Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie wiedziałem dlaczego czasami pocisk z Gustava sam sie naprowadza a czasami leci w pole,teraz już wiem ze musze czekać na odległość :P Wczoraj zestrzeliłem apacza 1 pociskiem z czołgu :P szkoda ze nie am możliwości nagrywania filmików,w BF1943 udało mi się czołgiem zestrzelić startujący samolot(był już w powietrzu),głupie jest tylko to że pilot się uratował wyskokiem,przecież centralne trafienie z czołgu powinno rozerwać maszyne na strzępy.Do tego tak mi uciekł(pilot-snajper)że znaleźć chama nie mogłem.

Odnośnik do komentarza

No może i Gucek nie jest silniejszy, ale jak trzymasz w dłoni tą tłustą, wielką rurę to niemal czuć moc ;)RPG takie smukłe, trochę dziewczęce ^_^

 

miszczu! dobry komentarz zamykający dyskusję co jest lepsze :potter:

 

co do C4. Jak kieruję czołgiem i widzę, że ktoś biegnie to nie bawię się w cofanie, uciekanie. Wysiada, headshot i wsiadam z powrotem. W 99% przypadków przeciwnik jest tak podjarany, że mnie wysadzi, że biegnąc do mnie ma już C4 w ręce więc jak do niego strzelam do nawet nie ma jak odpowiedzieć :teehee:

 

wymyśliłem sobie po jednej platynie dla każdej specjalności - wiadomo najgorzej będzie z inżynierem....

Odnośnik do komentarza

bo malo kto wybiera armor :( Wiekszosc alterate fire.

 

Ps dostajecie ACe pin?

Od dluzszego czasu mimo tego ze bywam 1 w druzynie to nie dostaje tego pinu

zauwazylem tez dzis na hc Rpg+tracer na (pipi)e czolgu = KO

czolgi padaly od 1 strzalu

Odnośnik do komentarza

No może i Gucek nie jest silniejszy, ale jak trzymasz w dłoni tą tłustą, wielką rurę to niemal czuć moc ;)RPG takie smukłe, trochę dziewczęce ^_^

 

Ani gacek ani RPG nie dorownoja AT4. Jesli strzelisz w tyl czolgu, z explosive upgrade, to AT4 zabiera 80%. Przod znacznie mocniejszy. Spojrzcie sobie zreszta na ponizszy filmik z testu trzech wyrzutni rakiet (od 1:40 min)

 

Poza tym obejrzyjcie sobie filmiki z tej serii. Ludzie potwierdzaja lub obalaja mity BFBC2 :)

 

Ciekawe rowniez jest to, ze sniperka jest w stanie zdjac jedna kula piec "glowek". :)

 

 

co do C4. Jak kieruję czołgiem i widzę, że ktoś biegnie to nie bawię się w cofanie, uciekanie. Wysiada, headshot i wsiadam z powrotem. W 99% przypadków przeciwnik jest tak podjarany, że mnie wysadzi, że biegnąc do mnie ma już C4 w ręce więc jak do niego strzelam do nawet nie ma jak odpowiedzieć :teehee:

 

Do niedawna tez tak robilem. Teraz cwaniaki czekaja (ja tez) az wysiadziesz z pojazdu, i natychmiast ci go zabieraja. A ty nie masz C4, i jest lipa. :)

 

 

Ps. Wczoraj heli na Valparaiso wyladowalo nieszczesliwie na mojej minie. 4 nieszczesnikow zaliczylo zgon, a ja dostalem ponad 500 pkt. :dance:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

rozwalilem stolek dzis bo mnie krew zalala :(

najpierw jakis gosc biegal po naszej bazie i nikt nie mogl go zabic(mial jakies pole silowe czy ki (pipi)) potem mialem przed twarza niewidzialna sciane i moje pociski nie ranily nikogo( naloty zabijaly) a na koniec bawilem sie z m25. Za kazdym razem celowalem min metr od goscia i w 3/4 przypadków goscie gineli.

Nie wiem jak oni maja te hitboxy zrobione :D

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jakie Ty masz łącze, że co chwilę narzekasz na grę. Owszem, gra posiada błędy, ale da się grać.

neta mam dobrego, mnie poprostu przesladuje pech ;]

dzisiaj az podlaczylem mikrofon aby (pipi)c ludzi.

1 gra -> staty 0-10 , 10 razy zabity przez swoich na respie.

2 gra -> arica. obronca 1 baza. wzgórza zajete przez snajperów. Staty 0-20 ( przy takich wyszedlem) u nas najlepszy gracz ma 150pkt. U nich najgorszy ponad 2 tysiace.

3 gra -> wreszcie normalna ekipa wyrownana gra ale po 5 minutach crash, wywalilo wszystkich ;]

Odnośnik do komentarza

Nie wiecz czy grasz przez kabel czy przez wireless'a szpic. W drugim przypadku cos moze blokowac sygnal. Ja kiedys mialem problem z polaczeniem, bo konsola lezala na wysokosci mojego materaca. Sygnal przechodzil przez 1.5 lub 2 metrowa warstwe sprezyn (sygnal spadal o polowe, i czesto wrzucalo mnie z serwerow).

 

 

Trailer ultimated edition of Battlefield Bad Company2

http://www.gametrailers.com/video/ultimate-edition-battlefield-bad/703792

 

Jeden cytat mi sie strasznie spodobal. "BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 IS A BETTER GAME THAN CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2". Kazde branzowe pismo powinno przez rok drukowac ten cytat na swoje okladce. Gracze musza poznac prawde! The truth is out there (to znaczy w BFBC2) :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jedną ciekawą rzecz zauważyłem grając M14. Ta broń ma siłę :) Zabici nią przeciwnicy latają jakby oberwali granatem ;) Zabawnie to wygląda, jak trafiony i zabity gość leci gdzieś na ścianę, odbija się od niej jak szmaciana lalka ;) Tylko, że do tej broni mam chwile dobre i chwile słabości, czasami jadę z tym koksem i czy blisko czy daleko, goście nie zdążą mnie zabić nim oberwią dwie kulki, lub headshot'a. Czasami zaś gość biegnie przede mną, a ja potrafię obstrzelać go dookoła. Broń ma jedną wadę - przyłożenie do muszki trwa tyle co do 4x scope, co jest dziwne. Taki red dot to pyk i już, a tu najgorzej jest właśnie z czekaniem ;) No ale ta broń ma siłę i zasięg snajperki, więc podoba mi się ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...