Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, gra to nowość większość kupiło i po prostu musi chwycić w łapy snajpe, siedzieć w miejscu, kampić a założenia gry mieć w (pipi)e. Po jakimś czasie wielu się znudzi i wróci do MW2 a zostaną Ci co ogarniają (przynajmniej w sporej większości aniżeli w tym momencie).

 

dokładnie, "mam pińćet fragów i przegraliśmy?? ale zj**ana gra..." i MW2 ląduje z czytniku, to bardzo prawdopodobny scenariusz..

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, gra to nowość większość kupiło i po prostu musi chwycić w łapy snajpe, siedzieć w miejscu, kampić a założenia gry mieć w (pipi)e. Po jakimś czasie wielu się znudzi i wróci do MW2 a zostaną Ci co ogarniają (przynajmniej w sporej większości aniżeli w tym momencie).

 

dokładnie, "mam pińćet fragów i przegraliśmy?? ale zj**ana gra..." i MW2 ląduje z czytniku, to bardzo prawdopodobny scenariusz..

 

ale to dobrze bo czym mniej ludzi grajacych na fragi tym lepsza zabawa.

 

 

ja sobie tlumacze ze teraz sie kiepsko gra bo ludzie nie znaja map i dlatego obj to tylko przy duzym szczesciu mozna wykonac. 

 

natomiast martwi mnie problem z zaznaczaniem przeciwnikow. przynajmniej ja niemoge tak dokaldnie i czesto zaznaczac jak bylo to chociazby w demie. 

 

 

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach.

 

 

Odnośnik do komentarza

natomiast martwi mnie problem z zaznaczaniem przeciwnikow. przynajmniej ja niemoge tak dokaldnie i czesto zaznaczac jak bylo to chociazby w demie. 

Ja proszę kogoś o potwierdzenie czy brak spotu występuje tylko w trybie hardcore, czyli przy braku mapy, minimalnym HUDzie. W zwykłym trybie nie miałem problemów z oznaczaniem wrogów.

Odnośnik do komentarza

natomiast martwi mnie problem z zaznaczaniem przeciwnikow. przynajmniej ja niemoge tak dokaldnie i czesto zaznaczac jak bylo to chociazby w demie. 

Ja proszę kogoś o potwierdzenie czy brak spotu występuje tylko w trybie hardcore, czyli przy braku mapy, minimalnym HUDzie. W zwykłym trybie nie miałem problemów z oznaczaniem wrogów.

 

 

 

wczoraj gralem na roznych mapach i napewno nie w trybie hardcore

 

 

Odnośnik do komentarza

Co do nie podłączania się to stara śpiewka z przepełnionymi serwerami. Przy premierze każdego BF tak jest, tak jakby postawili tylko jeden na środku afryki. Brakuje dedykowanych serwerów i tu się kłania wersja PC gdzie pojawiają się już serwery klanowe.

 

A co do kampienie/bezużytecznego teamu to też się powtarza co premiere, zupełnie jak przy MW2. A miał być nowy król :P

Odnośnik do komentarza

hejka,

pytanie z mojej strony do ludzi, którzy już grają:

 

czy jest możliwość zrobienia ustawki? chodzi mi o to, że w dmie mogliśmy zagrać w maksymalnie 4 osoby (reszta mogła kombinować zopcją JOIN i potem zapraszać do składu - generalnie trzeba było kombinować).

 

czy jak skrzykniemy się na forum i będziemy chcieli zrobić mecz przykładowo 8vs8 w poustalanych składach to czy istnieje taka możliwość (czy można n. postawić serwer?). To ważne z punktu widzenia np. klanów.

Odnośnik do komentarza

hejka,

pytanie z mojej strony do ludzi, którzy już grają:

 

czy jest możliwość zrobienia ustawki? chodzi mi o to, że w dmie mogliśmy zagrać w maksymalnie 4 osoby (reszta mogła kombinować zopcją JOIN i potem zapraszać do składu - generalnie trzeba było kombinować).

 

czy jak skrzykniemy się na forum i będziemy chcieli zrobić mecz przykładowo 8vs8 w poustalanych składach to czy istnieje taka możliwość (czy można n. postawić serwer?). To ważne z punktu widzenia np. klanów.

 

Niestety ale...

 

MOŻNA! hehehehehe właśnie fajnie by było zrobić sobie jakąś ustawke forumową :) np. w conqest czy rush

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Niestety ale...

MOŻNA! hehehehehe właśnie fajnie by było zrobić sobie jakąś ustawke forumową :) np. w conqest czy rush

 

osz ty łachudro stresujesz ludzi :teehee:

 

to fajnie - ja mój egzemplarz chwycę dopiero za tydzień (wyjazd), ale cieszę się, że uda się spotkać większym gronem bez zbędnych kombinacji :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

natomiast martwi mnie problem z zaznaczaniem przeciwnikow. przynajmniej ja niemoge tak dokaldnie i czesto zaznaczac jak bylo to chociazby w demie. 

