Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Hardcore ujdzie pod warunkim że sie gra Squad Rush / DM z własną ekipą. Grałem kiedyś HC Rush z randomami i po tym jak dostałem na respie 2 razy w plecy i raz heda na UAV od swoich zrezygnowałem całkowicie. Co do kampanii,  dzisiaj skończyłem i nadal nie wiem (może przeoczyłem) co sie stało z tym złotem które chłopaki zajumali w jedynce, może wy wiecie? Moja przygoda z MW2 skończyła sie wtedy kiedy wyszło demo BC2 i to bez większego zastanawiania sie. Battlefield wymiata !!!

Odnośnik do komentarza

Co do trybu to każdy raczej gra to co mu pasuje, mi bardziej pasuje i więcej zabawy daje zwykły tryb i w niego gram nie lubię hardcora w tej grze i tyle. Wk***ia mię kompa na hardcore, przerzuciłem się z coda na bf po to aby robić rozpierduchę i sobie radośnie fragować a nie irytować się tym że co wyjdę z respa to dostaję od pokampionych snajperów .

Odnośnik do komentarza
Marksman Headshot Killing an ememy with a headshot > 100m away. Bonus point for every additional metre.

 

hmm nie wiedziałem o dodatkowym punkcie za każdy dodatkowy metr. Potem się zastanawiałem czemu w statsach po meczu nie mam okrągłego wyniku :) Trzeba będzie się przyglądać zdobytym punktom to można łatwo określić z ilu metrów gościu dostał.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem wczoraj ciekawego hmm.. chyba buga. Port Arica, Gorączka bez HC. Jako atakujący po przejęciu 1szej bazy musimy zbiegać na dół do miasteczka. Przy wyjściu z bazy jest po lewej wieżyczka z CKMem (vis a vis UAV). Wczoraj wlazło na nią kolejno 2ch ziomków z mojego teamu i strzeliłem do nich z granatnika 40mm dla jaj. Obu policzyło samobójstwo, mimo że nie rozwaliłem im podłogi, nie spadli z wieżyczki itp. Jeden siedział na CKM, a 2gi który wszedł tam po nim snajpił. Obaj suicide po moich strzałach :P Wieżyczka nadal była użyteczna...

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie wersję standardową. Powiedzcie mi czy bronie z II WŚ będą mi dostępne? Nie miałem czasu kumpli zapytać, mówili, że ponoć nawet jak kod się wpisze, to nie są dostępne od razu. To czym się różni limitka?

 

A i podoba mi się to, że doświadczenie z poprzedniej części daje odczuć różnicę między prawdziwym noobem, a kimś kto grał w jedynkę. To mi się podoba :) Z jednej strony oznacza to, że system rozgrywki nie uległ znaczącym zmianom, a z drugiej mogę powiedzieć, że gra się inaczej. Według mnie nawet dziwnie łatwiej. Zdaje sobie oczywiście sprawę, że na początku gra wiele osób, które po dwóch, trzech, góra pół roku, odstawią BFa i wtedy zostaną tylko batelfildowe noł lajfy. :) Dobrze, że jeszcze nie za późno sięgnąłem po dwójkę.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

gra się łatwiej, być może dlatego, że łatwiej przeciwnika ubić. sterowanie jest zdecydowanie bardziej wygodne i czynności przypisane pod LB i RB są szybsze.

chociaż i tak w tym względzie tryb hc króluje. pograłem 3 dni w hc i jakoś dziwnie mi się wraca do standardowego trybu. irytuje mnie czasem, że braknie magazynka a przeciwnik dalej stoi i ma czelność oddać. chyba na dobre wyemigruję do hc właśnie.

 

co do osób które odejdą... myślę, że sporo z nich już po zrobieniu acziwów (1-2 miesiące im daję) coraz rzadziej będzie do multi zaglądać, o ile w ogóle. może i dobrze. ale nie sądzę, aby działo się to na taką skalę, by było zauważalne dla pozostałych graczy.

Odnośnik do komentarza

Sterowanie dla piechoty lepsze, ale nie podoba mi się zupełnie sterowanie helikopterami. Jest casualowe, że masakra. W jedynce, trzeba było je obcykać, ale pozwalało, na szybkie i sprawne manewry. Tu jakoś tego nie czuję :/ kombinowałem coś przestawiać w sterowaniu w opcjach, ale to nie jest chyba całkiem to. Przyciski alternatywne i drążki klasyczne, to chyba jest najbliżej temu co było w jedynce, ale powtarzam - to nie to samo. Tyle, że w takich kwestiach to ja marudny jestem :P bo wiem, że sporo osób lubi to sterowanie, a zwłaszcza Ci, którzy w jedynce nie latali.

Odnośnik do komentarza

karabinek najpierw trzeba odblokować.

rakiety mają spory cooldown. dlatego bez perka dającego karabin, nie ma za bardzo sensu używanie UAV. chyba, że jedynie do zaznaczania przeciwników i pomagania tym kompanom oraz od czasu do czasu posłanie rakiety w pojazd przeciwnika lub grupę obrońców rozbrajającą ładunek na M-Com Station.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...