Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie niszczy to kamperów chowających się po lasach i za kamieniami.

 

No :P Ale muszę przyznać, że mi samemu bardzo odpowiada ich niszczenie manualnie..kosą :D Ile gier np. na Kanale Panamskim poświęciłem na skradanie się po tym lasku patrolując go na całej szerokości między respami (czasem z kumplem mamy taką banię na nich :P ) i żeniąc snajperków kosą hehehe - jednemu niemiaszkowi zabrałem 4 "breloczki" i jest u mnie nr 1 na liście dogtagów :)

Odnośnik do komentarza

Czy coś w końcu wiadomo o tym DLC ze skinami broni i nwoymi strojami? Mija miesiąc, miał być a go nie ma. Na dodatek DICE jakoś nie śpieszy się poprawić durnych bugów jak np. niezliczanie killi z garanda albo glitch z rozwaleniem domku z M-COMem na drugim etapie Isla Inocentes...

 

Normalnie przypominają mi się czasy BF2 i podejścia DICE/EA. Co oni robią do cholery?

Odnośnik do komentarza

Z Twittera by wynikało, że ostatnio coś łatali na piecach. Natomiast nie wiadomo jak z tym dalej będzie, sporo osób czeka też na patcha do BC1 odblokowującego achievementa za odznaki, ale jego nie wypuszczą dopóki nie uporają się z BC2, a to też chwilę potrwa, skoro nawet wyłudzacz kasy w postaci DLC odłożyli na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza

Dodają powoli nowe tryby do starych map, na koncu pewnie w kazda bedzie mozna grac na kazdym trybie. Ja bym sie nie zastanawial i bral z VIPem

 

 

Pacz nie dodawał acziwów, DLC z kamuflarzami dodawało acziwy. Jak na moje to nic nie zmienił, dalej jest ten bug płotkiem na isla inocentes, dalej są problemy z polaczeniem itd. Wielkośc pacza na piecu to niecałe 400MB, na konsoli było to może koło jednego, dwóch, bo ściagalo sie kilka sekund, a to juz daje do myslenia.

Odnośnik do komentarza

Jak wiadomo nowe DLC dodaje nie tylko kamuflaże czy kostiumy ale i pineski, insygnia i achievementy. Postanowiłem podzielić sie zdobytą wiedzą i zamieścić ich rozpiske tutaj. Niektórzy mogą potraktować to jako !!! SPOILER !!! więc warto to zaznaczyć . pozdro

 

 

 

Achievements:

Get all SPECACT Assault awards 15G

Get all SPECACT Engineer awards 15G

Get all SPECACT Medic awards 15G

Get all SPECACT Recon awards 15G

 

8 new pins:

In a round, kill 8 enemies with the M16 SPECACT.

Reach a killstreak of 5 with the M16 SPECACT

 

In a round, kill 8 enemies with the UMP SPECACT

Reach a killstreak of 5 with the UMP SPECACT

 

In a round, kill 8 enemies with the MG3 SPECACT

Reach a killstreak of 5 with the MG3 SPECACT

 

In a round. kill 8 enemies with the M95 SPECACT

Reach a killstreak of 5 with the M95 SPECACT

 

4 new Insignias:

100 kills using the Assault SPECACT Kit

100 kills using the Engineer SPECACT Kit

100 kills using the Medic SPECACT Kit

100 kills using the Recon SPECACT Kit

 

Żródło: http://gamingbolt.co...s-achievements/

Edytowane przez Roofiii
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...