Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co do M60 to broń jest przegięta ale (pipi) nie przesadzajcie. Byli snajperzy - źle. Są medycy z M60 - też c(pipi). Sam lubię pograć tą bronią i nie widzę żeby aż tak dużo ludków mnie zabijało nią.

To widac ze nie trafiles na tych cwokow.

Dzieki nim mam ochote polamac plyte z gra. Wejdzie sobie 4 ludzi z 1 tagiem chodza w 4 medykow z m60 i wychodzi z tego cos takiego ze przeciwmy team nie wychodzi z RESPA. tak mialem przed chwilą, musialem ps3 wylaczyc bo juz mnie kur**** brala jak widzialem akcje typu rodze sie i dostaje kulke w leb z m60, potem odchodza akcje typu koneic gry mam 50 pkt i ejstem 2 w tabeli...

 

ps te DICE ma jakies forum ktore czytaja? Bo mam ochote cos im napisac...

mam dosc. BC2 wywalone, wracam do Crasha3 przynajmniej sie nie ebde w(pipi)ial caly czas

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Mi też się trafił kilka razy tego typu przypał, niby w naszym teamie, ale ciągle rzucał nam granaty pod nogi, strzelał w plecy, biegał przed lufą zasłaniając cel i ostrzeliwał krzaki żeby było widać gdzie jesteśmy... Szpieg od siedmiu boleści ;) Szkoda, że nie ma opcji jakiegoś prawego sierpowego dla członka teamu jak cię wkurzy ;)

 

jest opcja - jesli grasz na hc. Jestem zdania ze zawsze powinna byc opcja kick player poddawana pod glosowanie, tylko nie wiem jakby to bylo rozwiazane przy podziale na squady, wszyscy ze strony nie mogli by glosowac bo to by bylo bez sensu, pewnie nigdy bye nie przechodzilo.

 

Btw ja tez trafiłem ostatnio na idiote z c4. Pewnie łowcy demolution kills trophy... kiedys dorwalem takiego idiote i za nim biegalem nie dając mu grać, zawsze mozna tez zapodać mu żarówe z tracera na czoło.

 

motyw, że jako deff, po utracie 1szego checkpointu, mamy dostęp do mapy aż po respawn attack. to przeginka, zwlaszcza na Isla inno. gdzie przez 2 checkopinty ich respawn sie nie przesuwa. Chcesz posiedzieć centralnie na respwan point'cie? żaden problem.. na co oni (pipi)a czekają z tym patchem, malo rzeczy juz jest do poprawki?

 

ps. na stats-o-matic nie działa mi dziś nic poza stroną główną :(

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Co do M60 to broń jest przegięta ale (pipi) nie przesadzajcie. Byli snajperzy - źle. Są medycy z M60 - też c(pipi). Sam lubię pograć tą bronią i nie widzę żeby aż tak dużo ludków mnie zabijało nią.

To widac ze nie trafiles na tych cwokow.

Dzieki nim mam ochote polamac plyte z gra. Wejdzie sobie 4 ludzi z 1 tagiem chodza w 4 medykow z m60 i wychodzi z tego cos takiego ze przeciwmy team nie wychodzi z RESPA. tak mialem przed chwilą, musialem ps3 wylaczyc bo juz mnie kur**** brala jak widzialem akcje typu rodze sie i dostaje kulke w leb z m60, potem odchodza akcje typu koneic gry mam 50 pkt i ejstem 2 w tabeli...

 

ps te DICE ma jakies forum ktore czytaja? Bo mam ochote cos im napisac...

 

Jeśli tak jest to nie mam pytań. Ja jeszcze nigdy na takich kolesi nie trafiłem :sweat: Ale dla mnie bronie medyka są wszystkie przesadzone. Co jest tak za(pipi)istego w M60 czego nie ma w M249? W M249 mamy magazynek na 200 kulek. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek grając tą bronią musiałbym przeładowywac. Prędzej mnie zabiją. Dzisiaj jak byłem na Laguna Presa w Rush to włączyłem sobie recona z GOLdem i to też jest przeginka. Jak sobie pomyśle co ci których zabijałem mówili o mnie to usmiech mi sie na usta ciśnie.

Odnośnik do komentarza

Strzelam z garanta nabija mi thomsona,wale z thomsona nie nabija mi garanta?Jak to zrobić?

Ku(pipi)wa było mówione wiele razy nie da się dopóki nie wyjdzie latka SZUKAJ nie boli

 

Ba stronę temu odpowiadałem na to pytanie

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pierwszy raz moja drużyna zatrzymała atakujących na Nelson Bay przy drugich domkach. Zasada jest prosta trzeba wyjść do przodu i strzelać bez ustanku. Druga linia strzela z działek stacjonarnych wspomagana przez dwóch snajperów. Pierwsza linia zaczyna się przy budce granicznej, biegnie przez drogę nad rzeką i kończy na jednym z M-COMów gdzie jest działko stacjonarne na piętrze. Głównie klasa medic i assault.

 

Jak ludzie zaczynają kampić w domkach to prędzej czy później moździerze zrobią swoje.

 

Gre też odpaliłem po trzech tygodniach wczoraj. Co do naliczania punktów to nie ma problemu ale lagi są ciągle. Raz miałem tak że przez 30sek próbowałem wejść do pomieszczenia przez drzwi i nie mogłem ;d Ale mimo to gra jest wspaniała.

Nigdy nie miałem lagów w tej grze. Tu chodzi o to, że po śmierci nie nalicza punktów chociaż adnotacje wyskakują na ekranie. Podkładam minę. Zabija mnie jakiś koleś. "Double kill", "Vehicle destroy". Super. Tylko gdzie są moje punkty?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Tylko bez inwektyw kolo,bo szukałem i było że nabijają się wzajemnie,a u mnie jest tylko jeden nabijany.

to źle szukałeś było mówione prze zemnie 2 razy przez innych z kilkanaście nie naliczają się obustronnie.Proponuje dodać to do Faq żeby nie było głupich pytań po raz 1000

Odnośnik do komentarza
Nigdy nie miałem lagów w tej grze. Tu chodzi o to, że po śmierci nie nalicza punktów chociaż adnotacje wyskakują na ekranie. Podkładam minę. Zabija mnie jakiś koleś. "Double kill", "Vehicle destroy". Super. Tylko gdzie są moje punkty?

 

Gdy nie żyjesz to punkty sie nie naliczają.

 

Jest w FAQ.

Edytowane przez macioaldo
Odnośnik do komentarza
Nigdy nie miałem lagów w tej grze. Tu chodzi o to, że po śmierci nie nalicza punktów chociaż adnotacje wyskakują na ekranie. Podkładam minę. Zabija mnie jakiś koleś. "Double kill", "Vehicle destroy". Super. Tylko gdzie są moje punkty?

 

Gdy nie żyjesz to punkty sie nie naliczają.

 

Jest w FAQ.

Ale to bez sensu jest. Po podłożeniu min mogę zginąć 20 razy. Chodzi tylko o to, żebym w momencie wybuchu był na mapie. To samo jest z asystami. Postrzeliłem gościa. Zginąłem dwa razy i po respawnie dostałem te 40 punktów. Gdybym nie żył w momencie zabicia tego gościa to bym ich nie dostał. Bzdura.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...