Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Skąd Wy już bierzecie tą datę premiery 26.10? Swoją

2. To jeszcze dlc czy już nowa gra?

1 ja to przeczytalem na 4chanie :P

2 wydaje sie ze bedzie duze, ale lepiej sie nie napalac przesadnie bo moze sie okazać ze screeny fajne ale w sumie to tylko kilka drobnych bajerów i mini fabuła :P (oczywiscie chce sie mylić ale lepiej poczekac do premiery),

 

 

akurat kilka dni przed GT5.

 

czyli znowu tylko trofea i gra poleci w odstawke? :P nieładnie :P

Odnośnik do komentarza

1 ja to przeczytalem na 4chanie :P

2 wydaje sie ze bedzie duze, ale lepiej sie nie napalac przesadnie bo moze sie okazać ze screeny fajne ale w sumie to tylko kilka drobnych bajerów i mini fabuła :P (oczywiscie chce sie mylić ale lepiej poczekac do premiery),

 

Taa masz rację nie ma się co napalać bo to tylko foty itd. ale to jest R* i w tym wypadku mam 100 % zaufanie, że się nie zawiodę. Ba 200 % ;p z drugiej strony ja też nie wiadomo czego nie oczekuje tylko właśnie tego co napisałeś czyli mini fabuły, kilku bajerów i zombi to mi do całkowitego szczęścia wystarczy bo liczy się fakt, że to RDR ;]. Wszystko mnie jara (zresztą Ciebie też ;p) (no prawie) co jest związane z tą grą nawet niech dadzą te 5-6 misji i już jestem happy choć póki co wydaje się to być trochę bardziej "zaawansowany" dodatek.

 

czyli znowu tylko trofea i gra poleci w odstawke? :P nieładnie :P

 

No to jest dodatek singlowy więc robię przede wszystkim to co będzie oferował, wymagał a pewnie będzie miało to bliski związek z trofeami choć one póki co mnie nie interesują. Ale jestem ciekaw co dadzą, btw singla męczyłem blisko ponad 2 miechy z tego ponad miesiąc robiłem "wielkie nic" (bawiłem się) zlewając trofea i wątek fabularny; zresztą sam wiesz ;].

 

RDR to jest mój rekord generacji (nie licząc Girsów pierwszych w multi) jeżeli chodzi o najdłużej graną grę, przebiłem nawet GTAIV ;]. Muszę się w końcu odczepić od RDR (mini-joke) bo nie mogę przez niego grać w inne gry hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja spodziewam sie klku misji, skinow w multi, kilka challengy. Jednak wczesniejszych DLC, R* tak nie reklamowalo, nie tworzylo tapet, nie mialy swoich log (tak jak TBoGT i TLaD). Wiec moze sie to okazac naprawde sporym dodatkiem, z misjami z cutscenkami, lecz lepiej sie nie nastawiac i pozytywnie sie zaskoczyc.

Odnośnik do komentarza

niestety cena identyczna jak porpzednio sugeruje że raczej nie ma co sie napalac na 10 razy wieksze dlc niz dotychczas ;p

chyba az tacy cydowni nie są (dodatki do gta4 chyba 60zł kosztowaly)

 

 

EDIT

pytania i odpowiedzi

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/10061/asked_&_answered_undead_nightmare_edition

 

wiekszosc odpowiedzi znamy, ale potwierdzily sie moje spekulacje ze czasowo zombiaki sa wplecione w okres gdy john wrocil do domu (ale są osobna alternatywną historą)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

...RDR to jest mój rekord generacji (nie licząc Girsów pierwszych w multi) jeżeli chodzi o najdłużej graną grę, przebiłem nawet GTAIV ;]. Muszę się w końcu odczepić od RDR (mini-joke) bo nie mogę przez niego grać w inne gry hehe.

 

Oj Słupek lepiej tego nie rób ;) jak wyjdziesz to już cieżko będzie wrócić.Nie jestem skrajny przypadkiem i co najgorsze to moi znajomi zapomnieli co to RDR

Odnośnik do komentarza

reddeadredemptionundead.jpg

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/9811/%5Bfeatured_post%5D_experience_the_red_dead_redemption_undead_nightmare_pack_at_new_york_comic_con_this_weekend [Featured Post] Experience the Red Dead Redemption: Undead Nightmare Pack at New York Comic Con this Weekend

 

 

Może pojawią się jakieś konkrety od osób które zagrają a może i gameplay. A tak z innej beczki to by po części wskazywało, że te dlc może być "duże" w końcu nie pokazywaliby popierdólki dlc na CC i nie robiliby z tego takiego wielkie hALO.

Odnośnik do komentarza

No pobrałem sobie dzisiaj te darmowe stroje. Fajnie łachy zwłaszcza hunter outfit czy jak to się tam nazywa :thumbsup:

Btw po zainstalowaniu tego dodatku kaktusy zaczęły "świeci".

Np koło Armadillo gdy chmury rzucają cień na okolice to kaktusy nadal są oświetlone.

Miał ktoś taki bug???

 

Nie wiem czy to przez ten dodatek ze strojami czy tak było już przedtem tylko ja nie zauważyłem. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...