Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co sie oriętuje nie bylo powiedziane jaki teren bedezie obejmowała gra.

Nawet jesli aż tak ogromny to trzeba zauważyć ze w jednym miasteczku jest do max 20 budynków a miasteczka moga byc bardzo daleko oddalone od siebie i moze ich byc MOZE kilkanascie co nie daje az takie ogromnej ilosci.

Odnośnik do komentarza

Było, dokładnie powiedziane.

 

2 razy większy niż SA z podaniem konkretnych liczb.

 

Ok duża część to pustkowia ale druga część to miasteczka, osady baa nawet "miasta". To jednak daję trochę budowli + stodoły jakieś itd.

 

Oczywiście chcę się mylić i wierzyć R*, że to nie były puste słowa bez pokrycia. Ale póki co akurat nie wierzę w ten bajer.

Odnośnik do komentarza

Panowie! (i Panie)

Kurcze pieczone to jest dobre! http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=21220958&postcount=255

Chyba od czasów San Andreas nie było stealth w ... chciałem napisać, GTA :lol:

 

Teraz to już na pewno jest must have! Must wait! :nerwowoprzebieranóżkami:

 

btw.

11uz4gn.jpg

 

 

SKALA MAPY! O)o To nie Just Cause 2, że możemy zgarnąć myśliwiec i ją całą "zwiedzić". Do wyboru mamy konia, dyliżans, Forta T albo walić z buta! :D

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5351/new_exclusive_screenshots_-_red_dead_redemption_at_the_rockstar_social_club New Exclusive Screenshots - Red Dead Redemption at the Rockstar Social Club

 

"Later today, we'll be unveiling details on some of the Red Dead Redemption features that will await you at the Rockstar Games Social Club come May 18th.

 

For now, we've got a few new exclusive related screenshots to whet your appetite."

 

Sądząc po screenach i opisach ujawnią kolejne challenge. Nie byłem taka napalony na multi od czasów Girsów 2.

Byleby to wszystko wypaliło. Czytaj żeby multi byłoby tak miodne jak się zapowiada.


Garść prawdziwych konkretów:

- Economy system is much more important than GTA IV..the max he (the reviewer) can get from a mission is 30$ so far (after 10 hours)...weapons costs at least 250$....munitions 35$....best horses from the emporium 2500/3000 $ (you can buy the horse deed).......

 

- Tabacco regenerates Dead-Eye

 

- disarm a wanted bandit is difficult...and if you catch him alive....his buddies will come to help him.

 

- horses are divided in category: 1,2,3 stars. You can't see the category in the wild horses.

 

- to get the bounty off your head....you can write a pardon letter (which are difficult to find...you can find 'em in some bandits hole)...you can pay yourself it...or you can bribe the lawmen and the witness (...when the lawmen arrest you....you'll spend sometime in the jail..there, you can bribe lawmen/witness...and the price of corruption depends on your fame).

 

- you can't mix the outfits

 

- RDR AI and GTA IV AI during the gunfight are basically the same.

 

- At the beginning...the map in not detailed....you gotta explore or buy some detailed map to discover and mark all the place on the map.

 

-three rain intensity

 

- you can't play stealthy...during all the missions, if you kill somebody in a stealth way, the other enemies will become alarmed anyway. That's what the reviewer said, but another forum member who works for R*....said that in one mission you have to play in a stealth way... and the quest-givers will give you a proper weapon. (Maybe after that...you can play in a stealth way!?)

 

- You can rob every store/bank...and generic houses as well.

 

- the interior are not much detailed...

 

- You can work for gang...during the game the reviewer have found a bandit hole....and a message said "the den now is empty, come back later and you could get some job"....

 

- if you wear the bandana....you can't lose honor.

 

- there's the death penalty.

 

- in the duels....you don't earn honor just killing the enemy....you earn honor if you disarm him or hit the hat. (if you disarm and hit the hat you reach the max honor you can get)

 

- there're hang-gliders

 

- you can make a sort of "execution"...if the person you are shooting is near to you.

