Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Bo tu właśnie jest różnica między MW2 a BC2, ta druga to przedewszystkim gra zespołowa, samemu tu raczej nic nie zdzaiałasz, wystarczy że masz zgraną ekipę conajmniej 4 osób, odpowiednio wybrane klasy dla nich i nikt Ci nie podskoczy, assault robi szybki atak, medyk podnosi rannych kolegów wspierając ich ogniem zaporowym, mechanik naprawia pojazdy ewentualnie je likwiduje przy pomocy min lub rpg, a snajper kryję wszystkich z dystansu.

Odnośnik do komentarza

W związku z acziwem "Zabij 20 wrogów przez wyburzenie":

Wkur.wił mnie koleś, ktory, zamiast grac zespolowo podkladal tylko na scianach budynków z przekaźnikami ładunki C4. Dodam tylko, że był to tryb gorączka i byliśmy akurat obrońcami, więc prawie za każdym razem sufit walił nam się na łeb, niszcząc przy okazji broniony punkt. Takich to tylko banować

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie ilu z was gra na padzie a ile osób używa adapterów typu XFPS 360 Sniper 3.0 Plus i tym podobnych ? Zastanawiam się and zakupem czegoś takiego ale nie wiem czy się opłaca ponieważ jeżeli różnica ma być minimalna to po prostu będę musiał się przyzwyczaić do gry na padzie :P ( CoD: MW2 na klawie i myszce i teraz zamulam)

Odnośnik do komentarza

Matko......... to ale lamer jestem

 

http://bfbc2.elxx.ne...nts/360/iluck85

 

 

Ale to nic , gram , bo mam frajde z tego polowania snajperow i wzajemne szukanie sie ;] Czuje sie jak Zajcew z Wrog u Bram :whistling:

 

Co do statów polecam stronkę:

 

http://bfbcs.com/sta.../Immortal%20POL

 

działa dużo szybciej niż te podane przez Ciebie i wg mnie jest bardziej przejrzysta, update trwa tylko chwilkę, więc może sie komus przyda. Jedyny mankament, to fakt ze nie można znaleść swojej osoby jesli w rankingu znajdujemy sie na pozycji niżej niż 100 000 :( ale cały czas poszerzają kregi graczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wyszedł Vip Map Pack 2 (ale tak na prawdę to on jest już na płycie z grą...), przetestowałem Laguna Presa Rush bo Aricę wszyscy już znają.

 

Na razie nie za bardzo ogarniam jej i dostaje po dupsku od tych co już młucą na niej od godzin, ale mimo to uważam że ciekawa mapa. Pierwsza faza przypomina mi bardzo Operation Clean Sweep z BF2.

Odnośnik do komentarza

No dobra. Obiecałem napisać dość obszerną opinię o grze. No właśnie.. Skoro obiecałem to właśnie ją spowoduję.

BF:BC2 kupiłem w zeszły piątek za 199 polskich złotych. Wiem, sporo. Jednak są 2 powody. Miałem duże parcie na grę i akurat weekend przed sobą. Wersja full PL.

Kupiłem no i ani trochę nie żałuję wydanych PLN'ów. Jednym z największych plusów tej pozycji jest udźwiękowienie. Chodzi mi o dźwięki wojny czyli wystrzały, wybuchy, odgłosy pojazdów, etc.

Sam polski dubbing też jest genialny i w mojej opinii jest to najlepsza lokalizacja z jaką miałem do czynienie. Jak na ironię, gdyż byłem z początku do tego bardzo sceptycznie nastawiony. Fajne, że odgłosy w multi

także są w rodzimym języku. Potęguje to klimat. Postacie klną siarczyście i jest to na prawdę nagrane wiarygodnie. Nie ma takiej sztuczności jak choćby w ME2. Teksty naszych kompanów w kampanii są po prostu kapitalne,

m.in dla nich oglądam każdą scenkę. Jeśli chodzi o kampanię to faktycznie jest ona jakby gorsza od tej w MW2 jednak ciężko tak na prawdę to określić. Pomysły są ciekawe, miejscówki kapitalne, a samo strzelanie daje więcej radości

niż u konkurencji. Jestem na razie w 7 albo 8 misji. Nie spieszy mi się, gdyż cały czas spędzam w multi, który po prostu mnie wessał. Jednak o multi za chwilę. BC2 fabularnie wydaje się lepsze od MW2. Wypowiem się po drugim przejściu na chłodno, bez emocji.

No to teraz mięsko czyli multi. Postaram się uniknąć porównań do MW2, gdyż są to 2 odmienne gry, każda jest na swój sposób genialna.

