Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Za oznaczonego i zabitego przez kogos innego ludka masz klasyczne "Spot assist", natomiast "Mine spot assist" dostajesz jak zauwazysz mine np. na drodze (w demie ich nie ma).

fajnie....to dlaczego mam zdobyta odznake "long spot mine assist"?

 

 

Ty to "Snajperze" wogóle w czepku urodzony jesteś :D i ta gra na kodach na nieśmiertelność ;)

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

miałem dziś ciekawą akcję, kierowałem uav i chyba 3 raz z kolei zdemolowałem heli z tymi samymi gośćmi na pokładzie, uav już mocno dymił i wył. Widzę że goście znowu wskakują do A. nie zdążyłem ich tym razem namierzyć, a polecieli w moją stronę. Widziałem jak do mnie strzelają, ale udało mi się zestrzelić ich śmigłowiec prawie nade mną. Obaj wyskoczyli na spadochronach, jednego trafiłem w locie drugi dostał nożem, kiedy podładał na mnie c4 (durny pomysł ale kiedyś sam przeleciałem całą mapę aby gościowi zamontować ładunek na głowie)

Odnośnik do komentarza

mam kolejne dziwne pytanie

 

w grze snajperzy biegają w specjalnych "włochatych" strojach maskujących, normalnie w realu takie stroje swietnie sie zlewają z prawdzwią trawą i innymi zaroślami, ale jak to jest w grze? ogladalem wlasnie filmiki ze snajperami i nie widzialem zeby jakis serio sie zakamuflował w trawie, ogolnie mało zarośli widzialem (głownie krzaki w których sie raczej nie da siedziec)

czy te ubrania masujące dają cokolwiek w grze? czy trudniej jest zobaczyć leżacego znajpera w porownaniu z innymi jednostkami ?

Odnośnik do komentarza

mam kolejne dziwne pytanie

 

w grze snajperzy biegają w specjalnych "włochatych" strojach maskujących, normalnie w realu takie stroje swietnie sie zlewają z prawdzwią trawą i innymi zaroślami, ale jak to jest w grze? ogladalem wlasnie filmiki ze snajperami i nie widzialem zeby jakis serio sie zakamuflował w trawie, ogolnie mało zarośli widzialem (głownie krzaki w których sie raczej nie da siedziec)

czy te ubrania masujące dają cokolwiek w grze? czy trudniej jest zobaczyć leżacego znajpera w porownaniu z innymi jednostkami ?

 

jak się nie ruszasz i siedzisz krzakach to cie nie widać do momentu aż przeciwnik naciśnie select.

 

BFBC2__Sniper_Hill_by_azarimy.jpg

Odnośnik do komentarza

Gdyby ludzie jeszcze do tego by chcieli używać headsetów to by było dobrze :)

BTW. poroszyłałem zaproszenia do znajomych do większości z was :) czekam na mój preorder jak i wasz odzew :)

 

co do hs to tylko 2 razy na jakieś 26 godzin grania trafiłem na osoby z włączonym, oprócz ludzi z friend listy których zawsze namawiam do włączania hs. Niestety imo jedynym sensownym sposobem grania będzie umawianie się na mecz, chociaż może to i lepiej. Mam też nadzieję że wszystkie te siedzące przez cały mecz w jednym miejscu osoby wybiorą dm, boję się też o matchmaking jeśli będzie maksymalnie uproszczony jak w demie to padaka. A gra ląduje u mnie w czytniku w dniu premiery i pewnie tlko na chwilę ją wyjmę jak spadnie cena HR. Dobrze że beta kończy się na tydzień przed premierą, przynajmniej skończę Bioshocka2. Dziś pierwszy raz grałem w 4 w pełnej współpracy co prawda nie wygraliśmy jako atakujący, zawiecha w 3 bazie nie wiem co robiła reszta ludzi w naszej drużynie. Ale pełna informacja o tym co robimy i jak, poczucie wsparcia w grze sprawiła mi ogromną radość mam nadzieję na więcej. Dzięki Zielu i Boro i kurczę nie pamiętam kto

 

Ja po ok 15h gry za sobą trafiłem na ekipę z Polski - cała jedna strona konfliktu. Do tego momentu uważałem tą grę za bardzo udaną ale teraz już nie mogę się doczekać premiery. W 5 osób porozumiewając się przez HS tworzyliśmy dobrą i zgraną ekipę. Teraz nie wyobrażam sobie lepszej zabawy niż z HS. Ta gra jest stworzona do współpracy...

