Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde myślałem o kupnie BC2 bo chcę jakąś strzelanke do online a BC2 wydaje mi się o wiele bardziej w moim klimacie niz COD, ale po przeczytaniu kilku ostatnich postów tutaj zwątpiłem.

 

Pewnie po wyjsciu dodatku Vietnam w ogólne nastąpi odpływ ludzi na rzecz tegoż?:P Średnio opłaca mi sie kupować grę i zaraz wydać 800MSP na dodatek żeby mieć z grac online :P

 

BTW - pytanie do grających - ile max graczy może być na jednej mapie i w ilu procentach są przeważnie zapełnione mapy graczami?

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

drużyny max po 12 osób czyli 24 osoby na serwer . NAdzień dzisiejszy nowe mapy są w 99% grane pełnym składem 12 vs 12 .

Te starsze średnio 8 vs 8 . Najgorzej jest tyg . ale bez tragedni ,servery się szybko zapełniają . Na pewno nie można powiedzieć ze nie ma z kim grać , a co do polskich graczy to jest ich dosłownie masa :D .

Ostatnie dni jak gram randomowe mecze na gorączce to mam takie szczęście ze trafiam przynajmniej na 2 polaków grających :).

Osobiście polecam zakup ,bo gra daje dużo frajdy i jest wymagająca :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Właśnie przechodzę kampanię (pierwsze 4 misje za mną) i mogę śmiało powiedzieć, że poziom trudności w tej grze to jakaś totalna kpina. Na ostatnim człowiek ginie chyba tylko wtedy kiedy zamknie oczy i wali na oślep. Chyba najłatwiejszy FPS w jakiego grałem na konsoli HD.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

kampania BC2 jest strasznie biedna i nudna, trudna też nie jest, na szczęście świetny muliplayer ratuje grę ;] teraz tylo czekać na BF3/BC3

 

Szkoda, że nie wiedziałem tego zanim kupiłem grę :P Jeszcze ten nieszczęsny dubbing, ciekawe czy w oryginalnej wersji ich teksty są śmieszne.

 

Zauważyłem, że MW2 też było proste ale nie aż TAK jak BC2. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś trend. Ciekawe jak pod tym względem Medal of Honor i Black OPS.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...