Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Strzelasz z czego? Wnioskując z Twojej sygny, to pewnie z Gustava. Boże, i to jeszcze masz nabite z niego najwięcej killi... jak można w takiej grze biegać z wyrzutnią rakiet w łapie? To nie Unreal Tournament panowie.

gra jak chce wez sie przestan tu wypowiadac bo to szkoda czytac twoje posty robisz z siebie pro a wcale nim nie jestes, 20k killi ze snajperki i kto tu lami ?siedzisz pewnie w kszolach z 12x zoom i zadowolony i ty mowisz ludzia jak grac?

 

Kolega Litwin dobrze napisał, jest jeszcze coś takiego jak Red Dot czy luneta x4 ;)

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj miałem doskonały przykład fenomenu BF:BC2.

Nie było już miejsca w ekipie (pozdro Panowie), więc jak dałem join to wrzuciło mnie do drużyny przeciwnej. postanowiłem poprowadzić moją drużynę randomów przeciwko zgranej ekipie Polaków (pozdro Panowie)

 

i powiem tak: nie ma szans <_< prosty przykład, po którym widać, że członkowie drużyny przeciwnej ze sobą rozmawiają: zabijam jednego, przeładowuję, wychylam się za róg i już w podskokach leci na mnie trzech pozostałych... gdyby nie C4 z helikoptera to byśmy nawet pierwszych stacji nie przechodzili.

 

naprawdę widać siłę w komunikacji ! :thumbsup:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

były takie zamierzenia, ale w końcu nie odbył się żaden turniej w bc2 między polskimi klanami, graliśmy ze wszystkimi które były zainteresowane meczem z nami np. PBC, DPL, Mafią i jeszcze tam jakieś, wszystkie wygrane + 3 miejsce na CG wśród europejskich klanów :)

 

jeżeli znacie jakieś klany które są zainteresowane grą z nami to prosze pisać :thumbsup:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

zagraj przeciwko Mafi :D :D

gralem przeciwko nim tzn erix+jeszcze jeden drugi i widac bylo ze jak nie maja calej ekipy i nie dominuja to (pipi)a graja ;) Padali jak muchy i nie potrafili na calej mapie (atacamie jako atakujacy) do 2k pkt dobic

Odnośnik do komentarza

zagraj przeciwko Mafi :D :D

dsc00435o.jpg

 

Ja pie$#ole jaki chory wynik. 24 tys punktow, i to bez bonusow (z bonusami pewnie 50 tys). Na pewno cala ekipa gra pod MAFIE_PL_DJ (w koncu musi scigac kolesia ktory zjamuje pierwsze miejsce:)). Ale i tak duzy szacun. Czy mozna zdobyc 15 tys. grajac z randomami? :)

 

Moj rekord w jednym meczu to lekko ponad 6 tys. Ale ja sie dwoilem, i troilem... Ponad 10 pojazdow wtedy zniszczylem, k/d 40-19, i wiele pinesek. A ten mi wyskakuje z 24 tys.

 

 

PS. Michal, jak wy plodzicie te punkty? Jak zdobyc co najmniej w 1 rundzie 10 tys. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

stąd właśnie pytam, co trzeba robić żeby mieć 24k pktów.... kiedyś też grałem mecz do wczesnych godzi rannych z danielskii i razem mieliśmy po 6k punktów, ale to dlatego że graliśmy 3vs3 więc mieliśmy baaaaaaardzo dużo killi (75 ticketów na 3 ch typach zrobić to łatwo policzyć )

Odnośnik do komentarza

chyba w conquest'cie można zdobyć tyle punktów, tam po patchu jest od zayebania ticketów, więc chyba grając w ten tryb, dawno nie grałem więc nie wiem do końca :P

 

ale screen pochodzi z RUSHa chyba... (drużyny są Attackers i Defenders, chyba, że tak się zawsze pojawia a ja nie zobaczyłem)

 

a TNT jest chyba 6. z tego co się orientuję na CG :turned: ale tak czy tak mega gratulacje !!!! W ogóle widzę, że sporo klanów z Polski gra :thumbsup:

 

obaczta:

BFBC2 : Clan Ladder

Odnośnik do komentarza

Naprawde jest tak latwo w Conquescie? >>>>

(k/d 38-3)

 

eee nieprawda. trafił koleś na swój dzień i na słabszych w drużynie przeciwnej. ja gram conquesta teraz cały czas, żeby dobić insygnię za base capture i faktycznie bywa nieźle, ale to nie standard. choć ja tam bogiem nie jestem więc ciężko orzec.

Odnośnik do komentarza

waldus@ na 6 miejscu juz? a nawet nie wiedziałem, pewnie przez to ze nie gralismy w ostatnim czasie tyle meczów co inni i troche expa przepadło :) no i pozatym nie było ponad połowy podstawowego składu w czasie wakacji więc były tam z 2 porażki ze średniakami sie przydarzyły, ale co się będę tłumaczył, po wakacjach trzeba się wsiąść do roboty :)

Odnośnik do komentarza

Czarny sen nolajfa - wyzerowanie statów ;)

 

Z właściwej beczki: czy też tak macie, że jedzie 2/3/4 gości w czołgu, czołg wjeżdża na minę / jest rozwalony przez C4 / ostrzelany z Gustava, czołg sypie się w drobny mak a zabitych 0? Któryś raz mi się tak zdarza, na początku myślałem, że to może taki realizm i może C4 zamókł albo miny niewybuchy, ale bez przesady ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam ponad 100 h na liczniku, i zagralem w Conquest chyba 3 mecze. :).... Trza sie wziasc za ten tryb, koniecznie :)

 

Naprawde jest tak latwo w Conquescie? >>>>

(k/d 38-3)

 

Przecież te filmiki są robione tylko pod publiczkę. Tacy kolesie grają zawsze przeciwko jakimś totalnym noobom, aby tylko się pokazać. Tak naprawdę, gdyby zagrał przeciwko jakiejś ogarniętej drużynie, to miałby k/d 3-38.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Cóż, jego statystkyki wcale nie wskazują na to, że jest cieniasem, widać cały czas zmienia serwery żeby znaleźć ten odpowiedni.

 

Ktoś wspominał coś o minach. Ja mam często tak, że dostaję uszkodzenia, albo kille z min których nie rozłożyłem. Nie wiem czy te miny można jakoś "przejąć" tak jak apteczki i pudełka z amunicją...

Edytowane przez Diverso
Odnośnik do komentarza

oni mieli po 20k pkt a obroncy pewnie staty po 1-100.

siedzili mordowali obroncow az im zostalo 10 ticketow wtedy bum mcom i robimy rzeznie na nastepnej mapie ;)

 

moj rekord 15k pkt medykiem bez zabicia ani jednej osoby. Tylko z apteczek + reanimacja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...