Odnośnik do komentarza

Piszecie, że ludzie nie potrafią grać. Dlaczego? A no dlatego, że w grze nie ma porządnego tutoriala. Przynajmniej w demie. W jakiej innej grze akcji używa się nagminne przycisku select? Żadnej. Nie dziwi, więc bierność w zaznaczaniu celów. To samo tyczy się uzbrojenia. Przepraszam ale ja nie mam flagi Konfederatów zawieszonej przed domem, nie strzelam do sąsiadów i nie trzymam w szafie arsenału broni. Nie wiem do czego służą te wszystkie zmyślne zabaweczki. Mało kto wie:

-że pociski przeciwpancerne można naprowadzać w locie,

-do czego służy "select"

-po co są te kostki Rubika u snajpera

-o co rozchodzi się z tym małym śmiesznym helikopterem

-no i jak do cholery lata się tym Apachem

Odnośnik do komentarza

Piszecie, że ludzie nie potrafią grać. Dlaczego? A no dlatego, że w grze nie ma porządnego tutoriala. Przynajmniej w demie.(...)

Masz 100% racji, tyle że sądzę że większości pomogłyby hs w trybie on. Na pewno trafi się ktoś w składzie kto wie co i jak i będzie potrafił podzielić się wiedzą. Nie wierzę też że ludzie nie mają dostępu do zasobów sieci, film

raczej był popularny na stronach. Większość z kluczowych rzeczy dotyczących grania wyświetla się w trakcie ładowania. Ja właśnie tam wyczytałem info o "spot enemy" pod select. Inna sprawa że 70-80% przypadków jest przekonanych że są mistrzami w MW MW2 i nie potrzebują tuto.
Odnośnik do komentarza

tak wczoraj sobie gralem (thx Rudiok, Stachu i Prezes - w koncu jakis normalny meczyk mialem z fajna ekipa a nie randomem) i doszedlem do wniosku ze mogliby dac jakies tutoriale do nauki latania heli a w zamian w multi dawac punkty karne za rozbicie smigla - druga sprawa gramy wczoraj i widze dwoch mistrzow stojacych i czekajacych na smiglo kiedy jeszcze ah64 lata sobie w powietrzu. Z nudow chyba robili z siebie bombki i walili z tracera czekajac na ladowisku....

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

tak wczoraj sobie gralem (thx Rudiok, Stachu i Prezes - w koncu jakis normalny meczyk mialem z fajna ekipa a nie randomem) i doszedlem do wniosku ze mogliby dac jakies tutoriale do nauki latania heli a w zamian w multi dawac punkty karne za rozbicie smigla - druga sprawa gramy wczoraj i widze dwoch mistrzow stojacych i czekajacych na smiglo kiedy jeszcze ah64 lata sobie w powietrzu. Z nudow chyba robili z siebie bombki i walili z tracera czekajac na ladowisku....

 

Bardzo fajnie się grało, ta gra zdecydowanie stworzona jest do kooperacji i używania headsetów. Aż nie mogę się doczekać na pełną wersję i tryb 8 na 8 :>

 

Co do tutoriala to się zgodzę, ale wg mnie mógłby być jako dodatkowa opcja w samej grze. Zresztą, nie zapominajmy, że to tylko demo a pełna wersja też będzie miała kampanię singlową (tak, jeszcze takie produkują :P) a tam myślę, że tutoriali znajdziemy pod dostatkiem - jeśli nie w formie bezpośredniej to po prostu będzie można się nauczyć przechodząc kampanię, w której znajdziemy wszystkie elementy, które potem można wykorzystać w multi (używanie różnych broni, pojazdów itp.) - przynajmniej to można wywnioskować z recenzji i playtestów.

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...