Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych ratio i leaderboard to do mnie to nie przemawia.

Pewnie są tacy cwaniacy którzy grają snajperem coś ustrzelą i wychodzą lub są w cieniu, a tu liczy się pójście z ekipą na żywioł sam nie raz oberwałem po d...e bo poszedłem jako pierwszy choć mogłem się chować po krzakach.

Sztuką jest mieć dobre ratio grając teamplay.

Odnośnik do komentarza

Co do tych ratio i leaderboard to do mnie to nie przemawia.

Pewnie są tacy cwaniacy którzy grają snajperem coś ustrzelą i wychodzą lub są w cieniu, a tu liczy się pójście z ekipą na żywioł sam nie raz oberwałem po d...e bo poszedłem jako pierwszy choć mogłem się chować po krzakach.

Sztuką jest mieć dobre ratio grając teamplay.

sam gram snajperem (choc ostatnio izynier i medyk), chowam sie po krzakach i zawsze jestem w top 3 swojego teamu tyle ze polowe punktow, jak nie wiecej dostaje za oznaczanie celow i rozwalanie pojazdow a takze ochrone podlozonych skrzyn...najwazniejsze to wiedziec jak dana klasa pomoc zespolowi

Odnośnik do komentarza

wazne, zeby dopasowac sie do sytuacji po respawnie i wybrac odpowiednia klase na dana chwile. dzis respawnujac sie (defender) wybralem inzyniera, bo mielismy czolg wroga w bazie. wybralem kolege ze skladu (pozdrawiam Szymek_PL) i zrespawnowalem sie za jego plecami na poddaszu, gdzie byl ukryty jako snajper i walac rakieta w czolg zdradzilem tez jego pozycje ;) to sie czuje czy trzeba isc na zywiol (ale ogarniac teren), czy z kolei podlozyc np. ladunek skradajac sie (cichy karabin inzyniera + noz).

Odnośnik do komentarza

Ach, gra jest miód. Ostatni raz tak bawiłem się przy "Black" na PS2, a tu takie zaskoczenie, że coś starego tetryka ruszyło i jest to dodatkowo gra w wersji on-line ;)

 

Jedna mapa w demie, dwie różne strony konfliktu a tyle możliwości... Sztuką jest jedynie znalezienie dobrych ludzi albo zgranie teamu w walce. Ja najczęściej gram jako inżynier i dziś mieliśmy z jakimś nieznajomym fajny duet w śmigłowcu. On latał, ja naparzałem z dział a jak nas rąbali to szybkie lądowanie i naprawa - i tak do skutku :) Przy obronie zdecydowałem pobawić się jako medyk i wskrzeszałem obronę przeciwczołgową zdejmowaną przez snajperów. Frajdy co nie miara :)

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się podoba to multi. Przede wszystkim przyznawanie punktów za pomaganie kolegom z drużyny (apteczki, naboje, oznaczanie) a nie tylko za zabijanie wroga. Gra zmusza do grania zespołowego, daje nawet radę nawet bez słuchawek choć z headsetem jest lepiej (pozdrawiam kolegów z którymi grałem). Przy zgranej ekipie atakujący nawet nie wejdą do pierwszej bazy, kolejne wydają mi się trudniejsze do bronienia. Gra jest dobra zarówno na długie sesje jak i pół godzinki odstresowywującej rzeźni :] Po 5 godzinach grania jestem zdecydowany na zakup, dobra robota Dice.

Odnośnik do komentarza

Przed chwila skonczylem taka runde

 

PKT z gry 8062

Pkt z bonusow 16280

 

W sumie 24342

 

K/D 104/29

 

Ilosc idiotow ze mna w druzynie - Max - 1

 

Podlozylem sam 5 ladunkow, bilismy ich praktycznie na kazdej bazie do ostatniego killa. My atakowalismy

 

Niestety na ostatniej bazie idioci z mojej ekipy sie pogubili a sam nie bylem w stanie podlozyc ostatniego ladunku.

 

Gra swietna ale ludzie w nia grajacy to banda przyglupow

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Och, Welna dobrze,że ty tak wspaniale grasz i ratujesz tyłki Amerykanom i Rosjanom. Myślę, że z takimi referencjami spokojnie ci powinni przyznać medale i odznaczenia. Niszczysz i sabotujesz, zabijasz i ratujesz, jesteś chodzącym ideałem żołnierza.

 

 

 

 

 

Jest jeden problem- grę z takimi jak ty nazywam graniem z idiotami. Nie ma nic gorszego niż gość plujący przez mikrofon, mający do wszystkich pretensje o przegraną w gierkę na konsoli. Wyzywasz ludzi tylko dlatego, że komuś źle poszło, jest nowy w tę grę albo dobrze się bawi? No to gratulacje. Dla takich frustratów jak ty powinny być dedykowane osobne serwery, byłby spokój. Już widzę te płaczliwe teksty

 

'Ale jak on mnie zdjął !!?? :( :( Niemożliwe ;( ja szybciej strzelam! ty ci.po ! Twoja wina ! nie gram z wami, słabi jesteście.

 

 

 

OMG, obym cie nigdy nie spotkał na PSN.

