Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

no musze sie pochwali:) wlasnie po meczyku na val paraiso - mapie na ktorej nigdy nigdy mi nie szlo w ataku - dzisiejszy meczyk w koncu wyszedl tak jak powinien:) 45/10 na pierwszy punkt wzialem soldiera z z m14 i obrzucanie c4 mcoma:) poszlo w miare szybko pozniej juz moja taktyka na ktora sie uparlem czyli snajper i do latarni oslaniac naszych nastepny punkt znowu soldier z m14 w pewnym momencie zmiana na snajpera mortar i znowu powrot do m14 i ostatni punkt juz znowu jako snajper:) w koncu pierwszy raz nie wkurzalem sie na tej mapce:)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Jak zdobyć squad member pin?

 

W jednej rundzie musisz raz zaatakować i raz obronić (może o być skrzynia lub flaga)

 

Da się to zrobić chyba tylko w trybie conquest, bo tylko tam w jednej rundzie jednocześnie atakujesz i bronisz. Ale wcześniej musisz mieć wydane polecenie przez członka squadu, czyli musi ci wydać "attack order" albo "defend order" (nakierować na flagę aż podświetli się "attack" albo "defend" i wcisnąć "select"). Szkoda, że tak rzadko można trafić na kogoś kto faktycznie używa selecta :/

 

PS. Zaatakować/obronić znaczy po prostu ubić przeciwnika w obrębie flagi po wydaniu nam komendy przez członka squadu.

Odnośnik do komentarza

To jest bardziej mój problem niż Daniela,bo mamy wspólną konsolę i dwa konta. Ja mam własne ale nie jestem głównym użytkownikiem i tu następuje zonk :( Wkurza mnie fakt,że druga osoba nie może pograć online :( Przecież to jawne złodziejstwo!!! Moim zdaniem tak nie powinno być. Muszę podawać nieprawdziwe dane żeby pograć??? To jakiś nonsens!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja odstawiam multi w bc2 na dluzszy czas bo kazda gra to potezna doza zdenerwowania.

na 10 osob w teamie 8 snajperow atakuajcy w 12 + uav+ heli siedza nam w bazie ale nie niszcza mcoma tylko sprawdzaja przy ilu licznik fragow sie zapetli...

albo goscia skaczacy z heli w miejsca w ktore bez heli nie da sie wejsc i za cholere go sie nie sciagnie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...