Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy tu mamy juz dawno zrobione te questy i powinnismy miec wszystkie stroje dostpne

 

WLASNIE UDALO MI SIE WEJSC DO MULTI!

 

 

EDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYT

wczoraj juz mi sie nei chcialo pisac ale jak debil gralem w kosci i pokera do 1:30 w nocy (a dzis wlasnie zamulam w pracy)

kurde fajna rzecz :D co prawda niewiele wygralem, zwykle bylem na drugim miejscu (w 6 osobowej grze)

 

ale 2 spostrzezenia

- dostaje sie expa nawet jak sie nei wygra, ja za to 2 miejsce dostawalem okolo 100expa

- ALE jak gralem w 2 osoby i wygralem to nie dostałem nic! wiec nie wiem na jakiej zasadzie ten exp jest , mozliwe ze na 2 graczy sie nie dostaje żeby nie expić czitersko, albo ogolnie gra oblicza bardzo dużo rzeczy zanim da expa (czas rozgrywki, jej rpzebieg) i szacuje czy ktoś porpostu sie podkładał czy to byla naormalna gra za ktorą warto dac expa ;p

 

 

i sprawa strojów:

ta zablokowana polowa strojów która powinna byc odblokowana bo rpzecież zrobilismy odpowiednie misje - można je osblokowac przechdozac ktoras z misji ejszcze raz na replayu (np atak na fort marcer, albo in home with duch) , i ja wczoraj tak zrobilem i odblokowalo sie wiekszosc strojiow , tylko 2 byly czarne, ale podobno po wyjsciu z gry one z powrotem sie zaczerniają, jeszcze tego nie sprawdzalem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ludzie obudzcie sie! ;p

obczajcie mojego wczesniejszego edita

 

a teraz nowe rzeczy

 

R* czyta komenty na swojej stronie a nawet na nie odpowiada!

ale jednocześnie sugerują żeby wszelaki problemy zgłaszac pod te adresy

 

E-mail: RDRSupport@rockstargames.com

Web: www.rockstargames.com/support

Twitter: twitter.com/rockstarsupport

 

i polecam to robić bo serio czytają i naprawiają , wiekszy bedzie skutek niż biadolenie na forum że cos nie dziala ;)

 

 

a teraz inna rzecz wyczyna z komentów na stronie R*

jak pewnie zauwazyliscie london rikets nie pojawil sie jako skin w dlc (szkoda..)

ALE przypadkiem pracownik R* wygadął sie że "nie pojawil sie bo był bardzo zajęty dziwnymi zjawiskami"

a to na 99% oznacza że bedzie wystepował w DLC o zombiakach!! :D

Odnośnik do komentarza

Ja bym widział fabularne DLC do signla z Rickettsem i z opowiedziana jego historia... :blush:

Albo Marstonem jak działał z Dutchem :blush:

Badz z inna postacia ktora przewinela sie w singlu, a malo kto zwrocil na nia uwage.

 

 

Mam nadzieje, ze Rockstar wypieści jeszcze singlowe DLC na wzor Epizodow. To sa wzorcowe dodatki, a RDR ma na to potencjal ;)

Odnośnik do komentarza

Sporo osób jeszcze gra:) ja osobiście mam chwilową przerwę (mafia 2 na stole), ale jak się ogra (nie jest tajemnicą że mafia 2 jest strasznie krótka) wracam do multi , 46 lvl i te 4 ostatnie idą jak krew z nosa :( . Ze mną jest jeden problem- godziny: gram od 8 rano do około 15(żona w pracy), potem ja do pracy, wracam o 21, po czym siedzę z żoną aż nie zaśnie(około 24) i gram jeszcze z 2 godzinki. A w weeknedy najczęściej wogóle nie grywam (kiedyś z nią czas trzeba spędzać:P). także jak coi te godziny odpowiadają śmiało zapraszaj mnie:).