 

- other than rent room in saloon and other "normal" place...you can rent a """room""" in a farm (a cowshed)

 

Masakra. Po pierwsze Yano ostatnio się pytałeś czy będzie można mixować ubrania, jak widać będzie można ;]. Druga sprawa cieszy mnie jak diabli pierwszy podpunkt. W GTAIV (zresztą mnóstwo gier się z tym boryka) za szybko miało się mnóstwo kasy a co gorsza nie było co z nią robić. I po trzecie news: "You can rob every store/bank...and generic houses as well." Co by jednak wskazywało na ... to, że będzie można wejść wszędzie. Chyba, że będzie tak jak w SA.

 

Edit:

 

No właśnie Texz, obczaj dokładnie z tymi stealthami - miazga. Oprócz tego będą egzekucje !!!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

I po trzecie news: "You can rob every store/bank...and generic houses as well." Co by jednak wskazywało na ... to, że będzie można wejść wszędzie. Chyba, że będzie tak jak w SA.

No bez przesady, chyba na zachodzie mięli taki wynalazek jak drzwi i zamek na klucz. Swoją drogą ciekawe jak to rozwiążą. Otwieranie zamka w formie minigierki?

Odnośnik do komentarza

słupol tu mieżdzy mnie newsami, np economic system - trzeba bedzie sie natyrać na luksusy a nie jak w gta gdzie w polowie gry sra się pieniędzmi, to mnie zawsze irytowało, zero wysiłku.

Wogóle to własnie pisze z tym kolesiem z anglii co mial tanie preordery i coraz mniej sie waham, pomimo ze podrożały - zmienny kurs walut.

Odnośnik do komentarza

Panowie! (i Panie)

Kurcze pieczone to jest dobre! http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=21220958&postcount=255

Chyba od czasów San Andreas nie było stealth w ... chciałem napisać, GTA :lol:

 

Teraz to już na pewno jest must have! Must wait! :nerwowoprzebieranóżkami:

 

btw.

11uz4gn.jpg

 

 

SKALA MAPY! O)o To nie Just Cause 2, że możemy zgarnąć myśliwiec i ją całą "zwiedzić". Do wyboru mamy konia, dyliżans, Forta T albo walić z buta! :D

 

map_newaustin_jpg_300x300_q85.jpg

 

WOW, całkiem nieźle to wygląda. Będzie po czym śmigać, tylko czy konie to zniosą...

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5351/new_exclusive_screenshots_-_red_dead_redemption_at_the_rockstar_social_club New Exclusive Screenshots - Red Dead Redemption at the Rockstar Social Club

 

"Later today, we'll be unveiling details on some of the Red Dead Redemption features that will await you at the Rockstar Games Social Club come May 18th.

 

For now, we've got a few new exclusive related screenshots to whet your appetite."

 

Sądząc po screenach i opisach ujawnią kolejne challenge. Nie byłem taka napalony na multi od czasów Girsów 2.

Byleby to wszystko wypaliło. Czytaj żeby multi byłoby tak miodne jak się zapowiada.


Garść prawdziwych konkretów:

- Economy system is much more important than GTA IV..the max he (the reviewer) can get from a mission is 30$ so far (after 10 hours)...weapons costs at least 250$....munitions 35$....best horses from the emporium 2500/3000 $ (you can buy the horse deed).......

 

- Tabacco regenerates Dead-Eye

 

- disarm a wanted bandit is difficult...and if you catch him alive....his buddies will come to help him.

 

- horses are divided in category: 1,2,3 stars. You can't see the category in the wild horses.

 

- to get the bounty off your head....you can write a pardon letter (which are difficult to find...you can find 'em in some bandits hole)...you can pay yourself it...or you can bribe the lawmen and the witness (...when the lawmen arrest you....you'll spend sometime in the jail..there, you can bribe lawmen/witness...and the price of corruption depends on your fame).

 

- you can't mix the outfits

 

- RDR AI and GTA IV AI during the gunfight are basically the same.

 

- At the beginning...the map in not detailed....you gotta explore or buy some detailed map to discover and mark all the place on the map.

 

-three rain intensity

 

- you can't play stealthy...during all the missions, if you kill somebody in a stealth way, the other enemies will become alarmed anyway. That's what the reviewer said, but another forum member who works for R*....said that in one mission you have to play in a stealth way... and the quest-givers will give you a proper weapon. (Maybe after that...you can play in a stealth way!?)

 

- You can rob every store/bank...and generic houses as well.

