Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna głupota.Jeżeli miny nie znikają,to czemu pkt. nie wpadają po śmierci za nie skoro to nie jest gra do 1 killa:P W końcu mi wpadły 3 kille w destruction 2.0,miało to miejsce w nelson bay,jeden mój też zginął ale ofiara była warta poświęcenia gdyż kończyły nam się posiłki.W przedostatniej bazie miałem okazje zniszczyć startującego apacha,ale akurat zabili mi ostatniego wojaka.Jeżeli ktoś nie ma tego trofeum a bardzo chce to polecam przedostać się na tyły tej bazy,podejść do stacjonarnego rpg i czaić kiedy pojawi się apache.Dziwna sytuacja,mam w GOL-u86 killi a napisali że do następnego levelu jest 26,dziwne skoro w snajperkach przeskok jest co 100.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Myślę,że zdalnie sterowanym helikopterkiem trudniej jest zestrzelić Apacha niż np. Havoc'iem z działka.

 

masz rację, tyle tylko, że Apachem kładą Havoca w ciągu kilku sekund (pod warunkiem, że ktoś umie latać of coz :potter: ) a tym małym zapierd***kiem można latać do upadłego

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że wiecie, że UAV da się naprawiać? Bo często się spotykałem z graczami niewiedzącymi o tym ;)

 

To MG3, ostatnia broń medyka, to jakieś nieporozumienie, jak nim grać można. Według mnie bardzo nieskuteczna jest. Za to MG36( chyba) może imitować snajperkę, tylko trochę za duży ma odrzut.

 

 

 

A nawet dużo za duży odrzut :)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że wiecie, że UAV da się naprawiać? Bo często się spotykałem z graczami niewiedzącymi o tym ;)

 

To MG3, ostatnia broń medyka, to jakieś nieporozumienie, jak nim grać można. Według mnie bardzo nieskuteczna jest. Za to MG36( chyba) może imitować snajperkę, tylko trochę za duży ma odrzut.

 

 

 

A nawet dużo za duży odrzut :)

Jeśli chodzi o imitację snajperki to według mnie o wiele lepsze jest M60, bo jest celniejsze i mocniejsze.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że wiecie, że UAV da się naprawiać? Bo często się spotykałem z graczami niewiedzącymi o tym ;)

 

To MG3, ostatnia broń medyka, to jakieś nieporozumienie, jak nim grać można. Według mnie bardzo nieskuteczna jest. Za to MG36( chyba) może imitować snajperkę, tylko trochę za duży ma odrzut.

 

 

 

A nawet dużo za duży odrzut :)

Jeśli chodzi o imitację snajperki to według mnie o wiele lepsze jest M60, bo jest celniejsze i mocniejsze.

 

I dla nooooobuf. MG36 bardzo fajne jest. Świetny celownik, kilka strzałów i koleś lezy. A co do odrzutu to ja strzelam tak po jednym naboju.

 

Mój ranking broni:

3. M95 - snajper

2. MG36 - medyk

1. G3 - najczęściej do inżyniera go biorę. Moja ulubiona broń w BFBC2 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

g3 jest lipne : /

 

moim zdaniem najlepsze bronie :

 

trep = m16

medyk =m60

eng = ak

recon = m95

 

dzisiaj pobilem swoj rekord :)

 

Marksman Head shot +391 na port valdez.

Musial sie gosc zdziwic jak dostal head'a lecac na spadochronie :)

Odnośnik do komentarza

Czemu tak uwazasz p4bl0s3k?Sadze ze i tak nie mialby zadnych szans z Havoc'iem albo Apachem.

 

Uzbrojony w rakiety mógłby robić za Apache/Havoc'a w niszczeniu pojazdów, w dodatku strzelec ma najpotężniejsze działko (szczególnie gdy ma perka na zwiększenie szybkostrzelności), może służyć teamowi jako latający respawn, może być naprawiany od środka jak Blackhawk. Bradley na Isla Innocents nie miałby po co tam jeździć :)

Odnośnik do komentarza

z cyklu bug company 2:

port valdez, atakujemy, pierwsza baza. dwoch kolesi prosto z ladowania wbija do bradleya i okazuje sie, ze kolesiowi, ktory teraz siedzi na dzialku bradleya nie zakmnal sie spadochron. w rezultacie nad atakujacym bradleyem ciagle unosil sie wielki spadochron i jeszcze tylko brakowalo znaku "TU STRZELAC".

 

bc2 to najlepszy i zarazem najgorszy multi w jakiego gralem hehe. wracam do bitwy :)

Odnośnik do komentarza

Co do helikopterow to dobrze jakby dali tez jakas konkretniejsza obrone przed nimi,bo na Isla Inocentes,jako atakujacy,nawet nie bardzo jest czym ukluc szalejacego Hinda.A jak jeszcze lata nim dwoch zaprawionych typow,to czesto mecz sie konczy tym,ze juz nikt nie atakuje,polowa probuje ustrzelic heli,a druga polowa wychodzi...

taaa.... najlepiej bombe atomową i by było i po hindzie i po ostatnich m-comach;)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Co do helikopterow to dobrze jakby dali tez jakas konkretniejsza obrone przed nimi,bo na Isla Inocentes,jako atakujacy,nawet nie bardzo jest czym ukluc szalejacego Hinda.A jak jeszcze lata nim dwoch zaprawionych typow,to czesto mecz sie konczy tym,ze juz nikt nie atakuje,polowa probuje ustrzelic heli,a druga polowa wychodzi...

taaa.... najlepiej bombe atomową i by było i po hindzie i po ostatnich m-comach;)

poprostu wystarczy dawac uav w budynkach w ktorych nie da sie zawalic...

a nie tak jak teraz ze kazdy uav jest ustawiony tak ze jak nie heli to pilota da sie ubic z 2 konca mapy ( poza port valdez i valapariso )

Odnośnik do komentarza

Co do helikopterow to dobrze jakby dali tez jakas konkretniejsza obrone przed nimi,bo na Isla Inocentes,jako atakujacy,nawet nie bardzo jest czym ukluc szalejacego Hinda.A jak jeszcze lata nim dwoch zaprawionych typow,to czesto mecz sie konczy tym,ze juz nikt nie atakuje,polowa probuje ustrzelic heli,a druga polowa wychodzi...

taaa.... najlepiej bombe atomową i by było i po hindzie i po ostatnich m-comach;)

Nie bombe,ale na takim Isla Inocentes to by sie jakas obrona przeciwlotnicza jednak przydala,no bo czym tam zestrzelic Hinda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...