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

kurde żebuy naprawić błedy spowodowane tym felernym dlc skasowalem game data i wlasnie isntaluje od nowa wszystko, boje sie że jak wejde do multi to zobacze gołą postać;p przygotowuje sie psychicznie na to ale mam andzieje że mi nie wyzeruje

 

kurde teraz akurat mi bład wyskakuje w czasie sciagania poprzedniego dlc (tego slabego)

 

 

mam nadzieje że ta akcja przywróci mi hideouty

 

 

btw - gdyby ktoś kiedyś potrzebowal przewijać czas/dni : nie trzeba zapisywac, wystarczy przy ognisu wybierać save i odrazu naciskac O czyli cancel, i czas sie rpzewinie, dzieki temu mozna dosyc szybko przewijac wiele dni naraz (co 6h)

 

 

 

no ! na szczescie mnie nie wyzerowalo :D

dobrze ze mialem na wszelki wypadek save ze 100% gry ale nieuzywany od 3 miesiecy :D

 

i z tego co widze to R naprawilo już te nowe postacie, kuz mam wszystkie odblokowane tak jak powinno byc

 

ediittttt

kurde nadal nie ogarniam expa za pokera, wygralem 4 osobową gre, ktora trwala az 27 min, i dostalem 70expa.. (wiecej dostawalem majac drugie miejsce w kosciach)

pewnie to zalezy za "cene" gry, to akurat bylo za 25$ , moze za gre 100$ by sie wiecej dostawalo.. hm

przypadkiem tez dostalem trophy za wygranie dzięki ostatniej karcie mimo wczesniejszego rpzegrywania - "nic" nie mialem , az do ostatniej karty ktora dała mi 5 kart tego samego koloru i dzieki temu wygralem, to ogolnie moze byc trudne trophy bo tego sie nawet nie da na ustawce zrobic bo to zalezy od tego jakie karty sie pojawiają na stole , nawet nie da sie podłozyć

 

btw ograniczenie dzienne 200$ chyba nie dotyczy prywatnych freeroamow, tam chyba mozna grac bez ograniczeń (ale pewnie sie nie dostaje expa)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Po rozczarowaniu z mojej strony odnośnie mafii2 (spodziewałem się o wiele więcej!!!!!!!), Odpaliłem dziś od nowa RDR i??: wsiąknąłem na nowo:) i chodź nowe dlc zakupione we wtorek czeka na mnie,(właśnie niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego akurat dodatki do rdra są dzień wcześniej niż reszta??) to i tak dopóki nie przejdę po raz drugi singla rdra na maksa to do niego nie siadam:) za pierwszym miałem dodajże 89% a tym cieciem nie chce mi się grać:P a o innym slocie zapomniałem....

 

ps. dziś doszedł do mnie wcześniej zamówiony ten oficjalny poradnik:) jest Kozacki!!

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Wiem, że to nie ten temat ale tu każdy zajrzy ;].

 

Jakby co to my z Jokerem koło/po 21 planujemy porobić jakieś trophy (które się da) już mamy obcykane co i jak więc zapraszam chętnych ;]. Potem można zbiorową partyjkę rozegrać w kości lub pokera.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Moje spostrzeżenia na temat Liars & Cheats:

- Explosive Rifle - świetna broń, można by rzec "bazooka Dzikiego Zachodu"; czuć power wystrzału, a późniejsze efekty... poezja :thumbsup:. Challenge z singla dosyć łatwe. Napaliłem się na złoty ER, ale zdobyć 100 headshotów to będzie masakra;

- nowe Gang Hideout'y - tutaj jestem trochę zawiedziony. A to wszystko przez to, że:

a) brak jakiejkolwiek kryjówki w West Elizabeth - nadawało się na to sporo miejsc, np. Wreck of Serendipity, Cochinay, Bearclaw Camp;

b) brak kryjówki z możliwością nabicia dużej ilości expa (vide Pike's Basin), najwięcej da się nabić bodajże w Rancho Polvo; Cochinay sprawdziłoby się tutaj znakomicie;

