Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ktoś zna odpowiedz na to pytanie ale co to znaczy "wszystkie bronie na raz" ?

 

bo z tego co ja widzialem to raczej mozna miec tylko jeden roadzaj rewolwerów, na plecach broń długą (shotgun albo snajperka) , pewnie w keiszeni dynamit, i lasso przy pasku, nigdy nie widzialem zeby postac miala np 5 rodzajów strzelb na raz, i chyba tak nie bedzie, podobnie jak w GTA , rózne rodzaje broni mialy kilka modeli i mozna bylo miec jeden znich jednoczesnie (np desert eagle wykluczał inne pistolety, uzi wykluczało mp5 itp) tutaj pewnie bedzie podobnie - jedna bron z kazdego rodzaju widoczna na postaci (a rodzajow raczej bedzie mniej niz w GTA)

 

btw na jakim filmiku widzialeś to koło wyboru broni ?

Odnośnik do komentarza

było to w którymś momęcie w najnowszym materiale na GT jeśli dobrze pamietam. "Wszystkie bronie na raz" - mam na myśli ze albo taka zawrotną ilość jak w GTA albo po prostu każda nowo zdobyta broń będzie przez cały czas przy tobie.

Wydawało mi sie ze to koło z broniami które widziałem pozwalało mieć około 10 rodzaji broni przy sobie ale sprawdze jeszcze to i podesle jakby co.

Odnośnik do komentarza

http://img3.imageshack.us/img3/6820/1273463439579.jpg fake?

 

Pewnie tak, analogicznie jak w GTA. Na to wskazuje jedno z trofeów. Trzymam kciuki, że nie będzie tak czasochłonne i sprowadzające się do grania tylko jednej misji za którą jest najwięcej kasy. :/

W RDR powinny szybciej wpadać levele a przynajmniej przyjemniej. Ze względu na challenge coś jak w MW. Które dodatkowo zwiększają expa.

 

Maksymalny level to 50. I znowu co według mnie bardziej będzie zachęcało do grania w multi (pod warunkiem, że będzie dobry) to widoczny progres. Nawet nie chodzi o avatary (bo w GTA4 też przecież były) ale jaka rzeźnie będzie. Jak każdy na początku na najniższym levelu będzie hasał na osiołku jakimś grubym Sanczo Panczo. Potem Eastwoodem na mustangu itd. hehe

 

Poza tym takie challenge cholernie motywują. Jak już ktoś się wciągnie w multi.

 

Btw te dlc będzie zawierało nowe trofea.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja to czekam na pierwsze filmiki z "true, real gameplay" a nie jak ktoś rozrywa folię hehe.

 

No właśnie a wspominając o tym. To trochę dziwne a i zarazem pozytywne. Do premiery w UsA zostało 8 dni a RDR nadal

nie wyciekł do sieci.

Patrząc choćby na AW gdzie w temacie pisali, że ok. 12 dni przed premierą "już jest". Czy już nawet nie mówię o GTAIV (ponad 2 tygodnie przed). Oczywiście to dobrze, bardzo dobrze. Ale myślałem, że już dzisiaj to na pewno popatrzę na gameplay ;].

 

To samo recenzje. Gdzie IGN, gdzie GT itd. itp.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Będzie instalacja na dysku, tak jak w przypadku GTA IV?

O wersji na PS3 jest kompletna CISZA jakby w ogóle nie istniała ;/;/;/. No dobra raz jeden mały news się pojawił, że RDR był tworzony na początku na Ps3 z myślą tylko o Ps3. Co wydaje się logiczne skoro grę, zaczęli robić już w 2005 to pewnie nie brali pod uwagę Xbox-a 360. W sensie kto wtedy spodziewał się, że za jakiś czas wyjdzie większość dotychczasowych exów Sony na konsolę M$.

 

Ja sobie tak tłumaczę, raz to co Grigori pisał, że M$ opłaca developerów żeby pokazywali gry z XO. Dwa; wersje na Ps3 wygląda i sprawuje się o wiele lepiej więc nie pokazują jej. Co by nie zniechęcić posiadaczy XO hehehe.

 

No a już wracając do Twojego pytania. Nic nie wiadomo o instalacji.

 

EDIT:

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/108/1088375p1.html Red Dead Redemption: The Outlaw

 

Nie no po raz kolejny brak mi słów.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Co tam wyciek do sieci, skoro dotyczy to tylko wersji na X360. Zapewne dwa, dzień przed premierą będziemy świadkami przedwczesnej sprzedaży w jednym ze sklepów w USA i dopiero tak dowiemy się co tak na prawdę się dzieje z wersją na PS3. Ciekawy jestem jak się sprawuje na PS3, bo jak zauważono na Neogafie RDR na X360 ma ten sam dithering co w GTA IV. Ciekawe czy znowu będzie mniejsza rozdzielczość z jakimś AA, czy przez te dwa lata udało się dostosować silnik z GTA IV do działania w natywnych 720p.