Odnośnik do komentarza

Och, Welna dobrze,że ty tak wspaniale grasz i ratujesz tyłki Amerykanom i Rosjanom. Myślę, że z takimi referencjami spokojnie ci powinni przyznać medale i odznaczenia. Niszczysz i sabotujesz, zabijasz i ratujesz, jesteś chodzącym ideałem żołnierza.

 

 

 

 

 

Jest jeden problem- grę z takimi jak ty nazywam graniem z idiotami. Nie ma nic gorszego niż gość plujący przez mikrofon, mający do wszystkich pretensje o przegraną w gierkę na konsoli. Wyzywasz ludzi tylko dlatego, że komuś źle poszło, jest nowy w tę grę albo dobrze się bawi? No to gratulacje. Dla takich frustratów jak ty powinny być dedykowane osobne serwery, byłby spokój. Już widzę te płaczliwe teksty

 

'Ale jak on mnie zdjął !!?? :( :( Niemożliwe ;( ja szybciej strzelam! ty ci.po ! Twoja wina ! nie gram z wami, słabi jesteście.

 

 

 

OMG, obym cie nigdy nie spotkał na PSN.

Hehe,

 

Ciekawym czlowiekiem jestes ze oceniasz ludzi gdy nic o nich nie wiesz. Dyskusja z Toba nie ma zadnego sensu, Ciebie nie znam i nie oceniam wiec jak nie masz nic madrego do powiedzenia to lepiej nic nie mow.

 

BTW. nie chce mi sie wlaczac HS i jak gram na public to w miare mozliwosci wszystkich wyciszam.

 

tu zacytuje jeszcze raz

 

'Ale jak on mnie zdjął !!?? :( :( Niemożliwe ;( ja szybciej strzelam! ty ci.po ! Twoja wina ! nie gram z wami, słabi jesteście.

 

Pamietaj nie mierz wszystkich swoja miara ;)

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

zaproś następnym razem nas do składu

 

Dziś przyjemna była rozgrywka :)

 

no przynajmniej nie mielim żadnej spinki j.w., raczej bekę ze swoich lub przeciwnika błędów

pierwszy raz grzecznie prosiłem się kto ma lecieć heli "-ja już polatałem teraz ty -ja nie bardzo lubię poczekajmy na Arkadego"

 

Jedno jest niesamowite to jakość dźwięku hs o prawda maksymalnie słyszysz 3osoby ale w świetnej jakości

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w 100% że większość grających to banda przygłupów(mam nadzieje że w pełnej wersji proporcje mocno sie zmniejszą), grałem przed chwilą jako atakujący i nie było składu ani ładu, każdy biegł na "pałe" i nikt nie zwracł uwagi żeby osłaniać sie nawzajem, koleś wsiadł do busa i pojechał samemu a olewając 2 osoby które chciały zabrać sie razem z nim(pomijam już fakt że w moim squadzie było dwóch snajperów którzy kampili jak obrońcy i nie miałem sie właściwie koło kogo respawnować). Więc grając w B:BC2 wszystko zalleży od tego z kim grasz a nie jak grasz...

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja wlasnie gram jak mam znajomych online, badz jak zadzwonia ze maja ochote pograc i gram z nimi.

Inaczej szkoda nerwow ^^ Spedzalem duzo czasu grajac ale teraz to mi to lotto, nie dosc ze wykasuja staty to jeszcze nerwy przez glupote innych mam sobie szarpac ;)

 

Mi wystarczy : bartek w skladzie i juz lepiej ^^

 

PS:

 

Litwin25 - ja mam dola jak mam ponizej 2.33 ^^

 

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja wlasnie gram jak mam znajomych online, badz jak zadzwonia ze maja ochote pograc i gram z nimi.

Inaczej szkoda nerwow ^^ Spedzalem duzo czasu grajac ale teraz to mi to lotto, nie dosc ze wykasuja staty to jeszcze nerwy przez glupote innych mam sobie szarpac ;)

 

Mi wystarczy : bartek w skladzie i juz lepiej ^^

 

 

dzięki, ja też wolę ze znajomkami, a monte to super wsparcie jako medic - nie policzę ile razy mnie ożywiał

betę traktuję jako wprawkę, ćwiczę durne pomysły począwszy od tego, że spadając na spadochronie zawsze celuję i wciskam select, pełno punktów mi z tego wpadło za spot kill. A skończywszy na durnym pomyśle z wiertarką tzn. jeśli da się nią naprawiać i niszczyć pojazdy to może da się też niszczyć/naprawiać m-comy, ale zdaje się nie da. Chociaż powinna imo naprawiać też budynki, wirtualna kielnia. P utracie pierwszej bazy, staram sie zawsze pozostać jak najdłużej przy życiu, a nie biege od razu do drugiej zawsze 3-5 fragów wpadnie, porwać czołg ruskom i podłożyć c4 przy uav. Jihad driver to też koncepcja którą doprowadzam do perfekcji, wystarczy wziąść we 2 recon

to samo można zrobić z uav też trzeba dwóch, jeden kieruje heli drugi detonuje ładunek kiedy dotrze na miejsce

 

 

SPECjalnie dla recAPERÓW

 

ww2weapons.jpg

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...