Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

2) jak sie z bliska strzeli w podloge budynku na Valaparaiso to granat nie wybucha :o przelatuje i znika

 

3) jak sie pojawi animacja goscia lecacego na Ciebie z nozem to za cholere nie da sie jej przerwac.

nie zliczone sytuacje mialem gdy widze goscia lecacego z nozem, dostaje serie w klate ale i tak dobiega do mnie i zabija mnie,,

 

pocisk z granatnika nigdy nie wybucha na bardzo bliskim dystansie, jakby musi sie "uzbroić" w locie, w MW tez chyba tak było, ale mozna bylo zabic przeciwnika takim nieaktywowanym granatem, nie wiem czy cos takeigo jest w BF.

 

Ad. kolesia z nożem, grając na hc seria w klate go powali, na normalu raczej zdąży dobiec.

Można zabić,dzisiaj np. mi się tak udało :P

Odnośnik do komentarza

2) jak sie z bliska strzeli w podloge budynku na Valaparaiso to granat nie wybucha :o przelatuje i znika

 

3) jak sie pojawi animacja goscia lecacego na Ciebie z nozem to za cholere nie da sie jej przerwac.

nie zliczone sytuacje mialem gdy widze goscia lecacego z nozem, dostaje serie w klate ale i tak dobiega do mnie i zabija mnie,,

 

pocisk z granatnika nigdy nie wybucha na bardzo bliskim dystansie, jakby musi sie "uzbroić" w locie, w MW tez chyba tak było, ale mozna bylo zabic przeciwnika takim nieaktywowanym granatem, nie wiem czy cos takeigo jest w BF.

 

Ad. kolesia z nożem, grając na hc seria w klate go powali, na normalu raczej zdąży dobiec.

Można zabić,dzisiaj np. mi się tak udało :P

Dymnym też się da. Kiedyś zapomniałem, że przez cały czas biegam z granatami dymnymi i chciałem wygarnąć przeciwnikowi z granatnika... no i wygarnąłem. Dostał headshota z dymnego.

 

Dla potwierdzenia:

http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/ziolo69PL

Infantry--> Assault--> Gadgets--> 40MM SMOKE--> Kills: 1 :D

Odnośnik do komentarza

A mi od dziś cholernie przypadło do gustu granie reconem. Zawsze mam nim 1, 2 miejsce w standingach.

 

Co robię? To co robi recon, siedzę kilometr z tyłu z M95, ściągam kolesi na zasadzie 1 shot = 1 kill (już się wyskillowałem i same headshoty walę), cały czas wciskam select jakbym miał jakiś tick nerwowy, ściągam czołgi mortarem, czasem puszcze mortar w mcoma albo miejsce gdzie przeciwna drużyna się kampi, jak jestem blisko rzucam motion mines i zasuwam z 1911 rżnąc co się da.

 

Haters gonna hate.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

Na angielskiej stronie battlefield wchodzę w zakładkę VETERAN mam 2 lvl '"veterana" gram w battlefield: heroes na pc i mam bad company 1 na xboxa360 (jeszcze battlefielda 2142 ale na innym koncie)

W bad company 2 na tym samym koncie mam 0 poziom niewiem dlaczego. To sprawa że gry na inną konsole? Czy że konto EA polskie?

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez macioaldo
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mam pytanie.

Na angielskiej stronie battlefield wchodzę w zakładkę VETERAN mam 2 lvl '"veterana" gram w battlefield: heroes na pc i mam bad company 1 na xboxa360 (jeszcze battlefielda 2142 ale na innym koncie)

W bad company 2 na tym samym koncie mam 0 poziom niewiem dlaczego. To sprawa że gry na inną konsole? Czy że konto EA polskie?

 

Z góry dzięki.

Wydaje mi sie ze licza sie tylko bf'y na ps3

Odnośnik do komentarza

Na 100% platforma jest bez znaczenia.

Szczerze mowiac, to nie wiem czy tutaj jest jakas regula.

Przy premierze BF BC zalozylem tego veterana - mialem tam BF BC, demo BF BC i BF2.

 

Przy BF BC 2 zalogowalem sie tam znowu - BF2 zniknal, BF BC i demo BF BC zniknelo. Zaaktywowane bylo tylko BF Heroes. Chcialem ponownie dodac BF BC, ale nie moglem - caly czas kazalo mi wpisac gamer id (czy jakos tak) i pisalo, ze nie mam zlinkowanego konta EA z kontem PS3.

Tym wieksze bylo moje zdziwienie, gdy po uruchomieniu BF BC2 zaliczylo mi veterana i odblokowalo unlocka.

 

Naprawde, z tym EA to potrafia byc niezle cryki.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

dzisiaj wbijam do gry, chce zagrac meczyk, a tu takie info mi sie pojawilo:

"your recent form has degraded your skill level. now get back to the battlefield and start working on your improvement!". dlaczego? ktos mial podobny problem?

