Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem sobie chwilkę i wrażenia są... ok? No nie wiem, teraz jeszcze tego nie odczuwam, ale wiem, że za kilka godzin gra zacznie mnie zanudzać na śmierć - jak każda gra od R*. Przede wszystkim zawiodłem się na sterowaniu koniem... Jest okropnie nieintuicyjne, a wyścig z Bonnie na początku jedynie mnie zirytował. Mam nadzieję, że długie wycieczki nie zawsze będą odbywane wraz z towarzyszem - wolę już sam podróżować na koniu, bo nie chce mi się zwalniać i słuchać jakiegoś bablania.

 

Na plus bardzo przyjemne strzelanie, klimat i sama animacja. Irytuje mnie pop-up i framerate - jestem na to okropnie uczulony :(

 

W tej grze jest najlepsze sterowanie koniem jak spotkałem w grach. I nie bardzo rozumiem co jest z nim nie tak - jednym guzikiem przyśpieszasz, drugim zwalniasz, a trzecim skaczesz. Jeśli z kimś jedziesz to po prostu wciskasz guzior i trzymasz aż dojedziesz na miejsce - koń dostosowuje prędkość do towarzysza.

 

Jeśli liczyłeś na coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=6VtDlsUIch8 to przykro mi bardzo, ale R* znalazł sposób pomiędzy jakimś tam realizmem a przystępnością.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Nie chodziło mi o jakiś kosmos, ale bardziej kierowanie koniem - jak jesteś "na pełnym gazie" to się ciężko nim skręca, o odwracaniu już nie mówiąc. Pewnie się z czasem przyzwyczaję.

 

Koń to nie samochód, ciężko zaciągnąć ręczny przy 120 i zrobić zakręt 90o. W przypadku RDR to taka luźna symulacja, a nie arcade.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie chwilkę i wrażenia są... ok? No nie wiem, teraz jeszcze tego nie odczuwam, ale wiem, że za kilka godzin gra zacznie mnie zanudzać na śmierć - jak każda gra od R*. Przede wszystkim zawiodłem się na sterowaniu koniem... Jest okropnie nieintuicyjne, a wyścig z Bonnie na początku jedynie mnie zirytował. Mam nadzieję, że długie wycieczki nie zawsze będą odbywane wraz z towarzyszem - wolę już sam podróżować na koniu, bo nie chce mi się zwalniać i słuchać jakiegoś bablania.

 

Na plus bardzo przyjemne strzelanie, klimat i sama animacja. Irytuje mnie pop-up i framerate - jestem na to okropnie uczulony :(

To po h.uj ją kupiłeś ?!

Edytowane przez Bushisan
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Gra jest kozacka. Potrafi zanudzic czasami ale to jest taka gierka ktorej nie przechodzi sie jednym tchnieniem bo jest na to za duza. Ja gram... czujac ten klimat. A potem odkladam i wracam po czasie, robie glowny watek albo jezdze dla samej frajdy polowan i czekajac na napad i rozne random eventy. Pomyslec ze mam jeszcze przed soba caly dodatek z zombiakami :) Cudnie! Gierka potrafi przyciac framerate ale i tak wyglada pieknie. Wiele razy po prostu stalem w miejscu i obracalem kamerka zeby obejrzec widoki. Wychowalem sie na westernach w dziecinstwie i gra oddaje mi ich klimat. Dodatkowo skonczylem pierwsza czesc na Xboxie i wiedzialem czego oczekuje od obecnej wersji. Oczekiwania i tak zostaly przerosniete to bardzo mnie cieszy.

Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie chwilkę i wrażenia są... ok? No nie wiem, teraz jeszcze tego nie odczuwam, ale wiem, że za kilka godzin gra zacznie mnie zanudzać na śmierć - jak każda gra od R*. Przede wszystkim zawiodłem się na sterowaniu koniem... Jest okropnie nieintuicyjne, a wyścig z Bonnie na początku jedynie mnie zirytował. Mam nadzieję, że długie wycieczki nie zawsze będą odbywane wraz z towarzyszem - wolę już sam podróżować na koniu, bo nie chce mi się zwalniać i słuchać jakiegoś bablania.

 

Na plus bardzo przyjemne strzelanie, klimat i sama animacja. Irytuje mnie pop-up i framerate - jestem na to okropnie uczulony :(

To po h.uj ją kupiłeś ?!

 

Bo uwielbiam westerny. I ponieważ trzeba dawać następne szanse :)

 

Grać mam zamiar właśnie tak:

 

Potrafi zanudzic czasami ale to jest taka gierka ktorej nie przechodzi sie jednym tchnieniem bo jest na to za duza. Ja gram... czujac ten klimat. A potem odkladam i wracam po czasie, robie glowny watek albo jezdze dla samej frajdy polowan i czekajac na napad i rozne random eventy.

i może będzie ok

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Gra ma dwie wady 1. Brak kilku elementów jak napad na pociąg :D 2. Randomy są zbyt przewidywalne i szybko zaczynają drażnić. Klimat jest rewelacyjny, GTA może się przy RDR schować. No i uważam, że RDR to najładniejsza gra tej generacji. BTW nie trawię westernów :E.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy w koncu wydadza Game Of The Year Edition bo chcialbym kupic gre z dodatkami w zestawie. ;)

W sumie juz minal rok od premiery, wiec najwyzszy czas na taka edycje. :)

 

Raczej nieopłacalny zakup. Trzeba było kupić podstawkę i pak wszystkich dodatków jak był za pół ceny.

