Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ale chamstwo z tym dubbingiem... najpierw EA wypuszcza wybrakowany NfS Shift na PS3 teraz to... MS szasta kasą... EA to też amerykańska firma wiec dlaczego nie mogliby nie oficjalnie wspomagać MS...

 

Ja tam się cieszę, niech sobie xboty mają ten dubbing bo imo jest strasznie cienki. Nie będzie mnie denerwować w multi jakieś "kurde kupojadzie dawaj amunicje !" czy tam bezpłciowe "szlak snajper", alby ogólne "kurcze". Fakt same napisy by się przydały, ale w sumie mam to gdzieś... znajomość języka przyda się jedynie w singlu, a i tak większość ludzi kupi tą grę dla multi, a tutaj nie jest potrzebna znajomość angielskiego na jakimś zaawansowanym poziomie.

 

EDIT:

 

Można się w sumie umówić na jakieś większe granie, ale w godzinach wieczornych. Mam hs'a jak by co. ;)

 

Swoją droga jeszcze 23(niecałe) dni do premiery, trochę jeszcze poczekamy.

Edytowane przez A.L.I
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale chamstwo z tym dubbingiem... najpierw EA wypuszcza wybrakowany NfS Shift na PS3 teraz to... MS szasta kasą... EA to też amerykańska firma wiec dlaczego nie mogliby nie oficjalnie wspomagać MS...

 

Ja tam się cieszę, niech sobie xboty mają ten dubbing bo imo jest strasznie cienki. Nie będzie mnie denerwować w multi jakieś "kurde kupojadzie dawaj amunicje !" czy tam bezpłciowe "szlak snajper", alby ogólne "kurcze". Fakt same napisy by się przydały, ale w sumie mam to gdzieś... znajomość języka przyda się jedynie w singlu, a i tak większość ludzi kupi tą grę dla multi, a tutaj nie jest potrzebna znajomość angielskiego na jakimś zaawansowanym poziomie.

 

wiesz to nie chodzi o to czy ten dubbling jest dobry czy kijowy, chodzi o sam fakt takiej "zniewagi", bo przecież, równiedobrze mógłby to być zajb.ście zrobiony dubbling, w tej lub innej grze i wtedy to juz by było niefajne. To co slychać po polskiemu w BC2 jakos specjalnie mnie nie urzeka ale nadal info o tym ze ps3 bedzie bez wersjii PL wydaje mi sie malo prawdopodobna..

Odnośnik do komentarza

Ale chamstwo z tym dubbingiem... najpierw EA wypuszcza wybrakowany NfS Shift na PS3 teraz to... MS szasta kasą... EA to też amerykańska firma wiec dlaczego nie mogliby nie oficjalnie wspomagać MS...

 

Ja tam się cieszę, niech sobie xboty mają ten dubbing bo imo jest strasznie cienki. Nie będzie mnie denerwować w multi jakieś "kurde kupojadzie dawaj amunicje !" czy tam bezpłciowe "szlak snajper", alby ogólne "kurcze". Fakt same napisy by się przydały, ale w sumie mam to gdzieś... znajomość języka przyda się jedynie w singlu, a i tak większość ludzi kupi tą grę dla multi, a tutaj nie jest potrzebna znajomość angielskiego na jakimś zaawansowanym poziomie.

 

 

 

"To jest kur.wa to !"

 

Jaka szkoda, że takich fajnych zdanek nie usłyszę w wersji na PS3, ale nie umrę od tego.

Odnośnik do komentarza

Hipokryzja straszliwa

 

3/4 z was narzeka na polski dubbing i krzyczy ze chce po angielsku, A teraz placza, ze nie dali im polskiego. To wlasnie jest Polska

 

:good:

pl pegi 7

eu pegi 18

 

jezdem kur.wa Polakiem i jezdem z tego kur.wa dumny, kur.wa

 

 

takie mamy obyczaje, kto wypina ten dostaje

 

Też nie potrafię zrozumieć tego biadolenia, przecież bez problemu na aukcjach w sklepach pokroju ultima czy psx można kupić wersje angielską każdej gry. Ponieważ jestem już niemłody, pewnie dlatego, z wiekiem rozumu ubywa.

Mam Bioshocka2 i nie umiem się za niego zabrać przez to demo, w BBC1 miałem straszne problemy nie umiałem długi czas nic zdziałać przyzwyczajony z innych fps do grania w pojedynkę, "dopiero potem zrozumiałem że popełniałem błąd działałem sam... teraz w grupie kolegów działamy ... solidarnie, wspólnie" jak kto woli. Kupuję ten tytuł w dniu premiery, nie widzę żadnych rys, rok się zaczął a ja po tym demie uważam że to DOTY.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Wezcie mnie tez dodajcie do tego teamu grajacego wspolnie ;) Bo nie kazdy ma tu PSN podane, mam HS'a, a jak ;D

 

Czy do broni mozna cokolwiek odblokowac w demku? Bo mam 1killa do 2lvl, pierwszej broni inzyniera, ale SCAR mi sie odblokowal i zastanawiam sie czy warto robic tego 1 killa ;)

 

E: btw http://www.psxextreme.info/topic/84550-battlefield-bad-combany-2-online/ ;)

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

"humanno" ja wczoraj też tak miałem spadochron się nie otworzył ale jak szybko się zorientujesz to szybko wciskach X i się otworzy :rolleyes:

 

RedKyubi i Tailor_pl wczoraj to się działo :diablo:

Jestem chętny na ustawkę dziś :)

 

A ja mam wrażenie ,że ktoś strzela w spadochrony. Są takie momenty gdzie jest ostrzał w ich kierunku. Sam już nie wiem jak to w końcu jest ;P

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ja mam pare prosb o rady.

1) da sie ustawic aby pojazdami jezdzic tak jak w becie? tzn nie trzeba naciskac l2 i r2 aby jezdzic hamowac?

 

2) jak lata sie tymi helikopterami?

 

3) ile rakiet ma ten maly UAV ? staram sie go skumac jak sie nim lata ale za nic nie moge trafic w zaden pojazd;/

Odnośnik do komentarza

Hipokryzja straszliwa

 

3/4 z was narzeka na polski dubbing i krzyczy ze chce po angielsku, A teraz placza, ze nie dali im polskiego. To wlasnie jest Polska

Można powiedzieć, że... norma. ;)

 

narzekanie narzekaniem, ale to nie znaczy ze nie mozna tez tego zjawiska nagłego zatęsknienia za dubblingiem sensownie wytłumaczyć. Pisałem to na poprzedniej stronie, pozwole sobie siebie zaczytować :

 

"wiesz to nie chodzi o to czy ten dubbling jest dobry czy kijowy, chodzi o sam fakt takiej "zniewagi", bo przecież, równie dobrze mógłby to być zajb.ście zrobiony dubbling, w tej lub innej grze i wtedy to juz by było niefajne..."

 

pomimo ze sam nie jestem przekonany w 100% do PL dubblingu to nie cieszy mnie wiadomość o jego braku w wersji na PS. Kupuję grę w pewnym stopniu "okrojoną" w stosunku do konkurencyjnych platform, z jakiej niby przyczyny? Nie chodzi tu przecież o zawiłość sprzętowe czy problemy z programowaniem. Umieszczenie polskiego dubblingu to chyba zadna filozofia, przecież nie jedna gra juz go miała, takze od EA.. chcialbym usłyszeć oficjalny komentarz do tej "kwesti". Ale widać ze łatwiej jest powiedzieć ze to Polska i narzekające Polaczki, zamiast chwile sie zastanowić w czym tkwi problem... faktycznie, norma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...