Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

No i RDR skończone. Końcówka jest wspaniała, fabuła jest wspaniała, wszystko jest w tej grze wspaniałe ;p I wybaczam jej te małe bugi. Poruszyły mnie te ostatnie misje. To chyba jedno z ostatnich tak wielkich przeżyć growych na tej generacji.

 

Dam 9+/10.

 

Cieszę się, że raczej już RDR 2 nie zrobią na tej generacji. W ogóle to nie wiem co mieliby dać za historię w dwójce.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
No i RDR skończone. Końcówka jest wspaniała,

dobrze ze nie sprzedałeś gry przed koncem jak niektorzy xD

 

 

Cieszę się, że raczej już RDR 2 nie zrobią na tej generacji. W ogóle to nie wiem co mieliby dać za historię w dwójce.

mysle ze z RDR bedzie jak z gta - czyli kazda część ma swoje zupelnie osobne postacie i fabułe, zreszta do tej pory tak wlasnie jest, jedynka miala wszystko inne

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Podobno 9 milionów to samo RDR a 2 to UN. Świetnie naprawdę świetnie, jestem ciekaw czy samo R* spodziewało się takiego sukcesu.

 

To samo z L.A. Noire od razu mi się przypomina jak niektórzy pisali, że to może być porażka R*. Bo liczba pre orderów nie zachwyca itd., taaa ;] Ciekawe jak dobrze GTAV sobie poradzi albo ewentualny prequel/sequel/duchowy spadkobierca RDR.

Odnośnik do komentarza

Weźcie mi coś wytłumaczcie, bo robię te challengesy. Mam zadanie zabić 5 wilków rzucanym nożem tylko albo jestem ślepy, albo czegoś nie rozumiem :F Mam teorię, że nie nalicza mi, gdy zabijam ich używająć Dead Eye - mam rację?

 

To samo z zabiciem 3 niedźwiedzi jednym strzałem. Już dwóch zabiłem, a żadnego mi nie naliczyło.

Odnośnik do komentarza
Mam zadanie zabić 5 wilków rzucanym nożem

przelecialem rdr wiki i znalazlem challenga w ktorym trzeba zabić 5 wilków zwykłym nożem a nie rzucanym wiec pewnie zle przeczytałeś i dlatego nei zalicza, musisz walczyc wręcz a nie rzucac nożykami do rzucania

 

To samo z zabiciem 3 niedźwiedzi jednym strzałem. Już dwóch zabiłem

a tu akurat nie wiem czemu nie zalicza jesli serio zabiles jednym strzałem (jakiej broni uzywales?)

chcialem zacytowac żeby sie posmiać ze sformuowania "zabiłem dwóch niedźwiedzi" XD

mozliwe ze jest tak jak mowi wolf ze oprocz zabicia musisz je też "wyskrobać"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

buffalo rifle jest najsilniejsza, jak dead eyem wycelujesz w glowe to na 100% zabijesz jednym strzałem

bolt action rifle tez powinny zabic jednym w głowe

ale snajperka też wiec nie wiem czemu nie nalicza, tylko ze snajperką lepiej strzelać z dlaeka bo na bliskie odległosci ciezko sie celuje jak cos na ciebie biegnie

Odnośnik do komentarza

w jakim sensie zostało?

czasami misje dla nich sa podzielone na kilka etapów i po wykonaniu jednego trzeba odczekać troche aż na mapie pojawi sie znowu znak zapytania w ktorym kontynuuje sie dalej dany wątek , mozliwe ze jakies misje masz w toku tylko musisz poczkeać na dalsze działania (zwykle znaki zapytania pojawiaja sie w innych miejscach w dalszej czesci bo ci ludzie wędrują w miedzyczasie)

 

mozliwe też ze nie znalazles poprostu znakow zapytania, trzeba podjechac dosyć blisko zeby sie pojawily na mapie z tego co pamietam

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kolejny weekend z 3x exp :D jutro o 16 czasu GMT (londyn) sie zaczyna

http://www.rockstarg...august_12-14%29

 

to tym razem juz na 100% dobije do finałowej legendy :D (brakuje mi tylko 20 poziomów, bo jestem na 30 lvl 4 legendy chyba)

 

 

coś sie rozkecili z tym expem :P ale w sumie to spoko

mysalem że poczekam z kilkoma ostatnimi levelami na DLC zeby sobie na nowych "zabawkach" poexpić ale w sumie teraz też moge, rpzynajmniej na dlc bede mial juz sprzęt odblokowany, bo teraz na moim levelu to nie mam ulubionych broni ;p

pzoatym wkurzalo mnie że za kazdym razem 50 lvl mialem tylko 2 minuty bo przechodzilem odrazu na legende i wcale nie moglem sie pobawic buffalorifle i mountami :P

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...