Odnośnik do komentarza

Ojeju, jaki ja głupi byłem. Mam już 25 procent i cofam zarzuty - gra jest oczywiście świetna. Żadnych budów nie uświadczyłem. Ojj coś czuję, że to będzie pierwsza gra, w której zrobię platynę.

 

 

Martwi mnie, że już mam ćwierć gry ukończonej... Taki duży świat, a tak krótko? :(

Odnośnik do komentarza

Procenty faktycznie dosyć szybko lecą szczególnie na początku ale spokojnie.

 

100% chwile czasu Ci zajmie a 100% supportowane platyną to już w ogóle ;] Same trofea z multi to prawie tyle co 100%-trofea z singla (pi razy oko). A skoro gra tak Ci podeszła to dolicz obowiązkowy zakup - dodatek Undead Nightmare którego 100% zajmie Ci około 10-12 godzin. A jeżeli chcesz mieć "ultra platyne" ( :turned: ) czyli 100% trophy z podstawki, wszystkich dodatków multi i UN to panie... Trochę czasu Ci zejdzie, co jak co ale o czas gry się nie bój.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mam na liczniku 1h 30 minut i mam 10% gry.

ta gra jest naprawde tak krótka ?

co mnie irytuje?

(pipi)e zwierzaki Ile razy chce sobie pozwiedzac to zawsze jakas pantera czy wilk mnie zjada :D

Odnośnik do komentarza

mam na liczniku 1h 30 minut i mam 10% gry.

ta gra jest naprawde tak krótka ?

 

jesli lecisz na pałe to okolo 20h zajmie, jesli sie troche delektujesz to ze 30h, a jesli robisz wszystko (np stroje, skarby, poboczne rzeczy itp) to spokojnie 50 godzin

ja robilem wszystko razem z fabułą, nie zostawialem pobocznych rzeczy na potem, tylko na zmiane , kilka misji i kilka pobocznych (lubilem odblokowywac stroje) , tak ze na koncu fabuly mialem okolo 95% na liczniku i ponad 50 godzin, potem jeszcze ze 3-5 godizn zajelo mi dobicie do 100% i skonczenie trofeów

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie napiszę nic odkrywczego, ale tak jak dla mnie najlepszą grą poprzedniej generacji było Okami, to w tej wygrywa RDR, zalety tej gry powodują, że drobne wady nie mają żadnego znaczenia. Produkcja Rockstar to gra kompletna. 10/10

Odnośnik do komentarza

cholera, od czasu zapuszczenia sobie soundtracku z gry sporo czasu po jej przejściu ,dociera do mnie jak wybitna jest ta gra (oczywiście nie chodzi mi tu o technikalia). Co jakis czas mnie kusi zeby przejść ją na nowo :/ ale nie ma za bradzo na to czasu, poza tym LA Noire też mnie wessało. Eh, a tu jeszcze taki upał na dworze i aż, ah.. tzn ze fajna gra chciałem powiedziec ;)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mam pare pytan

1) Mam sztabki zlota. Gdzie je sprzedawac aby najwiecej zarobic

2) Zaakceptowałem misje gdzie mam zlapac kogos, ale w miedzy czasie przyjalem inna misje i ja wykonalem. Ale czaszka wskazujaca zbiega znikla. Po parunastu minutach pojawil sie napis, ze misja sie nie powiodla. Pojawi sie ten plakat z misja znów? Bo chcialbym ja wykonac bo dobrze placili 400$ :)

3) jak czesto pojawiaja sie te listy goncze?

4) jak czesto pojawiaja sie te misje z strzelaniem do ptaków? ( calkiem dobry zarobek tam jest ) i jak takie misje znajdowac?

Odnośnik do komentarza

mam pare pytan

1) Mam sztabki zlota. Gdzie je sprzedawac aby najwiecej zarobic

2) Zaakceptowałem misje gdzie mam zlapac kogos, ale w miedzy czasie przyjalem inna misje i ja wykonalem. Ale czaszka wskazujaca zbiega znikla. Po parunastu minutach pojawil sie napis, ze misja sie nie powiodla. Pojawi sie ten plakat z misja znów? Bo chcialbym ja wykonac bo dobrze placili 400$ :)

3) jak czesto pojawiaja sie te listy goncze?

4) jak czesto pojawiaja sie te misje z strzelaniem do ptaków? ( calkiem dobry zarobek tam jest ) i jak takie misje znajdowac?

1. W dowolnym General Store.

2. Pojawi się.

3. Codziennie, około południa bodajże są wywieszane.

4. Jest to zdarzenie losowe, więc nie ma konkretnego sposobu na nie.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...