Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

To nic, najbardziej mnie wkurzył pomysł że gdy zginiemy to już nie zobaczymy naszego oprawcy a co za tym idzie nie poinformujemy nasz skład o pozycji napastnika.:angry2:

Głupie też jest to, że jak zginiemy to nie nalicza nam punktów, które i tak wyskakują na ekranie. Gdy jednak się już pojawimy to punkty wpadają jakby nigdy nic.

np. możemy zranić przeciwnika i za asystę dostaniemy punkty po respawnie ale gdy ktoś go zabije gdy nie ma nas na mapie to już nie.

 

Dzisiaj miałem takie opóźnienia, że czołg jechał "żabką". Czasami w ogóle nie reagował. Pierwszy raz takie coś miałem.

 

Ciekawostka

http://www.youtube.com/watch?v=jPJyrzd3PgI

 

"http://boostershotline.com/forums is the first, and best, boosting clan in the world. Pioneering new methods, new gametypes, new games.

Over 30k members, with thousands logging in each day to boost. Right now we specialize in the COD series, and BFBC2, but will boost any popular online games.

 

BHL has the first 10th prestiges level 70's in the world, and now in BFBC2 we'll have the first 5 level 50's!"

 

Co jest z tymi ludźmi? Kolejny LeaderBoard przekłamany przez idiotów.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Ja na takie patenty mam zupelnie wy.j.e.bane, podobnie jak na platynowe trofea itp. Fajnie jak coś wpadnie, ale zeby grać do zrzygania jakiś motyw po to zeby mieć oczko więcej w kolekcji.. a widać ze to często jest motor napędowy dla graczy.  play4fun.

+ 1 

Ja tam lubię zdobywać pucharki, ale tylko wtedy gdy sprawia mi to frajdę. Nie mam zamiaru męczyć się z grą której nie lubię dla głupiego obrazka/cyferki w sygnaturce która i tak wszystkich wali.

A co do boostowania...  :down:

Edytowane przez Rik
Odnośnik do komentarza

nie czaje, mam odblokowane rzekomo ALT. WEP. dla pojazdów ale w grze nie mam takiej opcji do wybory. Czy to jest dla wszystkich klas?

 

ps. dlaczego ta (pipi)a snajperska "wyspa niewinności" [isla innocentes] trafia sie tak czesto? grrr..

 

ps2. troche panowie polecieli w kampanii z poziomem trudności. Jak to jest hard to na easy chyba wogóle nie da sie zgniąć :confused:

Edytowane przez humanno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, to ja już zdobyłem platynowe trophy to już mogę przestać grać ;)

 

A tak na serio, to jak nie wyjmą w Nelson Bay jednego z pierwszych m-com z budynku to ta plansza pozostanie najmniej zbalansowaną - walka rozpoczyna się dopiero na w drugiej bazie przy m-comie w baraku, bo pierwsze 3 i tak są niszczone przez moździerze w 5 minut. Akcja rozkręca się na dobre przy ostatnich skrzynkach, a to trochę za późno, no i zmarnowany jest potencjał mapy imo.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

mi nie nalicza killi za m1a1 mial ktos taki problem?

ja mam taki problem, niby mam 11 a mam min 50

musisz nabijać garandem, to będzie zaliczało m1a1 taki miły bug

nie mam veterana,czyli czekam na patch

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

mi nie nalicza killi za m1a1 mial ktos taki problem?

ja mam taki problem, niby mam 11 a mam min 50

musisz nabijać garandem, to będzie zaliczało m1a1 taki miły bug

nie mam veterana,czyli czekam na patch

no to pech ale nie przejmuj się ja nie mogę nabijać licznika na garandzie bo wszystko zalicza na m1a1 a w drugą stronę nie działa

Odnośnik do komentarza

No, wszystkie bronie zwiadowcy odblokowane, zabieram się za medyka i coraz bardziej mi się podoba ;)

 

Przy okazji dwa szybkie pytanka, może ktoś będzie wiedział:

- Jak zliczane są "attack order" i "defend order"? Czy po usłyszeniu od kompanów informacji o ataku lub obronie po prostu musimy się znaleźć w zasięgu M-Comu? Pytam, bo zazwyczaj tak robię, ale zalicza mi jedynie piny "M-Com defender".

- Czym jest "marksman headshot"? Nie mogę wyczaić kiedy go dostaję. Myślałem, że za zabicie jednym strzałem w głowę, ale miałem kilka sytuacji, że strzelałem trzy razy a "marksman headshot" i tak mi zliczyło.

Odnośnik do komentarza

- Jak zliczane są "attack order" i "defend order"? Czy po usłyszeniu od kompanów informacji o ataku lub obronie po prostu musimy się znaleźć w zasięgu M-Comu? Pytam, bo zazwyczaj tak robię, ale zalicza mi jedynie piny "M-Com defender".

Ty albo ktoś inny z drużyny zaznacza selectem dany m-com i musisz zabić w jego pobliżu wroga albo zniszczyć/uratować ten m-com (chiba :) )

Odnośnik do komentarza

- Jak zliczane są "attack order" i "defend order"? Czy po usłyszeniu od kompanów informacji o ataku lub obronie po prostu musimy się znaleźć w zasięgu M-Comu? Pytam, bo zazwyczaj tak robię, ale zalicza mi jedynie piny "M-Com defender".

Ty albo ktoś inny z drużyny zaznacza selectem dany m-com i musisz zabić w jego pobliżu wroga albo zniszczyć/uratować ten m-com (chiba :) )

tyle że zaznaczony m-com lub flaga musi być uzbrojona (w zależności po której stronie grasz dostajesz (a.lub d. order)/przejęta przez twoją drużynę (defend order)/ przejęta przez wrogą drużynę (attack order)

Odnośnik do komentarza

A ja się cieszę że od ostatniej instalacja patcha 1.01 lub 1.02 Gra się ani raz nie zawiesiła. Może to przypadek bo nie pisali że to poprawią ale jest dobrze (jak na razie) Nie zapeszać :whistling:

 

MI-28 havoc ma ktoś pojęcie na której mapie można tym cackiem polatać czy nie przypadkiem na Atakama Desart znajduje się tam ?

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...