Odnośnik do komentarza

Co tam wyciek do sieci, skoro dotyczy to tylko wersji na X360. Zapewne dwa, dzień przed premierą będziemy świadkami przedwczesnej sprzedaży w jednym ze sklepów w USA i dopiero tak dowiemy się co tak na prawdę się dzieje z wersją na PS3. Ciekawy jestem jak się sprawuje na PS3, bo jak zauważono na Neogafie RDR na X360 ma ten sam dithering co w GTA IV. Ciekawe czy znowu będzie mniejsza rozdzielczość z jakimś AA, czy przez te dwa lata udało się dostosować silnik z GTA IV do działania w natywnych 720p.

Albo właśnie z recenzji. IGN czy GT często mówią o różnicach.

 

Swoją drogą trochę frajersko ze strony R* z tym "preferowaniem" XO. Tzn. z kompletnym "olaniem" Ps3. Nie ładnie, brzydki Rockstar :teehee:

 


 

Nie dawno Texz wklejał screeny "Honor&Fame" (te http://www.rockstargames.com/newswire/article/5201/exclusive_new_red_dead_redemption_screens_honor_and_fame.article). Dzisiaj otworzona sekcję na głównej stronie, zatytułowaną właśnie "Honor & Fame" a w niej trochę teorii o byciu dobrym i złym czyli właśnie tytułowy Honor and Fame. Quiz a także trochę nowych screenów z opisami którą służą prawie jak newsy.

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/features/honorandfame

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/4971/a_roundup_of_the_first_red_dead_redemption_fan_sites przegląd fanowskich stron RDR by R*

 

Nie interesowałem się tą grą specjalnie, jednak pare dni temu mnie olśniło i jestem zaskoczony klimatem i rozwiązaniami. Mam pytanie i nie chce mi sie wertowac tego tematu nie majac pewności ze padła odpowiedz.

Zobaczyłem ze w trybie multi gracz moze nosić ze zoba wszystkie(?) bronie naraz i wyskakuje charakterystyczne kółko przy ich zmianie na którym widnieją jego miniaturki. Czy w single gracz będzie mógł nosić ze sobą wszystkie bronie naraz czy będzie limit jakiś? Swoja drogą to co wiedziałem w multi to za(pipi)iste rozwiązanie i mam nadzieje że znajdzie się w singlu.

 

Wszystkich broni nie będzie można nosić. Ale po jednej z każdego rodzaju tzn. 1 model shotguna, 1 model rewolweru, snajperki itd. Plus lasso, nóż, i np. dynamit ("lotna broń").

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wczoraj dawałem linki do tego artykułu:

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/108/1088375p1.html Red Dead Redemption: The Outlaw

 

A dzisiaj druga część jego, tym razem (+2 nowe sreeny):

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/108/1088605p1.html Red Dead Redemption: The Hero

 

Powiem tak radzę uważać bo jest troszkę spoilerów, szczególnie przewrażliwieni nie powinni czytać. Ale te artykułu potwierdzają, że te moje "historie" jak najbardziej mają odzwierciedlenie w samej grze ;].


http://www.gamespot.com/xbox360/action/reddeadredemption/news.html?sid=6261863&om_act=convert&om_clk=gsupdates&tag=updates;title;1&mode=previews wywiad z Josh Bassem na temat ... koni. Ten wywiad dowodzi ile pracy, ile serca włożono w aspekt "głównego transportu" w RDR.

 

Dwa kapitalne screeny z tego wywiadu:

 

95792220100510790screen.jpg

95792220100510790screen.jpg

 

Albo R* rasuje te screeny albo za 10 dni dostaniemy oczoje.bnego sandboxa na miarę exów (no tak mniej więcej ;]) No oczywiście nie na miarę U2 czy GoW3 ale takiego Ac2 czy JC2 zjadającego na śniadanie.

 

Reszta screenów http://www.gamespot.com/xbox360/action/reddeadredemption/images/0/1/


I i i wypowiedź na głównej stronie RDR pracownika R*. Co w sumie nie dziwi, patrząc, że w przyszłym tygodniu JUŻ PREMIERA.

 

"Glad you guys are enjoying the quiz! Lots of other cool stuff this week including that last big trailer!"

