Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

 

odnośnie podroży - to mam szybka i sprawna metodę.

rozmieszczamy "waypoint"

rozpalamy ognisko i udaje my sie w podroz.

szybko, tanio, bezpiecznie.

heja.

 

Ja całkowicie odwrotnie, przez całą grę nie skorzystałem z szybkiej podróży, a jestem w III akcie. Piękne widoki bardzo zachęcają do podróży, ale co najważniejsze po drodze tyle się dzieje. Można zarobić kasę, powbijać challenge czy podnieść pasek fejmu i honoru.

masz racje.

sam sobie szkodzę.

zamiast napawać sie widokami i smaczkami gry to ja na skróty.

nie w tym rzecz polega, ojj nie!!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dźwiękowe uniesienia 5.1, będąc wewnątrz jakieś kwatery usłyszałem szum, okna miałem zasłonięte pomyślałem pewnie deszcz zaczął padac chociaż do końca nie byłem pewien, schodząc na parter i wychodząc na zew. ujrzałem kałuże i wraz z padającym deszczem. Zatkało mnie, efekt szumu deszczu zmieniający się wraz z położeniem czy zmiany miejsca otoczenia jest tak realistyczny że aż strach pomyśleć w jaka stronę branża gier będzie sie rozwijać.

 

A pogrywając stwierdziłem dzisiaj że brakuje mi możliwości wyłączenia radaru tak jak to było brothers in arms i byłbym happy.Gra automatycznie przedłużyłaby się i rozgrywka nabrałaby większego smaku

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem małę testy i naprawde nie wiem w jaki sposób Legend of The West Outfit usprawnia DE. Czas regeneracji taki sam jak w zwykłych strojach a przy używaniu również normalnie schodzi - normalna prednosc...

Po parodniowej przerwie zamierzam dokończyć w koncu fabułe - wyjatkowo długo mi sie z ta gra schodzi.

Wie ktoś jak ściągnąc soundtkrack? - jak wpisujekod to pojawia mi sie tylko dodatki i je mam juz ściągnięte.

Czy macie też tak ze cut-scenki strasznie cicho wam chodzą, głos u mnie jest ledwo słyszalny, natomiats sama gra tez jakby ciszej od pozostałych mimo ze w opcjach na maxa...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

odnośnie podroży - to mam szybka i sprawna metodę.

rozmieszczamy "waypoint"

rozpalamy ognisko i udaje my sie w podroz.

szybko, tanio, bezpiecznie.

heja.

Osobiście powiedział bym, iż nie jest to Twoja metoda a mechanika gry xD

 

 

 

Zrobiłem małę testy i naprawde nie wiem w jaki sposób Legend of The West Outfit usprawnia DE. Czas regeneracji taki sam jak w zwykłych strojach a przy używaniu również normalnie schodzi - normalna prednosc...

Po parodniowej przerwie zamierzam dokończyć w koncu fabułe - wyjatkowo długo mi sie z ta gra schodzi.

Wie ktoś jak ściągnąc soundtkrack? - jak wpisujekod to pojawia mi sie tylko dodatki i je mam juz ściągnięte.

Czy macie też tak ze cut-scenki strasznie cicho wam chodzą, głos u mnie jest ledwo słyszalny, natomiats sama gra tez jakby ciszej od pozostałych mimo ze w opcjach na maxa...

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem aleeeee..... ja też grając w nocy się irytowałem że cutscenek prawie nei słyszę (tylko po subtitlesach) albo napier**** mi z głośników *pif paf* że pół domu zaraz wstanie.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Taaa dźwięki choć kapitalne to ogólnie źle wyważone. W opcjach wszystko na maksa, na dekoderze centralny głośnik; głośniej ustawiony.

 

A i tak teksty mówią strasznie cichutko względem dźwięków otoczenia. Szczególnie uciążliwe jest to w nocy przy cut scenkach jak wspomniał Kazuun.

Podobnie było w Heavy Rain.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem RDR na liczniku 21 godzin 78 % skończonej gry, nie będe pisał jaka ta gra jest super ekstra bo każdy to wie, napiszę jednak jedno zakońćzenie gry to jakiś żart R* w stosunku do graczy, zepsuć tak fajny tytuł takim zakończeniem no nie mogę aż mam ochotę wywalić ten tytuł za okno. Jestem tak wkurzony na to zakończenie że sprzedaje ten tytuł od razu by zapomnieć o tym co się stało.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem RDR na liczniku 21 godzin 78 % skończonej gry, nie będe pisał jaka ta gra jest super ekstra bo każdy to wie, napiszę jednak jedno zakońćzenie gry to jakiś żart R* w stosunku do graczy, zepsuć tak fajny tytuł takim zakończeniem no nie mogę aż mam ochotę wywalić ten tytuł za okno. Jestem tak wkurzony na to zakończenie że sprzedaje ten tytuł od razu by zapomnieć o tym co się stało.

