Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

 

John wstanie z grobu

. Mózg....mózg....

O fak ale by było, jutro doładuje konto i czekam z wywieszonym jęzorem. :wub:

 

 

 

PS: ZA(pipi)IŚCIE!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

SORRY za spoiler. Już poprawiłem

 

 

 

sprite dzięki że zwróciłeś na to uwagę

a teraz ty też popraw :P

 

 

 

 

 

 

 

 

Btw kto jeszcze nie zna zakończenia??

Tyle czasu już od premiery minęło że każdy już chyba wie co i jak...

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

sprite teraz ty spoilerujesz w cytacie ;p

 

 

swoja droga

 

 

ciekawe jak to bedzie rozwiązane, czy poboczna hisotria z osobą fabułą na osobnym savie, odpalana z manu, czy zomabiaki wplecione w normalnego singla, a jeśli tak to

SPOILER O ZKANCZENIU!!!!!

 

ciekawe wlasnie jak to bedzie z koncowką gry, czy bedzie mozna to robic zarowno johnem jak i jackiem zaleznie od tego czy sie przeszlo gre , czy bedą jakieś kombinacje

 

 

z jednej strony wplecenie tego w aktualny stan gry ma swoje plusy, bo gramy postacią nam znaną i na savie ktory męczylismy długo i jest nam bliski (mamy bronie, konie i inne)

 

z drugiej strony zmixowanie singla z zombiakami to spora odmiana w kierunku braku realizmu, i mimo ze zaczynanie od nowa osobnego wątku (zero zdobytego sprzetu) srednio sie usmiecha to chyba wolal bym zeby to był osobny element odpalany z menu

 

a ten zombiak z obrazka to bardziej mięsny niż w dead rising :P

ale zobaczice ze pistolet jest o wiele bardziej starodawny niz na dizkim zachodzie, jeszcze z czasów "pirackich"

tego typu http://www.otherlandtoys.co.uk/images/pirateFL_600.jpg

no i dziwna bandana (indianska? piracka?)

ale za to ma cały czas pas z nabojami (taśme amunicyjną) od wspolczesnego M60 :P jak rambo (john tez taka ma na okładce gry , juz o tym mowilem , ta tasma amunicyjna jest o wiele za abrdzo wspolczesna , i w grze ma zupelnie co innego (skurzany pas z nabojami wetknietymi) , a na okladce ma to coś co przelatuje rpzez wspolczesne CKMy

http://homepage3.nifty.com/sweeper/gun/m_gun/m60.jpg

 

 

Z INNEJ BECZKI

dziwie sie ze tak słabo wykorzytują w multi 3 wyspe, przeciez az sie prosi o chociazby polowanie na niedziwedzie, ale są conajmniej 2 dobre miejscówki na gang hideout (gang dutcha z koncówki singla)

lubie tą wyspe a niewiele tam jest bajerów..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Yano, co do tego pistoletu, to może Indianie albo uczestnicy wojny secesyjnej powstaną z grobów?

 

Już wylewałem swoje żale, że nie wykorzystano miejsc w Elizabeth. Wspomniany przez ciebie Cochinay, Wreck of Serendipity, Bearclaw Camp, Aurora Basin (IMO najfajniejsza miejscówka w WE), aż się proszą, żeby tam coś zrobić. Z drugiej strony, może dostaniemy coś na wzór Gang Hideout'ów - Zombie Hideouts. Wchodzimy do opuszczonej miejscówki, a tu nagle ze wszystkich stron wychodzą zombiaki ;)

 

A może sekretną lokacją będzie wyspa, sugerowana w artworku poprzez pistolet i bandanę?

 

No nic, najlepiej poczekać do czwartku :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem w Liar's Dice w multi. Akurat trafiłem do gry z dwoma Amerykanami, którzy na bieżąco komentowali wydarzenia przy stole. Ktoś zgłasza spot-on, tracą po kości, a komentarz: "Ohhhhhhhhhhhhhh..." ^_^ Kiedy tylko ja miałem wszystkie kostki, a oni mieli po 2, 3: "That Mexican needs to lose!". Lecz najbardziej epickim momentem było podwyższanie dwójek. Kiedy przyszła moja kolej, bet wynosił 3 i jako że wyrzuciłem 4 (!) dwójki, obstawiłem 7. "No way" i zgłosił blef. Jakie było jego zdziwienie kiedy okazało się, że na stole jest... 10 dwójek.

 

Jak tylko przyjdzie mi headset, to musimy się umówić na wspólną rozgrywkę forumową. I przy okazji trofeum za pokera, które mi wisicie :yucky:.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

lol za kilka dni oblokowoują nową klase postaci w multi XD za damrmo w dodatku

 

marshals, czyli ci super szeryfi (a nie ci wioskowi)

rdr_marshals001.jpg

 

licze na fajne postacie :D już widać że częśc z nich biega w melonikach co mi sie podoba bardzo :D (lubiłem grać innymi postaciami w melonikach ktore do tej pory byly)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Za niedługo odzyskam mój headset pożyczony prawie 3 miesiące temu :blush: i gramy w pokera, też muszę zrobić to jedno "zaległe" trophy.

 

Dajcie znać kiedy będzie robić pokera to oczywiście pomogę bo wiszę pomoc ;].

 

Co do poprzedniej rozmowy na temat miejscówek to również tak uważam, że WE wymiata. To zdecydowanie najlepszy, najpiękniejszy i co gorsza najgorzej wykorzystany teren. Aurora Basin, te lasy, tereny śnieżne czy pola z bizonami są po prostu przepiękne. Kocham 3 wyspę ;] zresztą co nie raz pisałem , nie dość, że obfituje w najlepsze zwierzęta to jeszcze kipi klimatem.

