Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi ziomy, bo jesteście napewno bardziej obeznani w tą grę- żeby zaliczyło "fighting over the world" to wystarczy popychać ludzi na ziemię za pomocą SAMEGO R2 czy trza kogoś pobić pięściami aż nie upadnie ?

 

Gram już 50 godzin w RDR ale tego jeszcze nie obczaiłem :sweat:

 

@Słupek dzienki wielkie :thumbsup:

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ziomy, bo jesteście napewno bardziej obeznani w tą grę- żeby zaliczyło "fighting over the world" to wystarczy popychać ludzi na ziemię za pomocą SAMEGO R2 czy trza kogoś pobić pięściami aż nie upadnie ?

 

Gram już 50 godzin w RDR ale tego jeszcze nie obczaiłem :sweat:

 

Trzeba pobić aż upadnie ja jeszcze dla pewności kopałem ich na ziemi ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ziomy, bo jesteście napewno bardziej obeznani w tą grę- żeby zaliczyło "fighting over the world" to wystarczy popychać ludzi na ziemię za pomocą SAMEGO R2 czy trza kogoś pobić pięściami aż nie upadnie ?

 

Gram już 50 godzin w RDR ale tego jeszcze nie obczaiłem :sweat:

 

Trzeba pobić aż upadnie ja jeszcze dla pewności kopałem ich na ziemi ;].

 

Jedno z fajniejszych trofeow w grze, podobnie jak polozenie babeczki na torach i czekanie na pociag 8)

 

...................................................

 

I've become a true legend of the west!

Odnośnik do komentarza

Oh, yeah! Po długim weekend'owym cioraniu i levelowaniu, wreszcie osiągnąłem 45 poziom 3 Legendy. Z moich obliczeń wynika, że maksymalnie w środę przejdę na 4 legendę i zakończę ciągłe grindowanie w Pike's Basin. Na spokojnie będę zaliczał challenge i zdobywał złote pukawki. Ciekawe, czy uda mi się osiągnąć 5 Legendę przed zombiakami... Za mną ponad 200 godzin spędzonego czasu z RDR i wciąż mi mało. Rockstar, jesteście wielcy!!!

Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że nie miałem co robić, nabiłem 50 level i przeszedłem na 4 Legendę. Strasznie trudno było mi się rozstać z Super Bykiem. Jest on chyba najlepiej wyglądającym legendarnym wierzchowcem. Te ogromne rogi, kolczyk w nosie i czarny kolor sprawiają, że jest przekozacki :teehee:. Aha i jeszcze jedna rzecz: Theo Crenshaw mógłby być najfajniejszą legendarną postacią, gdyby nie to sombrero... Ale i tak jest świetnie :diablo:. Teraz mogę się skupić na spokojniejszej grze i ogrywaniu L&C :turned:.

 

EDIT: ALE NEWS!!!

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/9131/new_details_and_teaser_trailer_for_the_red_dead_redemption_undead_nightmare_pack_coming_this_week New Details and Teaser Trailer for the Red Dead Redemption: Undead Nightmare Pack Coming This Week

Aż zaniemówiłem z wrażenia! Już się jaram. Byle do czwartku! :woot:

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Ohooo ale news ;] trailer najlepiej zapowiadającego się dlc, mniam.

 

Ja tam bardzo bym chciał żeby te dlc wypuścili już teraz czy tam zaraz na początku października. Nie ma co czekać zresztą i tak R* wypuszcza szybciej dlc niż pierwotnie planują a w ogóle przy ogłoszeniu tych dlc słyszałem, że w październiku ma wyjść "single - zombie pack".

 

Ciekawi mnie czy na tym zakończą wypuszczanie dodatków czy kolejne są już w drodze. A może już RDR2 hmm chociaż lepiej nie niech najpierw Rockstar wypuści te gry które ma wypuścić ;] zresztą GTA musi wyjść szybciej.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

masakra, własnie miałem wbic do tego watku by napisać , ze nie moge sie doczekac tego dlc a tu prosze:potter:

 

kupie go bo w przeciwienstwie do dwóch ostatnich nie zapowiada sie na wyciągacz kasy, wnosi cos fajnego do swiata gry

 

 

z innej beczki: kupiłem sobie ostatnio nowy tv, 42 full hd panel , parametry bardzo milusie. zrobiłem sobie raz jeszcze porównanie Gta IV vs RDR (grafa).