- Hunting Grounds - fajna zabawa, polowałem na pantery w Silent Stead, ale oczywiście z dachu chatki :turned:. Większy survival jest, kiedy biega się między panterami. Nabijać na tym expa się nie opłaca;

- kostki i poker - najbardziej wyczekiwany dodatek. Samemu super się gra, a co dopiero w towarzystwie z headsetami. Patrząc na niektóre trofea, to szykuje się mały hardcore ^_^;

- Horse Races - grałem jeden Grand Prix i zająłem drugie miejsce, ze stratą 2 punktów. Na początku myślałem, że rozgrywka będzie zepsuta przez możliwość używania broni, ale dobrze to wyważono (amunicja się nie odnawia);

- Stronghold mode - uczestniczyłem w oblężeniu Fort Mercer; naprawdę trzeba grać z głową, bo jest ustalona liczba żyć dla jednego teamu. Po zakończeniu rozgrywki role się odwracają i to nasz zespół broni fortecy;

- postacie - pisałem kiedyś, że zostanę przy Shadow Wolfie, ewentualnie Ezekiel'u i się nie myliłem. Z dostępnego "arsenału" nie mam zbytniego faworyta (John'em grać nie będę, bo za dużo osób go ma). Żałuję braku agenta Fordhama, no ale wszystkiego mieć nie można...

 

Ogólnie rzecz biorąc, to dodatek jest warty każdych wydanych pieniędzy. Wprowadza masę zabawy i nowinek. Teraz tylko czekać na zombiaki ;).

 

Aha i jeszcze jedno: są pewne problemy z dołączeniem do wyścigów konnych. Mnie udało się wbić za trzecim razem. I to nie jest pojedynczy przypadek, gdyż ludzie z zagranicznego forum o RDR też się skarżą. Ale podobno Rockstar nad tym pracuje.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem niby jakieś cyrki z tym dlc a przecież dzisiaj jak graliśmy i to w pięciu to przecież wszystko było ok. Zero lagów, zero cyrków z trybami gry, zero problemów z dołączaniem wszystko cacy ;] poza Wojtkiem który oszukiwał w kościach hehe ;p.

 

DLC jeżeli chodzi o trophy praktycznie już pękło, martwi mnie tylko te za wygraną pokera z max osobami (szóstką) choć dzisiaj było blisko (Zdunek odmul ;p). Ale mały szok przeżyłem wczoraj; przeglądałem poradnik do achivów z dlc (z Liar&Cheats) i widziałem jakieś dodatkowe achivy których my nie posiadamy. My to znaczy, że nie ma takich trophy na PS3 a dzisiaj się dowiedziałem, że XO dostał ekskluzywne achivy WTF :blink: .

 

Aż nie chce mi się wierzyć, że walka o ekskluzywność dotknęła nawet osiągnięcia. I to na dodatek w grze R* ;/, boję się co będzie przy nowym GTA: ekskluzywna piosenka, stacja radiowa, okładka, instrukcja, folia heh... Byle więcej chapnąć, ekskluzywne achivy no nie mogę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Oto eksluzywne acziki dla Xbox'a:

 

landc_xboxachievements.jpg

 

5 BONUS ACHIEVEMENTS (XBOX 360 ONLY)

In addition to the 10 in-game accomplishments listed above, there will be 5 additional Achievements for Xbox 360 (please note that PlayStation 3 Trophies are capped at a 200 point maximum for Downloadable Content releases):

 

AVATAR OF DEATH

Successfully complete either round of a Stronghold map without dying.

 

COMPULSIVE LIAR

In a full Multiplayer Liar's Dice game, win without losing a single die.

 

OVER 9001

Attain over 9,001 points in a single Free Roam session.

 

PEACEWALKER

Finish a single race without getting shot or killed, and without shooting a bullet.