Ja proszę kogoś o potwierdzenie czy brak spotu występuje tylko w trybie hardcore, czyli przy braku mapy, minimalnym HUDzie. W zwykłym trybie nie miałem problemów z oznaczaniem wrogów.

wczoraj gralem na roznych mapach i napewno nie w trybie hardcore

 

Zdaje się że prawdziwe spotowanie jest dla racon z funkcją ... no nie pamiętam ak to się nazywa przy lunecie jest antenka - namierza automatycznie

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy kiedyś w końcu zagram na Arica Harbor w conquest. Czekam i czekam, a oni nadal nie mogą naprawić sklepu. To jakiś żart?

Co do gry do multi jest naprawdę spoko, cieszy zbalansowanie i to, że do wygrania ważna jest gra drużynowa. Szkoda tylko tych kampiących snajperów. Co drugą grę w składzie mam trzech snajperów - i weź tu graj. :confused:

Edytowane przez Chaciu
Odnośnik do komentarza

Poki co w multi nie jest najlepiej - smiem rzecz, ze gorzej niz w becie / demie.

Ludzie nie ogarniaja na maxa.

W szczegolnosci wkurza to, gdy gra sie broniacym, bo jest zwyczajnie nudno, kiedy nikt nie atakuje.

 

A snajperzy to juz wogole plaga - 4-5 snajperow w jednej druzynie? TO JAKIS ZART. I to na dodatek w atakujacych...........

Siedzi taka banda w miejscu przez cala rozgrywke - i co tu nie gadac: psuje innym zabawe. Nie przez to, ze zabije kogos headem z drugiego konca planszy, tylko dlatego, bo nie wykonuje zalozen gry. Nie prowadzi ataku bedac atakujacym.

Heh, mam nadzieje ze to wszystko sie jeszcze jakos ustabilizuje...

 

Przegiecie :/. Najzabawniejsze jest to, ze siedzi w krzakach takich 5 typa ze snajpera kilkustrzalowa, do tego celownik x12, ze ustrzelil by Cie z ksiezyca. Wynik ?- Ty sie nie mozesz ruszyc, bo za chwile dostaniesz w leb, a u nich nie ma kto podkladac ladunkow :/. Zenada... Rozumiem: 1, 2 snajperow, ale nie kurna 60% druzyny...

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy kiedyś w końcu zagram na Arica Harbor w conquest. Czekam i czekam, a oni nadal nie mogą naprawić sklepu. To jakiś żart?

dopiero dzisiaj odważyłem sie wpisać kod VIP (gra od srody od 11 godz :thumbsup: ) dostalem komunikat ze zaakceptowany, tryb conquest na Arica Harbor dostępny, grałem dzisiaj kilka razy
Odnośnik do komentarza

Na mojej friend liście w BC2 gra codziennie ok.16 osób xD, więc nie mam problemu by z kimś zagrać. Nawet jak grałem z randomami to też leciało się rewelacyjnie, wszyscy ładnie współpracowali i już ponad 14 razy dostałem odznakę za bycie częścią najlepszego składu. Nie ma sytuacji, że ponad połowa ludzi to snajperzy, jest bardzo ładny balans, bynajmniej jak gram hehe. Odznaki wpadają mi jak szalone(ponad 50% już mam), często mam ponad 2k punktów(ostatnio 3800), a moim kompani czy to randomy czy znajomi dają mi niezły support, zwłaszcza jak czołgiem dajemy. Gram inżynierem i naprawiania jest mnóstwo tak samo jak niszczenie wrogich czołgów. Na Arica Harbour wręcz zamknęliśmy wroga w ich punkcie startów, a ja ładnie miażdżyłem wszystkie wyjeżdżające czołgi ze stacjonarnego RPG. Spodobało mi się też kolekcjonowanie "dog tagów", 25 już wpadło z czego 2 tagi z jednego klanu podczas 1 meczu(POL). Zebranie dog taga najlepszego gracza z przeciwnej drużyny...bezcenne. Za(pipi)ista gra, król powrócił na tron xD.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy kiedyś w końcu zagram na Arica Harbor w conquest. Czekam i czekam, a oni nadal nie mogą naprawić sklepu. To jakiś żart?

dopiero dzisiaj odważyłem sie wpisać kod VIP (gra od srody od 11 godz :thumbsup: ) dostalem komunikat ze zaakceptowany, tryb conquest na Arica Harbor dostępny, grałem dzisiaj kilka razy

 

 

Ale Arica Harbor w wersji conquest ma być podobno 1 kwietnia jak druge darmowe DLC. Poza tym jak wpisałem kod to mi wyświetlił się komunikat, żebym przeszedł to zakładki "store", a ta nie działa.

 

Takie jeszcze jedno pytanie: jak otworzyć spadochron? :blush:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...