 

- the interior are not much detailed...

 

- You can work for gang...during the game the reviewer have found a bandit hole....and a message said "the den now is empty, come back later and you could get some job"....

 

- if you wear the bandana....you can't lose honor.

 

- there's the death penalty.

 

- in the duels....you don't earn honor just killing the enemy....you earn honor if you disarm him or hit the hat. (if you disarm and hit the hat you reach the max honor you can get)

 

- there're hang-gliders

 

- you can make a sort of "execution"...if the person you are shooting is near to you.

 

- other than rent room in saloon and other "normal" place...you can rent a """room""" in a farm (a cowshed)

 

Masakra. Po pierwsze Yano ostatnio się pytałeś czy będzie można mixować ubrania, jak widać będzie można ;]. Druga sprawa cieszy mnie jak diabli pierwszy podpunkt. W GTAIV (zresztą mnóstwo gier się z tym boryka) za szybko miało się mnóstwo kasy a co gorsza nie było co z nią robić. I po trzecie news: "You can rob every store/bank...and generic houses as well." Co by jednak wskazywało na ... to, że będzie można wejść wszędzie. Chyba, że będzie tak jak w SA.

 

Edit:

 

No właśnie Texz, obczaj dokładnie z tymi stealthami - miazga. Oprócz tego będą egzekucje !!!

Z tego co wrzuciles wynika, ze NIE mozna mixowac ubran :P Odnosnie mapki to masakra.

Niezla polac terenu do przeczesania :) Bedzie hicior na dlugie godziny :)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

skoro tak moło kasy bedziemy zarabiali to mam nadzieje ze kupione bronie gdzieś nam "zostaną" a nie znikną lub jak je wyrzucimy czy cokolwiek innego to znów ponad 250$ na guna.Jest jakaś informacja o tym? Z drugiej strony skoro bedzie można rabować to szybko kasa wlecieć moze cos czuje.jeszcze nie daje mi spokoju w jaki sposób bedzie sie Dead Eye regenerowało oprócz tabacco of course.;]

A co do tych egzekucji co sa wspomniane w tekscie to były już one pokazane na filmikach. Bohater podbiega i uderza pieścią z rewolwerem w brzuch a jednocześnie strzela.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

skoro tak moło kasy bedziemy zarabiali to mam nadzieje ze kupione bronie gdzieś nam "zostaną" a nie znikną lub jak je wyrzucimy czy cokolwiek innego to znów ponad 250$ na guna.Jest jakaś informacja o tym? Z drugiej strony skoro bedzie można rabować to szybko kasa wlecieć moze cos czuje.

Takie informacje to już pewnie dowiesz się sam, podczas grania. Co nie zmienia faktu, że już któryś z kolei raz przewija się czynnik ekonomiczny w RDR. No dla mnie bomba jeżeli okaże się to prawdą. W sensie, że wartość i zdobycie pieniądza będą "trudne" itd.

 

Bo ten element jest pomijany i zaniedbywany w grach. Za szybko się bogacimy przy tym nie mając na co wydawać tych pieniędzy.

 

A co do tych egzekucji co sa wspomniane w tekscie to były już one pokazane na filmikach. Bohater podbiega i uderza pieścią z rewolwerem w brzuch a jednocześnie strzela.

No dokładnie, dokładnie. Też obstawiam, że to jest jedna z egzekucji.

 

Plus stealth kill też jest pokazany na trailerze.


 

Dobra to nie koniec newsów na dzisiaj. Zgodnie z obietnicą :

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5251/presenting_red_dead_redemption_at_rockstar_games_social_club Presenting Red Dead Redemption at Rockstar Games Social Club

 

Nowy screen a także masa aktualizacji, zmian, wyzwań, informacji w Social Clubie. Włącznie z nagrodami dla avatarów psn/xl i wspólnym graniem z R* San Diego.

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/features/socialclub ponadto nowy dział na stronie RDR "Social Club"

 

Kto jeszcze nie jest zarejestrowany warto to zrobić.