 

THE BIG BLUFF

In a Multiplayer Poker game, win a hand by forcing someone with a better hand to fold.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

mowicie ze trofea wam już prawei pękły.. trophy whores!! ;p

 

 

a na serio to widze ze to pare osob zrobilo już te singlowe challenge, jak wam wpadł 2 challenge? ten gdzie trzeba zabić chowających sie wrogów?

bo ja zabialem z kilkanascie chowających sie za zasłonami wrogów i nic, pasek postepu nie zapełnil sie nawet o 1 (zabijalem ich zarowno bezposrednio trafiajac w część ciała widoczną za zasłoną jak i strzelając w skrzynke/ściane z katorą byli tak że zabijał ich wybuch -bo to chyba o to chodzi) i nic

Odnośnik do komentarza

Yano spróbuj hideout Pike's Basin. na dzień dobry masz typów chowających się za skałami, później też jest paru czy to za skrzyniami czy namiotami. te 5 killów właśnie tam zrobiłem.

 

zrobił ktoś In A Van Down By The River?

o co w tym kurna chodzi? nie ogarniam pokera aż tak dobrze a sam opis nic mi nie mówi - "In a Multiplayer Poker game, win a hand on the last card when you were losing prior". jak to zdobyć <_<

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zrobił ktoś In A Van Down By The River?

o co w tym kurna chodzi? nie ogarniam pokera aż tak dobrze a sam opis nic mi nie mówi - "In a Multiplayer Poker game, win a hand on the last card when you were losing prior". jak to zdobyć <_<

 

Wczoraj Joker to zrobił ;p najlepiej we dwóch trzaskać te osiągnięcie. Tutaj masz zaje.bisty poradnik http://www.ps3trophies.org/forum/red-dead-redemption/69491-liars-cheats-dlc-trophy-guide.html

 

A zrobiłeś już te trophy w pokera co w sześciu trzeba być? Te mnie przeraża...szukamy jednej osoby jakby co na jutro ;].

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
zrobił ktoś In A Van Down By The River?

o co w tym kurna chodzi? nie ogarniam pokera aż tak dobrze a sam opis nic mi nie mówi - "In a Multiplayer Poker game, win a hand on the last card when you were losing prior". jak to zdobyć

mi wpadło rpzypadkiem, trzeba wygrać rozdanie ale dopiero za pomocą ostatniej pojawiającej sie na stole karty, czyli że na poczatku karty w ręce i na stole nic nie dają ciekawego i "przegrywasz" ale gdy pojawia sie ostatnia karta to nagle masz jakąś dobrą "ręke" i wygryasz

u mnie to było 5 kart tego samego koloru i chyba wlasnie tym najlatwiej uzyskać, mialem 2 piki w ręce , a na stole był jeszcze 2 + jakieś inne, i gdy ostatnia karta na sole okazała sie pikiem to z "niczego" zrobila mi sie bardzo dobra ręka i wygralem

raczej sie nie da tego zrobic w ustawce ;p bo to zupelni enie zalezy od graczy tylko od pojawiajacych sie na stole kart

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zrobił ktoś In A Van Down By The River?

o co w tym kurna chodzi? nie ogarniam pokera aż tak dobrze a sam opis nic mi nie mówi - "In a Multiplayer Poker game, win a hand on the last card when you were losing prior". jak to zdobyć <_<

 

Wczoraj Joker to zrobił ;p najlepiej we dwóch trzaskać te osiągnięcie. Tutaj masz zaje.bisty poradnik http://www.ps3trophies.org/forum/red-dead-redemption/69491-liars-cheats-dlc-trophy-guide.html

 

A zrobiłeś już te trophy w pokera co w sześciu trzeba być? Te mnie przeraża...szukamy jednej osoby jakby co na jutro ;].

Spoko, nie take straszne to trofeum. Wiem jak je szybko pyknac.

Jakby co to gramy jutro i brakuje jednej osoby do pelnej szostki. Ja bede tak na ok 21.

Odnośnik do komentarza

Ja czytałem, że "at 1 PM Eastern Time". DXW powinien się zacząć o 13, ale wchodziłem i nic nie ma.

 

EDIT: Pomyliłem się, Double XP weekend zaczyna się od 19.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...