Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ultima.pl anulowała zamówienie na limitowaną wersję BF BC2, trzeba będzie zrobić to tak jak zwykle czyli przejść się do sklepu po premierze :/

Strzelam w ciemno, że nie zapłaciłeś za nią jeszcze?

Załatwili mnie tak z limitką AvP ale nie mam pretensji bo i tak z zakupu gry zrezygnowałem. Prawdopodobnie przerzucają gry na tych co zaraz po zamówieniu wpłacili kasę za towar.

 

No co ty. Od razu zapłaciłem, w zeszłym tygodniu. Myślę, że dostali mniej limitowanych wersji niż przyjęli zamówień, te z końca odwołali.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw co panowie z DICE zaoferują nam w tym mini sklepiku. Jak na razie brak jakichkolwiek przecieków

Jak to nie, oprócz tego co napisałem wcześniej, że jeszcze w marcu dostaniemy 2 alternatywne rozgrywki na już dołączonych mapach, to dice zapowiedziało, że zaimplementują dodatkowe tryby multiplayer, między innymi co-op, ale trzeba cierpliwości (http://connectedconsoles.com/ps3-DICE-Want-Coop-In-Bad-Company-2.cfm). Co jakiś czas wypuszczą nowe rzeczy, żeby ludzie nie odsprzedawali gry za szybko :)

Odnośnik do komentarza

Wystarczyło przeczytać nowy nr PSX żeby dowiedzieć się, że grafika jest o niebo lepsza w single niż w multi.

 

 

" (...) dostępne były kawałki 2 misji (3. i 4. poziom), które widowiskowo ukazywały nowości singla oraz usprawnienia świetnego silnika Frostbite. Schodząc ze zbocza góry gdzieś w boliwijskiej dżungli, nie sposób było nie zachwycić się genialną panoramą okolicy, jaka rozpościerała się przed oczami. Porównanie ze sławnym widokiem z hotelu w Nepalu w Uncharted 2 jest może na wyrost (inne środowisko i poziom detali), ale ogólnym wrażeniom (...) często naprawdę niewiele brakuje do dzieła Naughty Dog. (...) "

 

 

 

E: Na stronie bfbc2.pl jest zegar odliczający premiere co do sekundy ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Na JustinTV już graja w singla.. i powiem że nic się nie zmieniło od BC1 dalej nasi kompani nic nie robią, staja za rogiem a my walczymy z wrogiem. Teleportuje ich bezsensu jak to było w BC1 a nawet nas teleportuje na kilka metrów dalej... dziwne... single player chyba nadal będzie słaby. A graficznie to na pewno nie pobije Uncharted moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Na JustinTV już graja w singla.. i powiem że nic się nie zmieniło od BC1 dalej nasi kompani nic nie robią, staja za rogiem a my walczymy z wrogiem. Teleportuje ich bezsensu jak to było w BC1 a nawet nas teleportuje na kilka metrów dalej... dziwne... single player chyba nadal będzie słaby. A graficznie to na pewno nie pobije Uncharted moim zdaniem.

No też widziałem, że już tam grają. Trochę pooglądałem i wyłączyłem, żeby sobie nie psuć zabawy. Wystarczy, że obejrzałem tam już całego Heavy Rain. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ja zapewne najpierw zajmę się multi, a dopiero potem singlem więc bardzo długość kampanii mnie nie interesuje, ale niepokojące jest że w większości fpsów już coraz krótszy ten czas jest. Co do AA - to tak jak mówie, nie jest to niezbędne. Gry na pieca sobie nie kupię bo musiałbym wydać tysiące złotych żeby ten tytuł uciągnąć. Zostanę przy X-ie i zignoruję brak AA ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...