ja tez się tym nie przejmuje, bo pewnie nigdy sam nie porównam tych dwóch wersji na u siebie w domu, ale mimo wszystko, R* powinien uczyć się na błędach. Na szczęście przy takim Agencie mogą liczyć na pomoc Sony... bo sami nie dadzą rady. ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde w poniedziałek miałem mega posta ze spisem wszystkich recenzji, dużo newsów (o PS3) ale forum mi padło ;/ do dzisiaj.

Na szczęście jak się dowiedziałem dobrze. Bo podobno padł spoiler..............................

 

Recenzje nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem. Dokładnie to wiedziałem od pierwszej zapowiedzi rok. RDR zarządzi ;]

No może zdziwiłem się jedną recenzją Edge; 9/10...łoł.

Eurogamer jak zwykle "oryginalny".

 

Podsumowując największym problem RDR są bugi i okazjonalne zwiechy. Co niestety potwierdzają ludzie na forach...

Aha i czytam zawody na temat freeroama ale tym się akurat nie przejmuje. Bo z tego co czytam to ludzie wyobrażali sobie "cuda na kiju".

 

PS. Lepiej odpuście sobie te screeny porównawcze. Bo niezłe przekręty tam odchodzą. Ładnie ludzie mają nasr.ane w głowie. I Tyle.

A raczej fanboje. Bo jakim cudem filmiki z youtuba w słabej jakości wyglądają lepiej niż pseudo screeny HD :blink:

Może warto zainteresować się ustawieniami swojego TV.

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5471/come_&_get_it_red_dead_redemption_t-shirts_at_the_rockstar_warehouse koszulki RDR

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5591/red_dead_redemption_a_month_of_multiplayer_with_rockstar_games A Month of Multiplayer with Rockstar Games

 

Będzie trochę tego, cholera tak trafić na R* :wub:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kurde w poniedziałek miałem mega posta ze spisem wszystkich recenzji, dużo newsów (o PS3) ale forum mi padło ;/ do dzisiaj.

Na szczęście jak się dowiedziałem dobrze. Bo podobno padł spoiler..............................

Niewiarygodny i najprawdopodobniej wyssany z palca, ale i tak chvjowo cos takiego przeczytac.

 

Podsumowując największym problem RDR są bugi i okazjonalne zwiechy. Co niestety potwierdzają ludzie na forach...

Aha i czytam zawody na temat freeroama ale tym się akurat nie przejmuje. Bo z tego co czytam to ludzie wyobrażali sobie "cuda na kiju".

Ocena freeroama to dosc sliska sprawa. Kazdy spodziewa sie po czesci czego innego i kazdy inaczej go odbiera. Ten jednych w GTA IV nudzil, innych zachwycal.

Odnośnik do komentarza

Podsumowując największym problem RDR są bugi i okazjonalne zwiechy. Co niestety potwierdzają ludzie na forach...

Aha i czytam zawody na temat freeroama ale tym się akurat nie przejmuje. Bo z tego co czytam to ludzie wyobrażali sobie "cuda na kiju".

Ocena freeroama to dosc sliska sprawa. Kazdy spodziewa sie po czesci czego innego i kazdy inaczej go odbiera. Ten jednych w GTA IV nudzil, innych zachwycal.

Sory ale nie wiem co piszesz; nie rozumiem. Jakieś masło maślane.

 

Śliska sprawa :blink:

Jak każdy może spodziewać się czegoś innego i odbierać go inaczej. Każdy ma go odbierać tak jak go R* "narysowało". A jak ktoś dorabia sobie ideologie i dorabia cuda. To wychodzą zawody.

 

A z GTAIV to już w ogóle nie kumam o Ci chodzi...

 

BTW pokera może dadzą pod naciskiem próśb.

Odnośnik do komentarza

Ech... . Jedni w RDR beda zadowoleni z duzej wolnosci i ze w kazdym momencie moga pojsc na polowanie, pojsc zlapac bandyte gonionego listem gonczym, itd. Jedni już wspominaja ze jak na razie jedyne co ich nudzi to polowania. Roznie ludzie moga to odbierac, niezaleznie od R*. A zgodze sie z tym, ze dorabiajac sobie swoje domysly, mozna niezle sie przejechac.

