Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No beka jest,bo mierze do typa a nagle się okazuje ze przed nim stoi budynek,jak zrobie większe zbliżenie z mortara.Przeładowuj,wejdź na początku tej operacji do wody,animacja się urywa,ale masz cały magazynek.

z drabina chyba tez tak jest jak dobrze pamietam.

zaczynasz ladowanie-> chwytasz drabiny->puszczasz->przeladowane

Odnośnik do komentarza

Teraz to chyba warto poczekać do początku września by wyjdzie Battlefield: Bad Company 2 Ultimate Edition, czyli:

- grę BBC2 w wersji podstawowej,

- Battlefield 1943 - kupon na pobranie gry z Sieci,

- Onslaught Mode - co-op dla 4 graczy,

- kod VIP - umożliwia pobranie 6 pakietów VIP Map Pack.

 

za http://ppe.pl/news-2279-Battlefield_Bad_Company_2_Ultimate_Edition.html

 

A szósty vip pack ma wyjść w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zdobyłem nowe doświadczenie w BF:BC2. Zginąłem dwa razy od......................wrogiego defibrylatora :D No takiej bzdury to już dawno w grach nie widziałem. To jest skuteczniejsze niż nóż :D

 

a co w tym dziwnego heady z defibrylatora są spoko ;D

 

 

ja miałem tak ze zabiłem z defiblyratora kolesia, który siedzał na zwłokach zioma ze squadu - jednym 'trzepnięciem' padł przeciwnik i wstał przyjaciel :D

Odnośnik do komentarza

Mnie jeszcze nikt nie zabil defibrylatorem, ale ostatnio koles upokrzyl mnie dzgajac w jednej rundzie trzy razy.:blush: . Ae to nic, ja tez potrafie upokorzyc. Koles z 50 lv kampowal za skrzyniami na valparaiso ( za tymi drewnianymi chatkami, od strony obroncow). Polecialem helikopterem, wyskoczylem, wyladowalem za jego plecami (nikt sie nie zorientowal!), strzeliem w skrzynie- na prawo od niego, i na lewo; koles sie zorientowal ze cos jest nie tak, odwroci siel, i ciach kosa centralnie w czolo. Miod! Za(pipi)*&sta gra!

 

Nie wiecie moze, gdzie znajde mapy z lotu ptaka z ich wymiarami ( w kilometrach). Bo wczoraj zaliczylem reckon'em rekordowego headshot'a na Isla Innocent. Z tej wysepki, kolo dzialka stacjonarnego sciagnalem typa, stojacego na na dachu czerwonego budynku ( po prawej stronie).:yes:

 

To mnie rozbroilo. Ta pierwszy motyw od 5 sekundy 8)

http://www.youtube.com/watch?v=NIVwxtfgYMs

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Mnie jeszcze nikt nie zabil defibrylatorem, ale ostatnio koles upokrzyl mnie dzgajac w jednej rundzie trzy razy.:blush: . Ae to nic, ja tez potrafie upokorzyc. Koles z 50 lv kampowal za skrzyniami na valparaiso ( za tymi drewnianymi chatkami, od strony obroncow). Polecialem helikopterem, wyskoczylem, wyladowalem za jego plecami (nikt sie nie zorientowal!), strzeliem w skrzynie- na prawo od niego, i na lewo; koles sie zorientowal ze cos jest nie tak, odwroci siel, i ciach kosa centralnie w czolo. Miod! Za(pipi)*&sta gra!

 

duzy fart....

 

wczoraj wpadam do pokoju 2x2 bedac snajperem a tam w srodku 2 innych snajperów. No to tradycyjnie chce z kosy ale ni ch**. Moj noz chybia gosc mnie zauwaza i zaczynamy wymienaic sie strzalami z m95 na tej przestrzeni w miedzy czasie dolaczyl ten 2 snajper do nas. Skonczyla sie amunicja to przeslismy na kosy i zaden z nas nie mogl trafic w zadnego innego...

wkoncu chyba za 4-5 razem trafilem i zabilem ich...

szkoda ze tego nie da sie nagrywac

Odnośnik do komentarza

Dziś 2 kuriozalne sytuacje miałem,widze kolesia,jest do mnie tyłem a że chciałem dobić platyne w 1911 to ładuje mu w plecy,wchodzą 3 strzały,kolo się obraca i mnie zabija,druga to rozjechałem typa humvee że aż wszedł mi do środka pojazdu przez maske,oczywiście przeżył.Dobzre że teraz nie musze robić pina aby zabić 3 pojazdami przez rozjechanie.Zastanawia mnie obrazek przy tracerze na bfbcs.com,tam jest Garant z bagnetem,czyżby jakaś nowa broń?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dziś 2 kuriozalne sytuacje miałem,widze kolesia,jest do mnie tyłem a że chciałem dobić platyne w 1911 to ładuje mu w plecy,wchodzą 3 strzały,kolo się obraca i mnie zabija,druga to rozjechałem typa humvee że aż wszedł mi do środka pojazdu przez maske,oczywiście przeżył.Dobzre że teraz nie musze robić pina aby zabić 3 pojazdami przez rozjechanie.Zastanawia mnie obrazek przy tracerze na bfbcs.com,tam jest Garant z bagnetem,czyżby jakaś nowa broń?

 

wydaje mi sie ze od zawsze tam byla,ale moze dodadza ja w wietnamie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...