Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

To, że jest zwyczajnie za(pipi)iste to wiem, inaczej bym się nawet tą grą nie interesował ;]

A teraz serio - nie mam telewizora LCD, ba, mam telewizor bardzo gówniany, bańkę 21'. W takim właśnie GTA IV NIE DAŁO się odczytywać SMSów, wszystko było zamazane. A napisy mówiące co trzeba zrobić były ledwo czytelne. (W takim Uncharted 2 w ogóle nie dało się odczytać napisów, na szczęście był Polski Dubbing;], w KZ2 nie było widać celownika i inne kwiatki).

Moje pytanie brzmi - Czy ktoś z was gra w RDR na CRTku i czy sprawia to jakieś dodatkowe utrudnienia?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam inne pytanie.Doszedl wlasnie RDR,przeprowadzilem oczywiscie rytual otwierania gry itp ale zastanawiam sie nad jednym.Gre kupilem w sklepie gdzie na ich stronie bylo napisane ze zawiera 3 dodatki (war horse,zlote bronie i ciuchy ktore zwiekszaja predkosc odnowienia Dead Eye).Czy nie powinienem w takim razie miec jakis voucher w pudelku?Niestety na chwile obecna nie moge gry odpalic i tam sprawdzic ale z drugiej strony, nie wiedzialbym zreszta gdzie to szukac.Jak odpale gre to mi wyjdzie napis ze w safe housie czeka to wszystko na mnie czy jak?

Odnośnik do komentarza

Czyli rozumiem ze ten dodatek jest do multi.Czyli to bez znaczenia czy wlacze multi przez UN czy przez podstawowego RDR,bo i tak bd mial mozliwosc jego wyboru,tak?A wlasnie...mam nadzieje ze wyniki z multi sa przypisywane sa do konta PSN czyli co zdobede cos w multi w podstawce to bedzie widnialo rowniez podczas multi wlaczonego w UN.

Jak jakas misje zrobie zle

(np wyscig na koniach z ta babka co mnie przygarnela,ktory przegralem)

to jaki to ma wplyw?Jakbym wygral to co by sie stalo?

P.S.-tez wam sie tak przegrzewa PS3?Podczas grania w RDR strasznie glosno chodzi.Przy innych grach jest normalnie.

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie natury technicznej- Mam RDR i chcę kupić sobie przez psstore dodatek- undead nightmare. czy będę mógł potem sprzedając grę odsprzedać też ten dodatek? Wiem, że do gier sciąganych przez psstore przypisywane są jakieś sloty, ale nie bardzo się w tym orientuję. Konkretyzując pytanie-

 

Co zrobić by kupująć undead nightmare przez psstore móc jep otem odsprzedać z grą? jakieś osobne konto tylko dla rdr?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie natury technicznej- Mam RDR i chcę kupić sobie przez psstore dodatek- undead nightmare. czy będę mógł potem sprzedając grę odsprzedać też ten dodatek? Wiem, że do gier sciąganych przez psstore przypisywane są jakieś sloty, ale nie bardzo się w tym orientuję. Konkretyzując pytanie-

 

Co zrobić by kupująć undead nightmare przez psstore móc jep otem odsprzedać z grą? jakieś osobne konto tylko dla rdr?

 

Tak, zrob osobne konto i potem sprzedaż: Gra + Konto

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie nad zakupem gry, ale nie wiem wlasnie czy teraz kupic bo pewnie za jakis czas wyjdzie Game Of The Year Edition, ktora bedzie zawierala w sobie dodatki, wiec nie trzeba bedzie ich kupiwac osobno.

Niestety nic na razie nie wiadomo o takim wydaniu - na pewno takie bedzie tylko ciekawe kiedy. :)

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie nad zakupem gry, ale nie wiem wlasnie czy teraz kupic bo pewnie za jakis czas wyjdzie Game Of The Year Edition, ktora bedzie zawierala w sobie dodatki, wiec nie trzeba bedzie ich kupiwac osobno.

Niestety nic na razie nie wiadomo o takim wydaniu - na pewno takie bedzie tylko ciekawe kiedy. :)

 

 

Kupuj teraz niema co czekać.Gra jest warta każdej złotówki :P

Odnośnik do komentarza

Dobra, więc tak; próbuję zrobić WSZYSTKIE US Hideouty w 24 h (takie zadanie jest by odblokować strój US Marschals).

Podczas próby oczyszczenia Solomon's Folly wyskakuje zadanko że kolesie porwali sejw i muszę "oczyścić" bazę po czym odprowadzić dyliżans do Armadilo, po wykonaniu zadania nie wyskakuje że baza jest oczyszczona. Za jakiś czas wracam do Solomon's Folly i ponownie ta sama misja, potem znowu i znowu to samo (już próbowałem załatwić szeryfa, który zleca to zadanie, podobnie z wysadzeniem dyliżansu - nic nie pomogło). Jakieś pomysły jak oczyścić PO PROSTU ten Hideout?

Edytowane przez morales-kks
Odnośnik do komentarza

Zadanie dobrze wykonujesz choć można jeszcze nie zawozić dyliżansu tylko zakosić kasę z sejfu.

Hmmm bo te hideouty można w nieskończoność powtarzać choć komunikat powinien wyskoczyć, że baza oczyszczona.

 

A może choć nie pamiętam dokładnie wynika to z tego, że ten hideout jest "dodatkowy, ekskluzywny tylko na Ps3". I nie liczy się do 100% i może dlatego nie wyskakuje odpowiedni komunikat. No nie pamiętam musiałby ktoś potwierdzić.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak powrót na stare śmieci, po 4 miesięcznej przerwie zakupiłem płytowy dodatek UN.Pierwsza godzina bez większego entuzjazmu, z każdą kolejną powraca ponownie zachwyt, do tego dołączając Multi w liar's dice, pokera i falę atakujących hord... czuję sie znowu jak w domu.

 

I love RDR :blush:

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jednak na razie wstrzymam sie z zakupem - w przyszlym tygodniu wychodzi Killzone 3, a poki co i tak gram jeszcze w Gran Turismo 5 i inne fajne gry. :)

RDR kupie chetnie, ale zaczekam az wyjdzie Game Of The Year Edition czyli kompletny zestaw gry z dodatkami w jednym pudelku, najlepiej na jednej plycie - mam nadzieje, ze niebawem wydadza taka wersje. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

dwa pytania

 

1.czy są jakieś wyznaczone pory albo konkretne warunki, które należy spełnić by nie uświadczyć komunikatu, że hideout jest opuszczony i trzeba wrócić poźniej?

 

2. co należy zrobić by ciągnąc za sobą związanego kolesia?

 

1). Chyba tylko to, że jak już oczyścisz dany hideout to musi minąć pewien czas aby ponownie można było go rozegrać. Ale tak raczej żadnych innych warunków nie ma no poza tym, że musisz go odkryć heh.

 

2). Zwiąż kolesia, wejdź na konia zarzuć na niego lasso i powinno zadziałać. Choć nie jestem pewien czy nie można ciągnąć za sobą tylko niezwiązanego delikwenta. Jeżeli tak to nie ma innej opcji - nie można.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...