A GTA IV podalem jako przyklad. Jedych freeroam w tej grze zachwycil (min. mnie, wiec nie spodziewam sie w swoim przypadku zawodu na RDR) innych zawiodl. How simple is that... .

Odnośnik do komentarza

Ech... . Jedni w RDR beda zadowoleni z duzej wolnosci i ze w kazdym momencie moga pojsc na polowanie, pojsc zlapac bandyte gonionego listem gonczym, itd. Jedni już wspominaja ze jak na razie jedyne co ich nudzi to polowania. Roznie ludzie moga to odbierac, niezaleznie od R*. A zgodze sie z tym, ze dorabiajac sobie swoje domysly, mozna niezle sie przejechac.

A GTA IV podalem jako przyklad. Jedych freeroam w tej grze zachwycil (min. mnie, wiec nie spodziewam sie w swoim przypadku zawodu na RDR) innych zawiodl. How simple is that... .

Ale freeroam to freeroam to lepsza (o wiele) wersja lobby.

 

Ale ile można hasać bez składu i ładu. We freeroamie zbiera się ekipę-gang i rusza się na główne tryby w multi. I tyle.

Gorączka złota :wub:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Te porownanie na Neogafie - masakra.

Wersja na PS3 wyglada wyraznie gorzej.

 

Poprostu szkoda gadac - minely 2 lata od premiery GTA IV, a Rockstar nadal niczego sie nie nauczyl.......

 

Zeby chociaz ten blur dalo sie wylaczyc to wygladaloby to duzo lepiej (tak jak TBOGT imo wyglada lepiej niz GTA IV).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

ktoś nabył już RDR w stacjonarnej Ultimie?

to zły temat ale dzownilem tam godizne temu i pytalem czy mają juz rdr, staralem sie byc dociekliwy i pytalem czy może "mniej oficjalnie" mają, ale typ powiedział że nie mają , że dopiero "może jutro, a w piatek na 100%"

 

 

edit:

swoją droga te porownania ktora wersja jest lepszą są żałosne

co to zmiania? czy kupie xboxa bo wersja na niego ma wiecej trawy? nie

czy fanboje xboxa czują sie lepiej? pewnie tak, ale taki poziom fanbojstwa juz dawno wkroczył na poziom zwykłych żałosnych trolli, wiec niech sie cieszą w tych swoich popapranych umysłach

 

a pzoatym co to za problem odpalic gre na ps3 w tak pozmienianinych ustawieniach tv i konsoli zeby gra wygladała nędznie, a nawet pogrzebac w fotoszopie?

i niezaleznie od tego czy byly jekies zabiegi czy nie - kazdy normalny ma na to wyje.bane, bo gra i tak jest swietna, a kłocenie sie po 3 pixele jest serio dziecinne i nędzne <_<

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

LOL, w wersji PS3 widzę na screenach większy blur, troszkę mniej kępek trawy, reszta bez zmian. I to są te "straszne" zmiany przez które nie mogłem spać w nocy?

LOOOOL, ludzie was na prawdę pogięło. Obie wersje wyglądają świetnie. Różnica jest równie "duża" jak w GTA IV na obie konsole. Ktoś chce mieć tą grę w 1080p niech czeka aż wyjdzie na PC. Tak jak pisze Voytec, różnica ustawień TV, w RDR trzeba ustawić Full RGB i zwiększyć ostrość. Chce mi się teraz (pipi)ić na tych, którzy tak rozdmuchali różnice w obu wersjach. Niech złapią Hiv czy cuś.

edit: cieszę się, że mi do południa urwało internetz, bo bym miał przez Was spier,dolony dzień, a tak jedyne co trzyma mnie przy życiu to jutrzejsza wizyta kuriera GLS. edit: pojutrze, czyli jednak idę się pociąć

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

A ja ciągle ssę spaghetti westerny całymi pakietami, wkręciłem się klimatem niczym biedna rybka w śrubę dużego tankowca. Szukałem w sklepach w okolicy czegoś konkretnego, ale oprócz trzeciego filmu z serii o dolarach z Clintem nic nie znalazłem. Jakoś do piątku dociągnę.

