Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się to nie podoba, zakupiłem nówkę z kodem VIP by mieć pewność że jednak przez jakiś czas będe miał DLC za darmo, a tu się okazuje, że te dwa Vip Map Packi były od razu na płycię z grą, a np. za nowe ubranka czy skiny broni będe musiał płacić, DICE się popisało niewiele lepiej od Infinity Ward :F

Odnośnik do komentarza

http://ppe.pl/news-371-DICE_nie_chce_kasy_za_mapy.html

 

no to może nie bedze trzeba bulić za jakieś naprawdę nowe mapki, a nie stare w nowym trybie. Mam nadzieję że pojawi się ta mapka miejska, co była na jednej z reklam.

 

Luknąłem w staty i mam dopiero 10 zabitych przez demolition 2.0, macie jakiś dobry patent? Dużo czasu gram snajperem, moździerz to podstawa i kiedy był dostępny to zawsze go zsyłałem na budynek, ale w 90% przypadków ktoś szybciej rozwali ten domek, albo zanim się zapadnie to mi pouciekają i 0 fragów. Dzisiaj biegałem reconem z G3 + C4 | wiecej materiałów wybuchowych i 3 fragi w ten sposób wpadły, może tędy droga?

Odnośnik do komentarza

macie jakąś dobrą stronkę to statystyk BC2 ?

bo ta http://bfbc2.elxx.net/stats/360/raiders25 strona to jakaś kpina . kilka dni temu update był co 2-3 h a od kilku dni(3-4) mam aktualizację co 12-48h !!! to są normalnie jaja jakieś .

W dodatku strona co jakiś czas się wysypuje .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Wczoraj znów pojawił się problem zerowania statystyk, 3 znajomym się to przytrafiło. Co prawda wróciło po jakimś czasie do normy.

 

Myślę, że to jest dowód tego, że sprzedali więcej kopii niż się spodziewali, bo zapewne obliczyli, że mogą mieć przepełnienia na serwerach, ale skoro nie radzą sobie szybko z problemem, to przepełnienie przekracza przewidywania.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Qubek - według mnie warto kupić grę, która posiada ten kod VIP niewykorzystany. Na tą chwilę bez niego tracisz dostęp do 4 map:

- Laguna Alta (podbój)

- Port Arica (podbój)

- Zatoka Nelsona (gorączka)

- Laguna Presa (gorączka)

 

Według mnie wszystkie są fajne mniej lub bardziej, ale generalnie oferują zróżnicowany gemaplay. Kod kosztuje 1200 MSP i tego wart nie jest, nie wiadomo na co on jeszcze pozwoli w późniejszym czasie. Mam nadzieję, że te 4 mapy to nie wszystko.

 

Ach i jednak limitka odblokowuję darmowy premiumowy temat do dasha - ja wczoraj go znalazłem przypadkiem i ustawiłem, bez rewelacji ale za friko :P 240 MSP bym w życiu nie dał za to :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...