Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Tak.

 

Do kupienia i do wynajęcia są na niebiesko.


 

Co do multi, teraz obecnie nabijam levele offline ;].

 

Jak wyjdzie dlc można zagrać (nowe trofea). Choć takie umawianie to o kant tyłka można rozbić. Zawsze mnóstwo osób się deklaruje a kończy się, że gram we dwóch z Yano ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak wyjdzie dlc można zagrać (nowe trofea). Choć takie umawianie to o kant tyłka można rozbić. Zawsze mnóstwo osób się deklaruje a kończy się, że gram we dwóch z Yano ;p

Ja bym sobie z Wami chętnie poszpilał trochę, ale sprzęt zrobił kaput, a no money = no repair. Aż się boję zanieść i pytać o wycenę ;p

Odnośnik do komentarza

Jak wyjdzie dlc można zagrać (nowe trofea). Choć takie umawianie to o kant tyłka można rozbić. Zawsze mnóstwo osób się deklaruje a kończy się, że gram we dwóch z Yano ;p

Ja bym sobie z Wami chętnie poszpilał trochę, ale sprzęt zrobił kaput, a no money = no repair. Aż się boję zanieść i pytać o wycenę ;p

 

 

Łączymy się z tobą w bólu , cierpieniu

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/6341/%28featured%29_free_red_dead_redemption_outlaws_to_the_end_co-op_mission_pack_dlc_coming_on_june_22nd_new_screens_and_details_from_%22the_escape%22_and_%22the_herd%22 (Featured) Free Red Dead Redemption Outlaws to the End Co-Op Mission Pack DLC Coming on June 22nd: New Screens and Details from "The Escape" and "The Herd"

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/6291/a_new_national_order_the_power_of_federal_law_emerges_in_early_20th_century_america_%28the_true_west_%E2%80%93_history_that_helped_inspire_red_dead_redemption%29 A New National Order: The Power of Federal Law Emerges in Early 20th Century America (The True West ? History that Helped Inspire Red Dead Redemption)

 

Polecam to przeczytać.

Odnośnik do komentarza

No jak już zdegradują Cie do I levelu. To nie ma odwrotu.

 

Uuu to ja w takim razie chwilowo daruje sobie granie online nawet w dlc. Spokojnie nabije do 50 levelu i dopiero pościągam patche itd.

Znając moje szczęście...a 31 level to nie w kij dmuchał.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie tylko mnie się przytrafił ten błąd z tego co czytam- mówię, dla mnie żadna strata, bo prawie nie grałem online, ale jakbym np. wbił ten 30 lv i dzisiaj powitał 'Greenhorna', to deczko bym się zdenerwował. Nie wspominam już o tym, że są spore cyrki z połączeniami - bardzo często mnie wywala z sieci. Być może to kwestia ustawień, ale też nie jestem odosobniony z problemami z tego co czytam. Dzisiaj grałem z Joker666_PL, to chyba pół godziny zajęło nam zanim udało się zagrać w 1 free roamie, ciągle błędy.

Odnośnik do komentarza

Tak jak i singlem tak i do multi wraz z początkiem nie przypadła mi do gustu. Dotrwałem do 10 levelu i ... kolejny zachwyt zaznaczam tylko w trybie Hardcore podobnie w Free Roam tylko opcja Hardcore w innych grac nie mam zamiaru, experta męczyłem w singlu który dawał mi satysfakcje podobnie jest w tym przypadku mówie NIE ! auto celowaniom :diablo: . A w multi roboty,frajdy i śmiechu co nie miara ale to co najbardziej wkręca to zgrana paka, headsety i ruszanie na podbój.Rewelką jest szybkie pokonanie przeciwnika headshotem które do łatwych nie należą ale co za satysfakcja jak uda się wraz z pierwszym kontaktem z przeciwnikiem :greeting: .

 

Każdy tryb jest świetny a nie rozgryzłem jeszcze wszystkiego do końca, jedno co mnie ciekawi w socialclub widnieją dwie opcje challenges ale niestety oba sa zamkniete, co należy zrobic aby je odblokować i wykonać ?

 

edit: kumple narzekali na lagi co w moim przypadku to nie dotyczyło, nie wiem czego to była wina, akurat ja posiadam 10 mb i wydaje mi sie że wymagania odnośnie łącza sa chyba jednak niestandardowe z łatwością przychodziło mi celowanie i rzucanie w kumpli nożem co w ich przypadku niestety to nie wychodziło .. albo słabe łącze :scratch_one-s_head: albo ja jestem taki dobry ? :blush:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

mi na szcęscie nie wyzerowało levelu (uff). Nie czitowaliście czasem jakoś?

 

Lagi...mi się nie zdarzyły a 10 mb nie mam.

 

Grigori, tak czekaj dłużej a podrodze (jako mod) łykniesz sto spojlerów. Zakończenie pewnie już znasz...

Odnośnik do komentarza

Zrobił ktoś ostatniego questa (strangers- "Californaia stranger)? Jedyny poważny bug w grze- nie widać na mapie tego questa. Ludka trzeba znaleźć "własnoręcznie" (stoi na południu Gaptooth Breach) , zaraz przy drodze.

 

Nie wiem z ilu części składa sie te zadanie, wypełniłem na razie dwie i cos długo mi się koles nie pojawia: /

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...