Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga to beta Battlefield 2 (...) Miazdzy, w mom prywatnym rankingu, MW2 i wszystkie inne pozycje traktujace o wspolczesnym polu walki. To niesamowite, ze grajac w multi, mam wrazenie jakbym gral w singla :)... Prawdziwy Modern Warfare ma w nazwie Battlefield :)...

 

Ps. Ktos z talentem rezyserskim moze dzieki mapom Battlefield'a, wyrezyserowac scenki rodem z Helikoptera w ogniu.

Zgadzam się w 100%.

BC2 umożliwia akcje, które momentami dorównują singlowym skryptom MW/MW2 (i nie ma co ukrywać, że duża w tym zasługa Destrukcji 2.0). W sumie cieszę się, że beta się kończy, bo od momentu startu, z BC2 przegrała u mnie KAŻDA gra (poza U2:AT). Wszystkie grzecznie leżą na półce i czekają, aż wygaśnie beta, w którą gram codziennie :)

A kompletnie rozwala na łopaty fakt, że to tylko jedna mapa i jeden tryb. Strach pomyśleć, co będzie gdy w fullu pojawią się mapy w dżungli, śniegu, nad wodą, helikoptery Black Hawk z vulcanem na pokładzie, łodzie motorowe i wiele innych nowości.

Ciekawe jest też to, że każdy zdobyty bonus, gadżet, nowa giwera cieszy mnie 100x bardziej niż unlocki w MW2. Być może dlatego, że wszystko zdobywane jest podczas rewelacyjnych walk, wymaga prawdziwej, drużynowej pracy i główkowania, a nie polega tylko na umiejętności kampienia, nabijania killstreaków, dokładania sobie kolejnych z d.upy gadżetów (żeby oszukać inne gadżety) i wyrobionego skurczu palca...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Wczoraj przyczepiłem 2x C4 do Hammera i wjechałem do bazy. Widze 2 czołgi obok siebnie a na dodatek typków co je naprawiają, a ja tylkko wyskakuje z auta i patrze jak hammer jedzie w ich strone, gdy sie już zbliżył aktywuje c4 i BUM!!! powyżej 500 pointsów mi wpadło :D No i jeszcze można "rozjeżdżać" typków helikopterkiem, tylko że nie może cie wtedy zobaczyć :D

 

 

Butcher będzie coś o Bad Company 2 w najnowszym numerze?

Odnośnik do komentarza

Butcher będzie coś o Bad Company 2 w najnowszym numerze?

 

Tylko wrażenia z bety. Na listopadowym pokazie w Londynie, EA sprzedało nam szczątkowe info odnośnie singla, a do tego narzuciło embargo (w sumie nie było nawet na co :) ). Widziałem trailer z BHawkiem i vulcanem, była dżungla, i fajna demolka - czyli to co już wiadomo :)

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Będzie bankowo, bo grałem już na takiej jeszcze na pokazie w Kolonii. Genialny klimacik z bielą dookoła... :rolleyes:

Zresztą jeden z pierwszych trailerów BC2 pokazywał zimową akcję w multi - ten rajd na wioskę, zadyma z heli, po której kamera się oddala między góry, a nad głowami drużyny nagle pokazują się zielone ksywy Graczy...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Fajnie by było jakby DICE dało chociaż jedną małą mapkę gdzie akcja działa by sie w nocy :whistling: noktowizor był by wtedy rzeczą niezbędną. No i jeszcze dziwi mnie brak LORNETKI np. w takiej klasie jak Recon. Snajper bez lornetki to jak żołnierz bez karabinu :potter:

A mi się marzy Oasis (pustynia) z BD1..może być nawet w płatnym DLC

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/squad-deathmatch-battlefield-bad/60101

 

nowy gameplay, squad deathmatch w dżungli :turned:

Ot, i fani klepania fragów będą mieli tryb dla siebie. Mnie osobiście nie zachwycił ten teren, jakoś piasek, pył i brud walający się po ulicach miasta w becie zrobił na mnie większe wrażenie. Ale tryb rozgrywki na tej mapie może być fajnie oczyszczający po taktycznych rozgrywkach w conquest.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak będzie z komunikacje bo swoich kompanów których ma się w składzie słychać ale resztę ekipy już nie

 

Wiadomo coś na temat wersji PL będzie wogóle ?

osobiście liczę iż EA idąc z duchem czasu i patrząc jakie tytuły lokalizują nie wyobrażam sobie aby nie było polskiej wersji BD2

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...