Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi groźnie jak ustawka rodem z prawdziwego westernu trochę taki kowboj jesteś Master4.

Że się tak wtrącę a nie lepiej zrobić ustawką w piątek "W samo południe"? Np. przed jakimś salonem (może Empik?)?

 

Yano mam nadzieję, że przyjmiesz wyzwanie jakby co mogę być Twoim sekundantem.

 

 

:turned:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

chociaż mam 15 lat to skopał bym ci tyłek w RDR że byś nie wiedział z której strony dostajesz cwaniaku jak chcesz spróbowac swoich nędznych sił to dawaj piatek 20:00

 

widać że jesteś warszawiakiem oni są tacy po(pipi)ani zawsze się do wszystkiego przyczepia ja poprostu napisałem że szukam ekipy nie musiałeś nic pisać

ta nie wątpie że byś skopał, a potem piszczał byś w headset swoim głosikiem jak wszystkie dzieciaki jaki to jesteś świetny

mimo że RDR otrzymało kategorie +18 z powodu brutalności to o wiele ważniejszym powodem dla ktorego dzieci nie powinny w nią grac to własnie to bydło jakie sie szerzy w multi

 

ale nie martw sie, dzwonie do kuratora i twoich rodziców że grasz w niedowzwolone gry

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Przepraszam że się wtrącę,mam tyle lat co ten "osobnik" :blush: i jest mi wstyd za niego że oczernia ludzi w tym wieku,Ta gra rzeczywiście jest od 18lat i ja to rozumiem moi rodzice wiedzą w co gram i chociaż za tym nie przepadają to się na to godzą,i tak już jak miałem z 6lat to mi kuzyn martwice mózgu puszczał i szczałem w majty,poza tym Yano grzecznie cie poinformował czyż nie "miszczu"

 

ps.Słupek a ty mi o ruchaniu w gta piszesz :teehee:

Edytowane przez pawciokratos
Odnośnik do komentarza

Nie lubię GTA. Nudzi mnie, lubię gry liniowe. Wkurza mnie, że muszę jechać przez całe miasto by coś odebrać, a potem na drugi koniec miasta. Mam wrażenie, że RDR to jest dokładnie to samo co GTA, tylko w klimatach westernu. To prawda? Dodam, że lubię taki klimat. Czy przywiązujesz się do miejscówek? Tzn wiecie, często odwiedzacie jakiś teren, dobrze pamiętacie co, gdzie i jak? Jak z wczytywaniem, frameratem? Jak duży jest ten świat? Czy misje są monotonne?

Odnośnik do komentarza

zadajesz duzo pytan na ktore cieżko dac obiektywną odpowiedź

dla mnie (i dlawielu osob ktore uznały RDR za gre roku 2010) misje nie są nudne, miejscówki są cudowne, fajnie jest poprostu pozwiedzac i podłapać klimat

chociaż znalazły sie też osoby ktore twierdzą że misje sa nudne a teren to tylko tysiąc identycznych kaktusów , ale one są w mniejszosci

 

dodam że nie przeszedlem gta4 bo troszke mnie przynudzalo po jakims czasie, a RDR wchłonąłem w całosci na 100% i swietnie sie bawilem, moze to jakies porownanie dla ciebie

 

mapa jest duża, przejechanie z jednego konca na drugi zajmuje sporo czasu

 

framerate potrafi spaść (wczoraj sobie odświeżyłem gre za sprawą nowego DLC i zwrocilem uwage ze fpsy potrafią chrupnąć), chociaż to też pojecie wzgledne i zależy w co ostatnio grałęś, jesli w gre typu U2 gdzie jest liniowy piekny swiat to rdr moze wydawac sie troche średnie bo to jednak sandbox i zarowno fps jak i czasem jakiś pop-up potrafi zaboleć, ale jak sie spojzy obiektywnie to jak na taką ilość detali i jakosc oswietlenia to swiat jest naprawde piękny i te chrupnięcia graficzne naprawde są do przełknięcia

w sumie nawet sie zdziwilem wczoraj bo rzeczywiscie animacja spadła kilka razy, a jak wczesniej gralem ponad 100 godizn to nie działo sie to co chwile, powiedzial bym wręcz ze to byly wyjątki

moze moja konsola już sie starzeje i grzeje bardziej niz kiedys :P

 

loadingów w czasie gry nie ma wcale i nigdzie, jedynie pierwszy loading przy odpalaniu, albo po śmierci gdy sie loaduje gre (no ewentualnie sa loadingi gdy uzywa sie opcji "teleportacji" do innego miejsca mapy)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jesteś w trakcie fabuły czy już masz wszystko zrobione? jeżeli jeszcze wątku nie ukończyłeś to poczekaj z tym do końca aż wszystkie kryjówki będą ponownie dostępne. na pewno mieściłeś się w tym limicie 24 growych godzin? mi zaliczyło od razu ale niektórym po kilku podejściach. próbuj. w końcu musi wskoczyć.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

to poczekaj aż wszystkie kryjówki ponownie będą dostępne do zdobycia. nie używaj teleporta poprzez kamping czy dyliżansu. śmigaj koniem i zrób wszystko od strzała bez ani jednej pauzy. musi w końcu zaliczyć.

jeżeli robiłeś tak jak napisałem wyżej to jedynie cierpliwość Tobie pozostaje.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem filmik i... dupa, muszę to kupić:D Jest sporo takich misji w których uciekasz przed kimś? I czy przywiązujemy się do jednego konia czy można dosiąść każdego? I czy można mieć jednego przez całą grę jak się zechce? :)

niezły refleks :P

 

uciekania troche jest, zarowno samemu jak i eskortując

 

konia można dościąść i przywłaszczyć kazdego, ale mozna tez cała gre na jednym zrobić jesli uchronisz go przez caly czas przed smiercią (jest trofeum za 20 misji na jednym koniu, warto o tym pamietac ;p)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...