Jutro albo pojutrze Ci przejdzie i prawdopodobnie zmienisz zdanie o 180 stopni ;)

Odnośnik do komentarza

Do tych co skonczyli 2 akt:

 

 

Mam problem z ogarnieciem Rebels Outfit, ostatni punkt. Mam kupic ten skrawek outfitu w sklepie i teraz tak,przez caly meksyk byl niedostepny,nie pojawial sie ten fioletowy okrag,jak damy "sledzenie" gdzie co jest. Dopiero jak skonczylem ostatnia misje w meksyku,to pojawil mi sie ten filetowy okrag na mapie,ale zadnego sklepu nie ma w miescie dostepnego.. I teraz nie wiem,trzeba kilka dni odczekac czy jak?? W ogole bezsensu to jest,rozpierdala sie w pizdu z rebeliantami cala miejscowke,a potem i tak w miescie "stroze prawa!!!" do mnie strzelaja bez ostrzezenia!!;(

 

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Do tych co skonczyli 2 akt:

 

 

Mam problem z ogarnieciem Rebels Outfit, ostatni punkt. Mam kupic ten skrawek outfitu w sklepie i teraz tak,przez caly meksyk byl niedostepny,nie pojawial sie ten fioletowy okrag,jak damy "sledzenie" gdzie co jest. Dopiero jak skonczylem ostatnia misje w meksyku,to pojawil mi sie ten filetowy okrag na mapie,ale zadnego sklepu nie ma w miescie dostepnego.. I teraz nie wiem,trzeba kilka dni odczekac czy jak?? W ogole bezsensu to jest,rozpierdala sie w pizdu z rebeliantami cala miejscowke,a potem i tak w miescie "stroze prawa!!!" do mnie strzelaja bez ostrzezenia!!;(

 

 

No więc tak:

 

Nie chcę być niemiły ale w temacie jest link do stronki która odpowie na każde Wasze pytanie. Just search bro ;p

 

 

 

Reyes' Rebels Outfit

Description: Disguises you as one of the Reyes' Rebels. The player will be treated kindly by the law in Mexico To unlock this outfit, the player must complete the following challenges:

 

  • Search Sepulcro - Southeast corner of the cemetery in a chest
  • Complete the Poppycock Stranger's task
  • Complete a Horsebreaking job in Chuparosa
  • Complete the Love is the Opiate Stranger's task - In El Matadero
  • Win at Five Finger Fillet in Torquemada - Defeat all opponents.
  • "Purchase the scrap at the general store in Escalera
    Cannot be purchased until you have completed the mission An Appointed Time."

http://reddead.wikia...i/Red_Dead_Wiki

 

Odnośnik do komentarza

Czemu dopiero teraz się dowiedziałem, że w tle można włączyć własną muzykę z MP3? Nic teraz nie stoi na przeszkodzie, żeby władować OST z Far Away i jeździć tak po Meksyku aż do wybicia korków XD

a jak to mozna zrobic?

 

 

swoją drogą to ja musialem miec jakiegos buga albo zanik pamieci bo nie przypominam sobie tej muzyki przy wjezdzaniu do meksyku.. hmm

 

 

ale za to strasznie mnie urzekła muzyka pod koniec

 

gdy wracamy do rodziny po wykonanej robocie

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Heh. Grę dopiero odpaliłem, jestem po 10 misjach i mam małe pytanko. Chodzi o trofke Spurred to Victory (20 misji na tej samej kobyle).

 

 

Po misji Wild Horses, Tamed Passions - w której to łapiemy i ujeżdzamy konia - został mi on podarowany przez tą całą MacF.

A szkape na której zrobiłem wcześniejsze misje, nie moge przywołać i nigdzie jej nie widze. Czyzby 10 misji (polowa drogi do trophy) poszło się kochać? Czy będzie zaliczać dalej, dopóki z własnego wyboru nie zmienie kobyły?

 

 

@DOWN: THX

Edytowane przez hanry
Odnośnik do komentarza

Do tych co skonczyli 2 akt:

 

 

Mam problem z ogarnieciem Rebels Outfit, ostatni punkt. Mam kupic ten skrawek outfitu w sklepie i teraz tak,przez caly meksyk byl niedostepny,nie pojawial sie ten fioletowy okrag,jak damy "sledzenie" gdzie co jest. Dopiero jak skonczylem ostatnia misje w meksyku,to pojawil mi sie ten filetowy okrag na mapie,ale zadnego sklepu nie ma w miescie dostepnego.. I teraz nie wiem,trzeba kilka dni odczekac czy jak?? W ogole bezsensu to jest,rozpierdala sie w pizdu z rebeliantami cala miejscowke,a potem i tak w miescie "stroze prawa!!!" do mnie strzelaja bez ostrzezenia!!;(

 

 

No więc tak:

 

Nie chcę być niemiły ale w temacie jest link do stronki która odpowie na każde Wasze pytanie. Just search bro ;p

 

 

 

Reyes' Rebels Outfit

Description: Disguises you as one of the Reyes' Rebels. The player will be treated kindly by the law in Mexico To unlock this outfit, the player must complete the following challenges:

 

  • Search Sepulcro - Southeast corner of the cemetery in a chest
  • Complete the Poppycock Stranger's task
  • Complete a Horsebreaking job in Chuparosa
  • Complete the Love is the Opiate Stranger's task - In El Matadero
  • Win at Five Finger Fillet in Torquemada - Defeat all opponents.
  • "Purchase the scrap at the general store in Escalera
    Cannot be purchased until you have completed the mission An Appointed Time."

http://reddead.wikia...i/Red_Dead_Wiki

 

 

 

Wszystkie warunki spelnilem,a sklep mam niedostepny w lokacji;) Dlatego nie wiem,czy mam po prostu poczekac kilka dni czy jakis glitch mi sie trafil;)

Odnośnik do komentarza

Faranell

 

 

zmień strój to nie będą strzelać. ubierz jakiś neutralny to będziesz miał spokój bo pewnie w jakimś meksykańskim teraz biegasz? ten skrawek jest do kupienia w escalerze. jeżeli teraz go nie ma to porób coś, wróć za parę dni. nie ma opcji żeby sklep był niedostępny, co najwyżej chwilowo.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...