Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki problem, zresztą bardzo irytujący mam 99,5 % gry do pełni szcześcia brakuje mi tylko stroju U.S. Marshall wtajemniczeni wiedzą, że do zdobycia go należy ukończyć wszystkie kryjówki gangów w USA w 24 h czasu gry. No i problem jest taki, że w Gaptooth Breach i Tumbleweed nie mogę napotkać bandytów, ciągle pisze że mam przyjechać później, tylko że robie tak od paru dni i nic się nie zmieniło. Zna ktoś może powód czemu się tak dzieje i czy jakoś da się tą pasową sytuację rozwiązać.

Odnośnik do komentarza

to nastepne DLC bedzie za(pipi)istE!! :D

 

jedyny problem że bedzxie masa super postaci (skinów) i aż nie wiadomo co wybrac, ja juz mam conajmniej 3 którymi chce grać, a przeciez nie da sie wszystkimi na raz xD

 

no i drugi problem że po tym dlc 90% ludzi bedzie wygladalo tak samo bo beda uzywac tych nowych skinów

Odnośnik do komentarza

A ja już wiem kim będę grał będę oryginalny i od razu po zakupieniu dodatku zmieniam avatara na Marstona hehe. Nim chciałem grać od początku grania w multi.

 

W ogóle dwie ekstra sprawy, po pierwsze dobrze, że połączyli te dlc przez to dostaniemy super-extra dlc :].

 

Druga sprawa o ile poker póki co mnie nie jara tak Liar Dice no nie mogę się doczekać. Zżera mnie ciekawość jak to będzie grać - ściemniać z żywymi ludźmi hehe. Będzie niezła beka no i taktyka Kazuuna, 1 oczko więcej już nie przejdzie jak z botami :].

 

Byle tylko nie dali trophy za II legendę :\ fuck.

Odnośnik do komentarza

Mam żal do R* a to za sprawą zbliżającego się DLC.Mój osobisty hype na ten tytuł juz jakiś czas temu minął i zamknął się w przedziale 260h :rolleyes: ale naciąganie i przedłużanie rozgrywki przez kolejne pół roku uważam za bezsensowne.Zazwyczaj wskakuję, wkręcam się i meczę grę do końca a powroty niestety przychodzą czasami z bólem.Wczoraj próbowałem i ciężko jest w ten świat ponownie się wkręcić i pomyśleć jak byłoby cudownie gdyby poker , kości, duchy pojawiły się już w podstawce, niezła byłaby frajda.A tak pewnie 2 h jazdy i ponownie poleci w odstawkę.Premiery mają już inne gwiazdy a odloty zapewni..., no mam taką nadzieje nowe Halo Reach i weź później człowieku ponownie przestaw się na dziki zachód :wacko: Po cholerę te DLC? Że też jakiś baran musiał to wymyślić :diablo:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Sorry za mały offtop ale właśnie aby sie wkręcić w Halo potrzeba więcej czasu niż 5 minut, tak było w moim przypadku. Pamiętam przy jedynce załapałem bakcyla po 3 misji ale jak już chwyciło to spowodowało nieodwracalny uszczerbek na zdrowiu :P Stąd też wyż. wym. problem odnośnie "odrywania i zmian klimatu" A DLC to największa imo bolączka obecnej generacji stojąc w szrankach zaraz obok casuali :bad:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

WSTYD trailer wisi od kilku godizn i nikt nic nie mowi?!

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-liars-red-dead/704471

 

zapowiada sie jeszcze bardziej za(pipi)iscie!! kurde ! no kurdE!

 

wydaje sie że explosive rifle to nie wyrzutnia granatów tylko coś co po trafieniu w czlowieka wybucha.. człowiekiem xD caly czlowiek wybucha i pewnie też rani okolicznych przecieniwkow , wyglada to dziwnie ale zapewne ejst mocarne :D

 

i nie wiem czy dobrze zrozumialem ale gość mówi o expie w związku z kartami!

tyle że "more u play more experience u get" może oznaczać "im wiecej grasz tym wiecej expa dostajesz" albo "im wiecej grasz tym lepiej umiesz grac[czyli zdolnosci gracza a nie jego postaci]"

wolal bym żeby był exp za karty jako dodatkowy bonus :D

EDIT przy drugim obejzeniu skojazylem ze mowi "experience points" czyli na 99% chodzi o expa w grze a nie nabieranie doswiadczenia przez gracza! wiec za(pipi)iscie!

 

kurde jest za(pipi)iscie!!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...