Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, po prostu pierwszy raz mi się zdarzyła taka gra :D Do tego grałem infantry, Assault dokładnie. Klasą, którą ogarniam najmniej 8)

 

A, zapomniałem. Jeśli ktoś by chciał pociąć przez XBL, to dodawać mnie do znajomych. Brakuje mi jakoś osób z polski do multi. Headset oczywicho wskazany.

Odnośnik do komentarza
To jakiś nierozgarnięty przeciwnik, jeśli nie potrafi cię wysadzić w powietrze w tym czołgu i pozwala na nabicie 30 fragów bez śmierci :whistling:

 

qb3k gra mecze tylko z kolegami :potter: grałem ze 20h w bc2 online i nigdy nie spotkałem się z kolesiem ani w mojej, ani w czyjejś drużynie, który wytrwałby w czołgu dłuzej niż 5minut.

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie, jak się zakampić w czołgu, dłużej niż 5 min, Arica, pierwsza baza, obrońca, wjeżdżacie na skały i trzepiecie wszystko ostro :P Jedyne zagrożenie to uław. Jeździć bez mechanika kilka minut jest trudno, owszem.

Bez przesady - tam w ataku są dwa albo trzy Abrahmsy, jest UAV, są moździerze i inżynierowie z ręcznymi wyrzutniami rakiet (dwóch - trzech i po ptakach) - jeszcze takiej akcji nie widziałem, by czołg tam siedział i cokolwiek robił, nawet z mechanikiem.

On tam wjeżdża do góry (po prawej stronie, gdzie snajperzy zawsze kampią?) ciekawe w jaki sposób zamiata tych co idą od dołu, pod górkę?

Odnośnik do komentarza

Ale nagonka na mnie :D

 

Po pierwsze- częściej gram na Conqueście niż na Rushu.

 

Po drugie- takie ratio jest jak najbardziej możliwe. Na takiej Atakamie wystarczy wziąć chopper i mieć dobrego kompana. Odpowiednio szybko niszczymy helikopter przeciwnika, później po drodze możemy zestrzelić jakiś czołg i lecimy do bazy przeciwników. Tam polujemy na łosi co chcą nas zestrzelić z AT4/armaty przeciwlotniczej i fragi lecą same ;) Oczywiście gdy ktoś nas trafi odlatujemy na bezpieczną odległość, spawarki w dłoń i po chwili można bawić się dalej.

 

Z czołgiem wygląda to tak że w środku siedzi jeden albo dwóch kompanów, ktoś lata obok nich ze spawarką i również można poszaleć nawet przy w miarę rozgarniętych przeciwnikach.

 

Oczywiście nie mówię tutaj o graniu z 40-50 levelami, ale tak do 30. to można się bardzo dobrze bawić. Zaufajcie mi, teamwork akurat w tej grze się sprawdza ;)

Odnośnik do komentarza

Jedną dobrą rzecz zrobili w pierwszej łatce multi - przyspieszyli lotkę tracer'a. Na takich głupków co w kółko latają nad bazą zawsze czaję. Ci lepsi piloci wiedzą jednak kiedy robić odwrót i potrafią w 2 na 6 przypadkach ominąć rakietę, ale tacy magicy rzadko się trafiają.

 

Widzialem raz takiego... wyszedlem z servera bo nawet ze spawna wyjsc nie mogl nikt. DRAMAT!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...