Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a mozecie mi wyjaśnić jakim sposobem mam zakonczyć gre żeby skill level nie został pomniejszony?

 

Czekałem do konca rundy, musiałem wyjść i taki klops...

 

 

Dude skill lvl nie powiększa penisa(chyba że o czymś nie wiem ; F) więc czym się przejmujesz? W UC2 było to samo, penalty za wcześniejsze skończenie gry niezależnie od przyczyn i fin-tu masz to samo.

Odnośnik do komentarza

Panowie a mozecie mi wyjaśnić jakim sposobem mam zakonczyć gre żeby skill level nie został pomniejszony?

 

Czekałem do konca rundy, musiałem wyjść i taki klops...

 

 

Dude skill lvl nie powiększa penisa(chyba że o czymś nie wiem ; F) więc czym się przejmujesz? W UC2 było to samo, penalty za wcześniejsze skończenie gry niezależnie od przyczyn i fin-tu masz to samo.

 

 

Tu nie chodzi o powiekszanie penisa ani swojego growego ego, irytuje mnie to, tym bardziej że czekam do zakończenia rundy...

Odnośnik do komentarza

W tej gierce jest bug na bugu, ale i tak zawsze gra sie miodnie. Jeden z moich najlepszych zakupów w historii. Dawno takiej przyjemności z grania nie miałem :).

Bugi są na razie. Jestem pewny, że DICE wypuści jeszcze sporo patchy, doszlifuje tą grę do perfekcji i doda kilka nowości. Dobry przykładem jest BF2, który od dnia premiery zmienił się nie do poznania, a patche warzą od 1 do 2GB. :)

Odnośnik do komentarza

To trzeba szykować miejsce na twardym dysku w konsoli ;]

 

no wreszcie dyskusja dla mnie...

1) po pierwsze - rozłożenie ładunków C4 dookoła mojego m-cmu jako broniący. Czekałem aż wpadnie tam ekipa atakujących żeby podkładać, nacisnąłem FIRE i... M-COM poszedł w piz*u!

2) po drugie: przez dobrą minutę stałem z drugim kolesiem na wzgórzu. podszedłem za nim, dawałem mu amunicję, kryłem go...a tu się po dobrej minucie okazało, że to koleś z przeciwnej drużyny. odwrócił się i sprzedał mi kosę

waldusthecyc, wygrałeś porównanie epic faili, drugi rozbawił mnie do łez :]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Co do moich wpadek, to pamiętam że wyleciałem przypadkiem na Isla helikopterem poza mapę z trzema ziomkami na pokładzie i jakoś nie dałem rady wrócić. Ostatkiem nadziei wyskoczyłem w ostatnich dwóch sekundach, bardziej dla picu. Tymczasem helikopter poleciał poza mapę dalej, a ja na spadochronie spokojnie wróciłem do mapy. Trzech ziomków oczywiście zginęło razem z helikopterem. Team sabotage pierwszej klasy normalnie ;)

 

Druga trochę antywpadka, to jak podczas grania wymsknął mi się lekko pad z dłoni i z trudem go złapałem niemalże przy stopie. Usłyszałem przy tym dźwięk dodawanych punktów, a jak zerknąłem co to, okazało się że to knife kill. Jakiś gość chyba chciał sobie zrobić free fraga, a przypadkiem sam zarobił kosę (widocznie przypadkowo wcisnąłem R2)

 

Zresztą czasami wychodzi mi taka akcja, że stoję sobie gdzieś na uboczu i nie ruszam się. Wiele noobków nie może oprzeć się pokusie podejścia z chęcią knife kill'a, a wtedy mogą się smutnie rozczarować.

 

No i dziś granatem zniszczyłem m-com z domkiem, robiąc triple killa i team killa do tego.

Odnośnik do komentarza

Na stronie masz napisane: "Signatures will start updating themselves again very soon. Sorry about the delays, and thank you for your patience." Więc pewnie dlatego się nie aktualizuje.

 

Z tym Veteranem to śmiechowa sprawa. Mi zaliczyło Veterana za zagranie w przeglądarkowego Battlefield Heroes :] A grałem w niego dosłownie godzinkę. W BFBC2 dostajesz za to jakąś dodatkową giwerę.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie takie pytanie już padło, ale niestety wyszukiwarka nie znalazła, a mi nie uśmiecha się przeglądać kilkudziesięciu stron , więc pytam. Czy mapy, które odblokowuje kod VIP może używać TYLKO jeden użytkownik konsoli? Inni użytkownicy są skazani na podstawowy zestaw, bądź też kupno nowego koda?

tak Kod jest przypisany do 1 konta.

 

 

Reszta musi sobie kupic.

 

PzdRo

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mi weszło piękne trafienie z rakiety w szybko lecący helikopter - celowałem 'mniej więcej' i weszło w sam środek + 3 kille. A dziś grałem na Nelson Bay - atakujący, miałem cienką drużynę i męczyli się z pierwszymi checkpointami, a przeciwnicy kampili w okolicach re-spawnu, więc stwierdziłem, że pier.dolę i wziąłem recona z moździerzem. O dziwo nikt inny na to nie wpadł, więc wrogowie siedzieli w budynku z M-Comem Bravo. Byłem zdziwiony, gdy okazało się, że budynek był już urobiony i mój moździerz zaowocował zniszczeniem M-Comu + 5 fragów D 2.0 :) Identyczna sytuacja(przegrywamy, więc próbuję moździerzem) była przy drugim Bravo, tym razem 4 fragi. Rzeczywiście muszą coś zmienić, bo pierwsze 3 M-Comy są za darmo.

Odnośnik do komentarza

1) pokazuje wszystkim czolg na radarze itd.

2) teoretycznie pomaga wystrzelonemu pocisku w naprowadzaniu (w tych dwoch pierwszych wyrzutniach)

[ teoretycznie, poniewaz pomoc ta zbyt drastyczna nie jest, korekta jest dosyc delikatna, ale to zawsze cos ]

 

Nie tak znowu teoretycznie. Dzięki tracer dart można naprowadzać rakiety, które podążają za pojazdem lub helikopterem. Po wystrzeleniu tracer darta i przed wystrzeleniem rakiety trzeba zalockować się na celu (wystarczy przez chwilę potrzymać go w środku celownika) aż pojawi się kwadrat z informacją o odległości od celu i wtedy "fire". Rakieta będzie podążać (oczywiście w ograniczonym zakresie) za pojazdem do momentu trafienia. Widać to fajnie np.

lub
.
Odnośnik do komentarza

Filmik z Laguna Presa w wersji Rush chyba już jutro do ściągnięcia :)

 

 

 

 

oo, git, bo mówiąc szczerze poza mapami z rusha, to zagralem tylko chwile na 1 w TDM.. no nie wiem, jakos zawsze sobie mowie ze dzis zagram w con. i jakos nigdy mi nie wychodzi bo odpalam rush'a...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...