Bardzo podoba mi się sposób w jakim zdobywamy nowe bronie, perki czy skille. Jest to bardzo fajnie rozwiązane i trzeba myśleć nad tym w jaki sposób grać. Klasy są w porządku i moim zdaniem są całkiem dobrze zbalansowane.

System odznaczeń, blach, nagród jest ciekawy i motywujący do działań. Wszystkie statystyki możemy dokładnie obczaić w menu. Tryby gry są ciekawe, mapy także są dobre. Właściwie wszystkie są grywalne, co niewątpliwie jest plusem.

Denerwują mnie sprajerzy z M60, ale mam nadzieję, że jakiś patch to poprawi.

Teraz przejdę do grafiki. Jest ona FENOMENALNA. Animacja postaci, biegu, przeładowywania jest na prawdę sugestywna. Jeśli chodzi o kwestię techniczne to gra wymiata. Nie ma spadków animacji, zniszczyć można wszystko, tła są po prostu śliczne, woda reaguje całkiem dobrze, świetne oświetlenie. Czasem zdarzą się słabsze tekstury, ale przy tym przepychu to nie dziwne. Moim zdaniem jest to jedna z ładniejszych gier na current-genach.

Podsumowując.

Na pewno spędzę masę godzin z multi Złej Kompanii 2. Gra daje mase funu.

Ode mnie mocne 9.

Polecam każdemu kto się waha

Odnośnik do komentarza

Co do polonizacji - IMO aktorzy zostali trochę słabo dobrani. Pasuje co najwyżej Pazura, może też rodzimy Sweetwater. Dowódcę da się przetrawić, choć cholernie brakuje mi chociażby charakterystycznego "Marlow" w wykonaniu oryginalnego dubbingowca. Najgorszy jest za to Haggard, przynajmniej w porównaniu do oryginału. Baka może ma fajny, trochę żołnierski głos, ale na pewno nie pasujący do takiego jajcarza jak Haggard. Same teksty są jednak rzeczywiście dobre.

Za to w multi polonizacja jest świetna - wszystkie (pipi) pasują tu idealnie, nie ma się wrażenia jakby były one wrzucone na siłę, żeby nakręcić podniecające się przekleństwami dzieciaczki.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że gra jest naprawdę kozacka pograłem troche multi, troche kampanii i jestem naprawdę zadowolony. Za dużo się nasłuchałem o porównaniach BF:BC2 CoD:MW2 to są dwa inne światy. Teraz myślę, że Betka zajmie mi czasu ;) 9/10 ode mnie. Najlepsze udało mi się zakupić wersjie Limited za 120zł zafoliowaną. Jedyny mankament jest taki, że pudełko i instrukcja są w niemiecku włożyłem płytkę do napędu i polskie menu, polski dubbing ^^ Full opcja !

 

Są jacyś ludzie którzy pograli by z nowicjuszem? Zapewne jest jeszcze większy fun jak jest się ze znajomymi.

Edytowane przez Cr3aTiVe
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o polską wersję, to Pazura rzeczywiście całkiem pasuje, podobnie głos dowódcy też niezły. Marlowe już gorzej, natomiast Haggarda litościwie przemilczę... Za to dźwięki to poezja dla ucha. Sama kampania mnie trochę rozczarowała. W pierwszej części była z "jajem", tutaj mam wrażenie, że chciano coś z tego zachować, równocześnie proponując kolejne ratowanie świata. Wyszło IMO bez polotu, ale gra się w sumie przyjemnie. Oczywiście nie zmienia to faktu, że w multi ta gra jest moim zdaniem bezkonkurencyjna, takich akcji próżno szukać w innych tytułach. Mogliby poprawić balans klas, a dokładniej poszczególnych broni, choć na HC tak tego nie widać.

 

Co do polskiego wydania, to warto wspomnieć o jednej, bardzo przykrej rzeczy - polskie napisy są, ale tylko z rodzimym dubbingiem, z oryginalnym włączyć się ich nie da. Nie wiem czy była już o tym mowa i będę się powtarzać, ale to naprawdę totalna porażka.

Odnośnik do komentarza

Według mnie, troszkę żałosny jest dodatek wypluty przez DICE. Kazali graczom czekać miesiąc na "nowe" mapy, a dodali do aktualnych tylko punkty z flagami - też mi coś. I to im zajęło miesiąc? To ja się boje ile będziemy czekać na kostiumy, albo na prawdziwie nowe mapy. W jedynce, choć mapy z Rush'a były również dodane później do trybu Conquest, to na pierwszy rzut oka były nie do poznania, bo przynajmniej pogody i pory dnia były zmienione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...