Tak troche poza tematem. Chce obejrzeć Bez przebaczenia Clinta i Bezprawie Costnera. Jaki poziom? Widziałeś może?

Bezprawie sobie daruj, chyba, że masz dużo wolnego czasu (jak mniemam do piatku heh).

 

Ale Bez Przebaczenia obowiązkowo. Ten film co prawda dzieje się w innych czasach niż RDR ale duch przygody, klimat to kopia RDR (znaczy na odwrót). I Marshall z RDR to jak w mordę strzelił kopia szeryfa Little Billa (genialny Hackman w tej roli).

 

Zamiast Bezprawia obejrzyj "Aż Poleje się Krew" pomijając fakt, że film to DZIEŁO. To lwia część filmu ta zasadnicza dzieje się w 1911. Czyli w tym roku co RDR. Można dowiedzieć się choćby, że już śmigano samochodami. I właśnie dziwi mnie czemu nie ma ich w RDR.

Chociaż kto wie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Cześć :) Forum przeglądam biernie, ale kiedyś w końcu musi być ten pierwszy post.

 

Co do neogaf'owego porównania - kliknijcie sobie na jakikolwiek screen prawym przyciskiem myszki i wybierzcie właściwości. Dla mnie to wystarczający dowód, by stwierdzić, że porównawcze obrazki były grzebane. 

 

A NAWET jeśli są prawdziwe, to przecież nie kupię drugiej konsoli, tylko dlatego, że jest mało trawy. 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Zamiast Bezprawia obejrzyj "Aż Poleje się Krew" pomijając fakt, że film to DZIEŁO. To lwia część filmu ta zasadnicza dzieje się w 1911. Czyli w tym roku co RDR. Można dowiedzieć się choćby, że już śmigano samochodami. I właśnie dziwi mnie czemu nie ma ich w RDR.

Chociaż kto wie.

 

Samochody w RDR są. Jeden widać nawet w intro do gry.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Co do neogaf'owego porównania - kliknijcie sobie na jakikolwiek screen prawym przyciskiem myszki i wybierzcie właściwości. Dla mnie to wystarczający dowód, by stwierdzić, że porównawcze obrazki były grzebane.  mało trawy. 

Chodzi o to, że te z X360 ważą o kilkadziesiąt kb więcej?

Odnośnik do komentarza

 

Zamiast Bezprawia obejrzyj "Aż Poleje się Krew" pomijając fakt, że film to DZIEŁO. To lwia część filmu ta zasadnicza dzieje się w 1911. Czyli w tym roku co RDR. Można dowiedzieć się choćby, że już śmigano samochodami. I właśnie dziwi mnie czemu nie ma ich w RDR.

Chociaż kto wie.

 

Samochody w RDR są. Jeden widać nawet w intro do gry.

Ejj no (pipi)a przecież to jest spoiler ;/;/;/

 

Po pierwsze nie ma oficjalnie.

Po drugie skoro nie mam gry to nie oglądałem intra na youtube aż tak "porąbany" nie jestem....

 

Edit: a co to jest neogaf :whistling:

 

Pewnie, że te screeny to fejki albo screeny robione na TV z biedronki bez ustawień. Przede wszystkim fora, tam ludzie co już grają na Ps3 NIE NARZEKAJĄ.

 

 

Jakby taka różnica była w konsolach (w RDR) to by pisali o tym w reckach.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jedyny fail jaki widze w takich porównaniach to sugerowanie sie nimi i wciskanie takich "smaczków" na forum.

 

 

 

Pewnie, że te screeny to fejki albo screeny robione na TV z biedronki bez ustawień.

 

 

i to CRT marki Thomsonix, sorry, Bayonetta mogła mieć znacznie słabszą wersje na ps3, ale na prawde ryzykownie jest twierdzić ze te rozmazane nieostre blade obrazki pochodzą z rzutów ekranu tego samego co rzekoma wersja na X0. Sugeruję aby ktoś kto dorwie wkrótce na ps3 zrobił zrzuty tych samych kadrów i bedziemy mogli to sobie porównać (chociażby ten motyw z ilością kępek trawy).

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...