Odnośnik do komentarza

z tą mizerną kasą za misje moze specjalnie tak zrobili żeby były jednak korzyści z bycia złym, czyli zarabianie kasy poprzez napady, wtedy zarowno granie dobrym jak i złym ma wyrazne korzysci, np mamy sporo kasy ale musimy sie borykac z poscigami i łowcami nagród , a jako dobry mamy luzy i nas lubią ale mamy malo kasy

to tez fajna rzecz bo zwykle gdy w grach mamy wybór dobry/zły to jedna z tych opcji jest wyraznie gorsza (np bedac złym prawie nic nie zyskujemy oprocz wiecznego w(pipi)ienia NPCów)

z drugiej strony skoro chustka na twarzy jest taka skuteczna to co za problem być zły w przebraniu :P

 

 

moze bedą też jakies minigierki podobne do tych z multi - czyli zdobywanie złota, i w ten sposob bogacenie sie, praca w kopalni, szukanie złota itp

Odnośnik do komentarza

I pomyślałby kto? Jeszcze parę miesięcy temu trąbiłem jakby to było w nowej odsłonie GTA gdyby dodali możliwość wyboru między bycia "złym" a "dobrym" czyli uczciwie zarabiającym człekiem.Wyśmiano mnie i odesłano do Simsów <_< , a tu proszę moja przepowiednia jednak się sprawdza.Bądź co bądź nie w GTA ale bliźniaczo-podobnym podejściu do tematu nadal medytując i oczekując na RDR jak na objawienie Mesjasza :bye2:

Odnośnik do komentarza

a moze mało płatne questy to proba zmuszenia gracza żeby żył na dzikim zachodzie i robił rozne rzeczy, np polował i sprzedawał skóry, czasem rabował, itp, ogolnie zdobywał kase roznymi pobocznymi sposobami a nie tylko napierał na wątek fabularny , w koncu w gta wystarczylo isc z fabułą i sie mialo kasy jak lodu, moze tutaj chciano zachecic tez do innych rzeczy poprzez to że za same questy fabularne nie da sie wyżyć

 

 

ciekawi mnie czy bedziemy mieli własny dom i farme itp (podobno mamy żone i dziecko, gdzies musimy miec dom)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mało płatne questy to jedno, a powiedzenie graczowi że musi własnoręcznie się udać na drugą stronę prerii gdzie grasują bandyci, a w lasach niedźwiedzie to dopiero wyzwanie. Przypomina się Fallout 3 czy Oblivion. Niby mamy jakiś cel, ale zazwyczaj trafialiśmy tam po odwiedzeniu 3-5 mniejszych miejscówek, czy nawet wypełnieniu masy pobocznych questów :whistling:

Już teraz mogę założyć, że szybko główną oś fabularną w RDR nie skończę.

Odnośnik do komentarza

Mało płatne questy to jedno, a powiedzenie graczowi że musi własnoręcznie się udać na drugą stronę prerii gdzie grasują bandyci, a w lasach niedźwiedzie to dopiero wyzwanie. Przypomina się Fallout 3 czy Oblivion. Niby mamy jakiś cel, ale zazwyczaj trafialiśmy tam po odwiedzeniu 3-5 mniejszych miejscówek, czy nawet wypełnieniu masy pobocznych questów :whistling:

Już teraz mogę założyć, że szybko główną oś fabularną w RDR nie skończę.

Ja coś czuję, że w RDR spędze od konca maja do konca września :D

Odnośnik do komentarza

Połowę życia straciłem przy Bad Company 2 zanosi się że przy RDR stracę kolejne :shok: .Jedno co mnie ciekawi to Co-op, skoro do wyboru będziemy mieli różne poziom trudności wynika z tego że bez bratniej na hardzie szanse przejścia będą nikłe ale czy przemierzać w ten sposób z kumplem będzie można od początku gry do samego końca?

Jeśli tak, to chyba przy niej umrę :teehee:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Połowę życia straciłem przy Bad Company 2 zanosi się że przy RDR stracę kolejne :shok: .Jedno co mnie ciekawi to Co-op, skoro do wyboru będziemy mieli różne poziom trudności wynika z tego że bez bratniej na hardzie szanse przejścia będą nikłe ale czy przemierzać w ten sposób z kumplem będzie można od początku gry do samego końca?

Jeśli tak, to chyba przy niej umrę :teehee:

 

Przeciez ta gra nie ma Co-opa jako takiego, nie przejdziesz glownego watku we 2 osoby. Ma tryb online.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...