Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wlasnie ukonczylem gre w 100%. :) Nie bede robil platyny bo jakos mi sie nie chce.

Przyznam, ze ''zakonczenie'' jest ciekawe, nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy. Za jakis czas zabiore sie za Undead Nightmare - zobacze co zombiaki robia na dzikim zachodzie. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Zamierzam jeszcze raz nabyć RDR tym razem GOTY głównie dla Undead Nightmare, bo jeszcze nie grałem i tutaj pytanie na ile mniej więcej wystarcza ten dodatek? I jeszcze jedno, czy to jedyny dodatek który służy do zabawy singlowej w tej składance? Bo jakieś tryby multi nie interesują mnie w ogóle.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wraz z kolega kupiliśmy RDR+UN z pss. Zastanawia mnie dlaczego nie mogę uruchomić UN z poziomu RDR (np. new game) tylko muszę wyjść i odpalić UN "ręcznie", to normalne?

Poza tym nie możemy zagrać razem online, z powodu problemów z połączeniem. Ktoś byłby łaskaw mnie uświadomić czy to jest wina tego, że gramy razem w grę kupioną przez jednego z nas (zrzutka) czy to jakiś problem techniczny gry?

Odnośnik do komentarza

wygląda to na problem składkowy , ale w sumie nie wiem

 

a z tym odpalaniem UN to wersja płytowa po sciągnieciu UN miała w menu gry mozliwosc zmiany czy chcemy odpalic normalna gre czy UN, ale mozliwe ze wersja z PSS sciąga sie osobno i działa osobno, troszke moze to upierdliwe ale w sumie raczej nie bedziesz gral na zmiane w to i to, wiec to nie az taki problem

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, niedawno po awarii dysku musiałem go sformatować. Po formacie włączam RDR, widzę logo R*, R* San Diego, naciskam START, gra ładuje się, lecą obrazki i kręci się bęben rewolweru. Po chwili przestaje się kręcić i nic nie mogę zrobić. Ani wyjść z gry, ani nic (muszę wyłączyć konsole przyciskiem na niej). Wie ktoś co zrobić, aby móc grać?

 

P.S. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...