 

Ja mam tak często. To chyba od tego że wychodzi się z gry i nie dogrywa meczyku do końca. Ale nie wiem na 100%. W ogóle dziwny jest ten skill lvl. Raz miałem 199, a następnego dnia 75. Po kilku dniach wskoczyło na 175 i tak już zostało jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

standard. ja np. nie mogę cały czas dodać BF:1943, mam cały czas opis co to jest za gra i tyle... dodane defaultowo mam tylko dwie części BF:BC co daje mi 1 level veterana, który widoczny jest notabene tylko online na stronie www, ale w grze na PS3 już veterana ani ido ani słychu o bonusach nie wspomnę

Odnośnik do komentarza

Meh - kogo obchodzi ten skill level, liczy sie przyjemnosc z grania.

A spadac moze z roznych powodow - mniej punktow na minute, slabsze k/d ratio itd.

 

Zgadzam się nigdy nie wiadomo z jakiego powodu spada nieraz kończę mecz do końca a i tak spada, ale i tak mam to gdzieś bo i tak to nie ma większego znaczenia.

 

Ważne info !!!

 

Na jednym forum poinformowali gracze że na PS3 M1 Garand zaczął zaliczać zgony tą bronią, sam tego nie potwierdzam gdyż nie mam czasu (w końcu LM jest :potter:), ktoś może to sprawdzić ?.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

dzisiaj wbijam do gry, chce zagrac meczyk, a tu takie info mi sie pojawilo:

"your recent form has degraded your skill level. now get back to the battlefield and start working on your improvement!". dlaczego? ktos mial podobny problem?

 

Ja mam tak często. To chyba od tego że wychodzi się z gry i nie dogrywa meczyku do końca. Ale nie wiem na 100%. W ogóle dziwny jest ten skill lvl. Raz miałem 199, a następnego dnia 75. Po kilku dniach wskoczyło na 175 i tak już zostało jakiś czas.

no tak, ale w takim razie kiedy wyjsc z gry? w trakcie podsumowania nie potrafie wyjsc do menu gry i czekam zawsze jak tylko pojawi sie okienko z nowym meczykiem i wtedy idzie wyjsc. druga sprawa to pisalo mi ze skill spadl do 0 (zera). jakim cudem tak nagle ze 180 moze spasc?

Odnośnik do komentarza

 

Ważne info !!!

 

Na jednym forum poinformowali gracze że na PS3 M1 Garand zaczął zaliczać zgony tą bronią, sam tego nie potwierdzam gdyż nie mam czasu (w końcu LM jest :potter:), ktoś może to sprawdzić ?.

 

sprawdziłem nie działa :diablo: dla pewności złapałem 28 fragów i niestety zaliczyło do thompsona

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj miałem dziwne jajo.

 

Gram sobie grzecznie, nagle wpada lvl 20 i wyskakuje na górze info,że odblokowałem NS200

 

wtf

 

Wchodzę w klasy, rzeczywiście jest.

 

Wziąłem go, pograłem, pobawiłem się i pod sam koniec rundy (pipi) disconnect, jak włączyłem następną grę już miałem odblokowane to co trzeba ale i tak lol.

Odnośnik do komentarza

dzisaj pograłem troche - w ogóle tych map jeszcze nie ogarniam :P

ale jak znajde spota sobie to cała drużyna wroga biega z trójkącikami. Daje rade nawet ruchome cele ściągać(no z HS jeszcze nie, ale trafiam w biegaczy).

 

na tej mapie z latarnią pograłem sobie troche zwykłym żołdakiem i udało mi się zabić z granatnika kolesia obsługującego Miniguna w Heli - ciekawie to wyglądało :D

Odnośnik do komentarza

Widzialem ze Ukarzyciel sie dołączyłeś wczoraj na chwile, ja ogolnie nie lubie tych "junglowych" map. Dla mnie mógłby być tylko Port Valdez :tongue: myśle ze Aktama [tak?] desert byłaby calkiem spoko w rush'u, troche mi brakuje mapek bo nie wszystkie mi sie podobają. Swoją drogą ten rush to jakiś fenomen wśród trybów, granie w TDM to 0 akcji i totalna nuda w porównaniu do rush'a a przeciez sporo grywalem w tdm i nigdy mi to nie przeszkadzalo... moze dlatego ze nie bylo rusha.

Wniosek z wczoraj - polowanie na trophy totalnie psuje gre - nie udalo mi sie rozjechac nikogo blackhawk'iem :confused: a moj team pewno na mnie bluzgał.

Pytanie - dla inzyniera odblokowałem wczoraj taki dodatek w postaci trupiej czachy, co to daje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...