 

Przepasc na korzysc RDR. Nie wiem jak ktos może inaczej twierdzić

Odnośnik do komentarza

a ja mam inną historie.. ostatnio byl u nas chlopak mojej siotry, informatyk-pececiarz ... akurat gralem w rdr i sie troche zainteresował typu "oo czytalem o tej grze" itp, ale po kilku minitach ogladania stwwierdzil "no niby fajne ale grafika jakas słaba, modele postaci starodawne, ogolnie jak na pecetach kilka lat temu" ;p

juz mu nie chcialem nic mowic ale (pipi)ac to co teraz jest na pecetach graficznie skoro oni nawet nie mają RDR xD

Odnośnik do komentarza

no niby tak ale takie np GTA IV na konkretnym pC a konoli dzieli przepasc.

 

Gdy GTA IV sie ukazało (2008) mało osób miało pc , który udźwignałby te gre. Dzis ma wielu taką zabawke- miłosnikom konsol nie polecam dokonywac porównania, lepiej myslec, ze to co oferują konsole to szczyt możliwosci , sam tak robie hehe :D

Odnośnik do komentarza

Przepasc na korzysc RDR. Nie wiem jak ktos może inaczej twierdzić

 

A kto tak Orson twierdził? W tym temacie chyba nikt ;].

 

RDR jest piękny i to nawet wykluczając fakt, że to sandbox. Najbardziej lubię gdy nie odpalam RDR jakiś czas nawet tydzień i potem go włączam i za każdym razem "ale ta gra jest piękna. Tereny, widoki to co świetnego imo AC2 się chowa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

na oficjalnej stronie RDR są nowe odpowiedzi na różne pytania

- np czy dostaje sie expa za pokera, i niby tak, im dłuzej sie utrzyma w grze tym wiecej (chociaż sam zauwazylem pewne błedy w tej materii)

- albo to że R* planuje niedlugo wprowadzić patch ktory doda anty-pvp freeroam , czyli freeroam gdzie gracze nie bedą mogli sie zabijać, to oczywiscie wielkie ułatwienie w kwestii idiotów ktorzy lubia przeszkadzac i zabijac graczy robiących gangi itp , chociaz mam nadzieje ze w tym trybie nie bedzie to całkowicie zabronione tylko bedzie mozna sie zgodzić na walke (cos jak zrobienie posse, tylko odwrotnie - zrobienie grupy graczy ktorzy moga sie zabijac nawzajem jesli sie na to godza)

- dlc ze strojami do singla ma sie niedlugo znowu pojawić

 

itp mozecie sobie obczaic reszte na stronie rdr

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to nie region filmowy ale obczajcie trailer nowego filmu Coenów (no raczej, że western ;]). Tereny które przelatują jak żywcem wyjęte z RDR ;] będzie hit jak w mordę strzelił patrząc na obsadę no i hello bracia Coen ;]. "Prawdziwe męstwo" tytuł jego, PS. przypomina Wam kogoś Bridges :whistling: ?

 

http://napisy24.pl/artykul/651/

 

Premiera w Polsce dopiero w przyszłym roku ;/.

 

Btw coś o filmie RDR ucichło.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jestem troszke do tyłu wiadomo kiedy premiera??

W czwartek ogłoszą wszystko.

 

Jezus Maria ale zaje.bisty art ;]. Jak takim Marstonem będzie można zagrać to ... poezja.

 

@Zdun

 

Póki co nie ma konkretnej daty premiery tylko jesień, późna jesień.

Jeszcze nie wiemy, czy późna jesień. Może zostaniemy zaskoczeni i DLC wyjdzie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...