Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Lepszego neta? A co ma piernik do wiatraka? :P Ja mam 4mb i czasem tez widze takie kosmiczne akcje, hehe ;P

Musze chyba znalezc jakas ekipe do pogrania bo ostatnio trafiam na 3 osobowe teamy snajperow do ktorych dolacza mnie gierka. To co dzisiaj przezylem na Valdez to masakra. Atakujemy a najblizszy respawn na druzynie wczesniej niz domyslna baza :/

Odnośnik do komentarza

Mają chyba jakiś ukryty armor, bo trzepiąc dzień w dzień M249 mniej więcej wiedziałem ile trzeba trafiać wroga, żeby go ubić (nie licząc przypadkowych hs, które przy medyku są częste ;) ), i mimo że gość czasami stał nieruchomo, to musiał oberwać więcej razy. Sądzę, że gra nalicza jakiś dodatni modyfikator do życia, jak się jest 50 lvl-em . W pewnym sensie byłoby to logiczne, co by byle noob nie ubijał tak łatwo generała, nawet jeśli generał ma gorszy dzień ;)

 

Anyway, zauważyliście ostatnio że serwery się nieco wyludniły, czy tylko ja tak mam? Bo kurczę, zawsze wieczorem w cholerę ludzi, po 12 w drużynach, a teraz taka lipa jest...

Odnośnik do komentarza

BoryzPL chyba dalej niż domyślna baza,bo jakby wcześniej to byś był bliżej nowej bazy do atakowania :P Ja widocznie nie należe do ekipa "heavy armor",albo sobie z tego sprawy nie zdaje.Czesto to może być spowodowane tym że są jakieś zwisy w meczu.Podzielam,ja też teraz częściej biegam i siłka,do tego grzybobrania niż granie,w końcu to są wakacje(wczoraj znalazłem pięknego borowika,miał 20 cm :D )

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

To w końcu opłaca się zakupić teraz tą grę, czy czekać na nową edycje za pewnie 200 zł.

Jeszcze jej nie kupiłeś? Natychmiast do sklepu;)

 

Tak zeszło wolałem grać w killzone 2 i MAG'a:D

 

Tylko czy kupić teraz za cene poniżej 100 zł i dodatki osobno kupić czyt czekać na nową już z dodatkami.

 

ps. ta gra jest wersji PL.

 

2 września będzie już dostępny BF:BC2 Ultimate Edition

 

http://www.thesixthaxis.com/2010/08/16/bfbc2-ultimate-edition-on-the-way/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma to żadnego związku, po prostu kolesie z 50 rangą są bardziej cwani. Choć i to nie jest regułą - nieraz wsadziło się kosę między żeberka takiego Generała. Lepiej byś zrobił inwestując w lepszego neta ;)

ta moja 50 co wytrzymala wybuch c4 akurat grala jak lama ;)

co do neta to chyba ONI niech sobie zalatwia cos lepszego bo mnie krew zalewa jak ja juz jestem na poddaszu budynku i dostaje kulke. I sie okazuje ze zabil mnie gosc ktory stoi tam gdzie ja bylem 5-10 sekund temu ale dzieki temu ze ma laga to mnie zabil ? jakim cudem,?

Odnośnik do komentarza

Wy to jednak chyba pechowcy jesteście: ja gram gram i gram i faktycznie zwiechy konsoli są, ale żeby 50lvl był wytrzymały? żeby jakieś mega lagi były? pod względem komfortu rozgrywki jestem na drugim końcu co szpic: mam neo1mb po wifi i śmiga bez problemów. ilekroć dostaję po (pipi)e, to wynika to z tego, że gram słabo albo przeciwnik świetnie (i moje kozacki uber umiejętności biegania tyłem na rękach nie pomagają).

 

zazdroszczę Wam sezonu ogórkowego...eh ja dzień w dzień w pracy :confused:

Odnośnik do komentarza

Strzelasz z czego? Wnioskując z Twojej sygny, to pewnie z Gustava. Boże, i to jeszcze masz nabite z niego najwięcej killi... jak można w takiej grze biegać z wyrzutnią rakiet w łapie? To nie Unreal Tournament panowie.

gra jak chce wez sie przestan tu wypowiadac bo to szkoda czytac twoje posty robisz z siebie pro a wcale nim nie jestes, 20k killi ze snajperki i kto tu lami ?siedzisz pewnie w kszolach z 12x zoom i zadowolony i ty mowisz ludzia jak grac?

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hivonzooo nie zgodzę się z tobą to jest UT ponieważ widziałem latających ludzi więc coś jest na rzeczy, a G-man to taka moja snajperka.

Zresztą używanie c4 przy 70 ticket'ach jest bardziej wkurzające i bynajmniej nie na miejscu.

BTW. Oby Vietnam był tani.

Edytowane przez Szalona Małpka
Odnośnik do komentarza

Może grać na red docie lub 4 krotnym zoomie,co nie zmienia faktu,że dużo osób sobie radzie z gustavem zbyt dobrze w tej grze :P

gustav niestety lata zbyt po sznurku,moze jakis update wyjdzie i poprawi noz,gustava i wiele innych.

 

Co do wielkiej zapowiedzi Dice licze na ME 2

Odnośnik do komentarza

To będzie chyba Mirror's Edge.

 

Czy wiadomo już coś na temat dodatku Vietnam? Czy będzie na płycie, czy będzie wymagał BC2 itp.?

 

vietnam przez psn wymaga bc 2 i zakladam ze mniej niz 10 euro kosztowac nie bedzie. Po prawie 2 latach od premiery ME mogli by zapowiedziec 2 czesc

 

P.s

 

kto zna tytul piosenki z trailera wietnamu?

 

Ps2

 

Dzieki Fal

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...