 

Właśnie na West Elizabeth widziałbym tą sekretną lokację, mistyczne zwierzę itd. Nawet nora Brumasa na szczycie góry jest mega klimatyczna właśnie brakuje mi takich sekretnych miejscówek, lokacji których moglibyśmy szukać, znajdywać. Niech Rockstar wykorzysta do końca potencjał WE bo stworzyli cudo "teren".

Odnośnik do komentarza

 

John wstanie z grobu

. Mózg....mózg....

O fak ale by było, jutro doładuje konto i czekam z wywieszonym jęzorem. :wub:

 

 

 

PS: ZA(pipi)IŚCIE!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

to serio czy sciema bo nie jestem w temacie? jak to ma wyglądac fabularnie?

Odnośnik do komentarza

To na razie tylko domysł Kudłatego choć całkiem prawdopodobny ;].

 

Nic kompletnie nic nie wiadomo jak to będzie wyglądać fabularnie. Może jutro dowiemy się czegoś więcej choć na wiele też bym nie liczył bo to będzie tylko teaser trailer.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

zasadnicze i szybkie pytanie:

 

ilem kosztuje dodatek z pokerem i czy sie oplaca? lubilem grac w kosci i poksa, warto dla nich wydac te pieniadze? mozna kupic go w formie skladki?

 

Warto kosztuje 36 złoty można się złożyć na niego.

W sumie to są dwa dodatki w jednym bo R* połączyło 2 dlc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

kosztuje 36 zł

jesli lubisz grac w te gry to jest to świetna rzecz, zwlaszcza jesli grałes na poker stars czy tego typu stronach rpzez net, to tutaj jest dodatkowo fajny klimacik i grafika

a jesli wolisz porpostu samą esencje pokera bez grafiki to chyba lepiej zostań przy internetowo-przeglądarkowych pokerach (ja w nie nie gralem jak by co)

 

ja osobiscie nie zaluje ani grosza z tych 36zł, ale ja mam (i nie tylko ja pewnie) troche inne podejscie i poprostu chce zapłacic R* za ich dobra robote

 

zapewne są tansze sposoby zeby pograc w pokera przez net wiec sam musisz zdecydowac

Odnośnik do komentarza

ja za tą gre chetnie bym zapłacil 300zł, i dzieki tym powycinanym dodatkom moge to właśne zrobić :P

 

widzisz: jak na bezduszną osobe lepiej potrafie doecenić wartość pewnych rzeczy, niźli tylko liczyć kase i zachowywac sie jak żyd (ktorego to rpzed chwilą rpzywołałeś)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Haha magicy z R* nawet dlc o zombie w westernie umieją zapodać w taki sposób, że aż ciśnienie rozrywa żeby już zagrać ;].

 

Ten pierwszy screen ze zdechlakami o świcie wygląda mega klimatycznie i wygląda 100 % jak kadr z filmów Romero.

No właśnie pochodnia hmm... mam nadzieję, że to będzie nowy przedmiot przydatny do polowań na zdechlaki w nocy.

Zombie konik też daje radę.

 

Po jaką cholerę mam kupować Dead Rising 2 :turned: .

 

To by była jazda np. szukanie z tą pochodnią w nocy mistycznej kreatury i nowej miejscówki :wub:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ja za tą gre chetnie bym zapłacil 300zł, i dzieki tym powycinanym dodatkom moge to właśne zrobić :P

 

widzisz: jak na bezduszną osobe lepiej potrafie doecenić wartość pewnych rzeczy, niźli tylko liczyć kase i zachowywac sie jak żyd (ktorego to rpzed chwilą rpzywołałeś)

no wiesz, to ze jestes naiwny nie swiadczy jeszcze o tobie dobrze =D

 

z drugiej strony co ma czuc osoba, ktora nie ma duzo pieniedzy, dla ktorej chora dystrybucja gry GOTY w tym kraju bedaca najwieksza klapa dystrybucyjna w historii gier wymusila zakup gry po mocno zawyzonej cenie a ponadto musi placic za rzeczy, ktore tylko z pazernosci rockstar nie znalazly sie w podstawce...?

 

 

eee.. wych.ujana?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

 

to ze jestes naiwny

 

haha i mowi to człowiek ktory mysli ze ma dusze xDD

 

odpowiedz mi w pieprzeniu , nie robmy smietnika w temacie o fajnej grze

 

 

 

z drugiej strony co ma czuc osoba, ktora nie ma duzo pieniedzy, dla ktorej chora dystrybucja gry GOTY w tym kraju bedaca najwieksza klapa dystrybucyjna w historii gier wymusila zakup gry po mocno zawyzonej cenie

no nie wiem co ma czuć bo ja kupilem dzien przed premierą za 189zł

 

ponadto musi placic za rzeczy, ktore tylko z pazernosci rockstar nie znalazly sie w podstawce...?

to zdanie swietnie pasuje do pierwszego platnego dlc ktore bylo bardzo mizenre

to z kartami jest swietne , i tu chyba sie pojawia powiedzenie że w miare ejdzenia apetyt rosnie - dostalismy cudowną gre, dostajemy kolejne fajne dodatki a niektorym sie w dupach poprzewracało i chieli by miec odrazu wszystko i to jeszcze za 50zł

no takie rzeczy to tylko w erze

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...