 

Ostatni duży trailer, aż strach pomyśleć. Mam nadzieję, że będzie na miarę kapitalnego "Everyone s A Rat" z GTAIV.


 

Zaciągnięte z artykułów, previewów:

- (tego do końca nie jestem pewien) ale nie będzie można korzystać z usług dziwek, to znaczy będą w salonach itd. Ale Marston to honorowy człowiek i mąż który nie korzysta z usług prostytutek. Ale tak jak napisałem, na początku nie wiem czy to jest na 100 %.

 

-zabici cywile, ludzie w miasteczkach (te ghost town) respawnują się po paru dniach. To samo jeżeli chodzi o przypadkowych ludzi, których spotkamy, którzy mają dla nas zadania. Możemy ich zabić ale po kilku dniach pojawią się ponownie.

 

-kiedyś z Texzem rozmawialiśmy tutaj (rozmowa toczyła się o Indianach i kowbojach, o czasach w jakich będziemy grać). No i Texz zgadł, w latach w których będziemy grać; kowboje przechodzą do lamusa, zasadniczo są na wymarciu. Marston jest jednym z ostatnich, obiema nogami stoi w poprzedniej epoce, twardo trzyma się zasad. I w niektórych sytuacjach ciężko mu się odnaleźć w nowym świecie.


 

Odnośnie wczorajszych artykułów z IGN i nowej sekcji na stronie "Honor&Fame". A Wy jak zamierzacie grać? To znaczy będziecie honorowymi kowbojami, działającymi zgodnie z prawem? Czy bydlakami, bez skrupułów i serca?

 

Ja po przemyśleniu sprawy, pierwsze podejście będę grał honorowym kowbojem (choć jakieś występki, zdarzą mi się ;p). A dopiero przy drugim podejście będę po drugiej stronie prawa hehe (głupieje przez tą grę).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

wygląda super [poza trawą hehehe], deszcz! git, bedą zmienne warunki pogodowe? czy tylko w okreslonych miejscach?

Żartujesz, prawda? Może nawet będą kody jak w GTA IV, że będzie można symulować szybką zmianę pogody.

 

 

 

ok, nie żartowałem, ale sie do tego nie przyznam bo bedzie mi głupio ze zapomnialem jak bylo z pogodą na gta4,

wiec powiem tak: Jasne ze żartowałem! no co ty!

Odnośnik do komentarza

Tak patrze na te screeny koni co tu dal slupek, i na tym pierwszym widze, ze grzywa konia na scianie jako cien jest rozwichrzona natomiast na samym koniu 'gladka' ;) Ale wiem czepiam sie;)

 

Co do pytania to bede grac honorowo, zero przestepstw, zawsze gotowy do pomocy itd.. :)

A nie uwazasz ze swiatlo pada z innej strony niz jest zrobione zdjecie? a co za tym idzie jego rozczochrana schowana jest za szyje :D

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Ta gra zapowiada się aż za dobrze... Oby tylko nie była tak nudna jak (imo) GTA IV .

Szczerze powiedziawszy to jeżeli GTA IV Cię nudziło to jest spore prawdopodobieństwo, że kiedy pierwsze podniecenie RDR minie, będzie z nią podobnie.

Ja do teraz mógłbym włączać Nico w Wielkim Mieście i za cholere mi się to nie nudzi, dlatego nie przejmuje się znużeniem w sandboxach od Rockstar ;)

 

btw. Oglądał ktoś może Appaloose? Naprawdę film fajny, w podobnym czasie umieszczony co RDR i z całkiem ciekawą fabułą. ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ja to na miejscu osób którym nie podobało się GTAIV, a takich osób niestety nie brakuje ;/

 

Podwójnie trzymałbym konie na wodzy hehe. Żeby nie przejechać się. Nie wiem i nie chcę wnikać co komu się nie podobało w "czwórce" ale trzeba brać pod uwagę, że RDR może być "podobny" do tego GTA. Choć imo RDR na razie najbardziej przypomina mi San Andreas pod względem rozbudowania i możliwości.

 

Ale ja np. gdybym zawiódł się na GTAIV itd. uważałbym z RDR. Co by potem nie płakać po premierze ;]

Na szczęście nie zaliczam się do tych osób ;p więc śpię spokojnie.

 

Jak to mój znajomy kiedyś powiedział, nie ważnie gdzie, nie ważne o czym R* wyda nowe GTA (bo i tak w pewnym sensie można nazwać RDR) biorę w ciemno. Ja się również pod tym podpisuję i zgadzam.

 

Edit: jak wyżej, o właśnie o to mi chodzi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...