Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo nie byłem przekonany do Bf BC2 ale o dziwo odkąd gra zagościła u mnie na stałe, teraz nie wyobrażam sobie grania w inną siekanke ;] ta gra jest świetna. Poki co najczęściej łupię szturmowcem ;D F2000 rządzi :>

 

PS: Szukam nowych znajomków do listy ( grających w BF BC2 ) bo póki co mam głownie samych Kał za druty: Modne Wafle 2 playerów.

 

PSN id: PL--DAVID

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

znow ta gra mnie w(pipi)ia niemilosiernie.

1 gra. Jako atakujacy niszcze mcom. Pokazuje sie ze dostaje 250pkt ale na statach mam 90. Niszcze drugi mcom mam wsumie 100.

Nie dodawalo mi pkt.

2 gra. Pomijam juz fakt ze przy 8 graczach na serwerze nie moze mi znalezc teamu ale (pipi)ac to. To musze sie rodzic randomowo. To pierwsze 3 razy rodzilem sie zaslaniajac jakiegos goscia przed snajperem i dostawalem kule na dzien dobry.

kolejne 2 w srodku nalotu.

w 3 grze standardowo teamy wyrownane 3 na 9

 

moze mam pecha albo (pipi) nie wiem co

Odnośnik do komentarza

Tylko ja mam pecha, ze sie cos z rejestracja/kontem popieprzylo od wczorajszej konserwacji PSN ?

 

konto PSN czy konto na BC2 ?

 

jeżeli PSN to wczoraj przy konserwacji po aktualizacji 3.50 wymazało mi hasło i przy próbie logowania około 18.00, po wpisaniu prawidłowego hasła zamiast komunikatu "trwają prace konserwacyjne" krzyczało mi że nieprawidłowe hasło. dzisiaj około 01.00 było już wszystko ok.

 

jeżeli konto BC2 to czasami kasuje level do 1 i startuję z podstawowymi broniami, ale po kilku meczach (2-3) wszystko wraca, ale na 3.50 BC2 jeszcze nie odpalałem ...

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

O 18stej to juz trwaly prace konserwacyjne wiec wywalalo wlasnie to dziwne "nieprawidlowe haslo". Dzisiaj mozna sie juz "wpisac" bez problemu.

 

Problem z kontem na BC2. W ogole nie moge przejsc do multi. Wywala informacje, ze nie moze sie polaczyc, a zaraz po tym wrzuca info o kreacji konta (EA). Co wiecej. Na stronie EA robie przypomnienie hasla... nie dziala tj. przenosi na strone i wczytuje w nieskonczonosc.

 

Bronie znam. Pogram chwile i wraca. Zreszta jak wszyscy biegaja z podstawowymi broniami to jest to.. nawet do jakiegos momentu fajne. Ograniczone zasoby i trzeba sie bardziej nagimnastykowac.

Odnośnik do komentarza

..

Bronie znam. Pogram chwile i wraca. Zreszta jak wszyscy biegaja z podstawowymi broniami to jest to.. nawet do jakiegos momentu fajne. Ograniczone zasoby i trzeba sie bardziej nagimnastykowac.

 

dokładnie: jest fajnie do momentu ... jak się trafi na typka który zabija mnie z ammo magnum + zoom x4 , a ja nic nie mam z tych rzeczy. jakby dali jakieś osobne serwery tak jak do HC, bez perków, mogłoby być ciekawie.

 

co do logowania to ja dopiero po 18.00 mogę spróbować

Odnośnik do komentarza

dokładnie: jest fajnie do momentu ... jak się trafi na typka który zabija mnie z ammo magnum + zoom x4 , a ja nic nie mam z tych rzeczy. jakby dali jakieś osobne serwery tak jak do HC, bez perków, mogłoby być ciekawie.

co do logowania to ja dopiero po 18.00 mogę spróbować

 

a to nowość - zawsze jak zbierali mi bronie, to również reszta ekipy na serwerze biegała łysa. Nie wiedziałem, że zabiera też tak "wybiórczo"

 

dziś spróbuję odpalić to prawie trzech tygodniach przerwy od konsoli (urlop w pracy - tak to nazywają)

Odnośnik do komentarza

O 18stej to juz trwaly prace konserwacyjne wiec wywalalo wlasnie to dziwne "nieprawidlowe haslo". Dzisiaj mozna sie juz "wpisac" bez problemu.

 

Problem z kontem na BC2. W ogole nie moge przejsc do multi. Wywala informacje, ze nie moze sie polaczyc, a zaraz po tym wrzuca info o kreacji konta (EA). Co wiecej. Na stronie EA robie przypomnienie hasla... nie dziala tj. przenosi na strone i wczytuje w nieskonczonosc.

 

 

już powinno działać

 

Maintenance operation will take place tomorrow and will run for approximately 5 hours. This will also affect the games mentioned above and will affect areas of the EA service such as; accounts, billing, code redemption and also the leaderboards and stats.

 

Maintenance start:

 

9/22/2010 - 11:00 PM PDT (7 AM CET and 6 AM BST)

 

Ends on:

 

9/22/2010 - 4:30 PM PDT (12 PM CET and 11 AM BST)

Odnośnik do komentarza

Dzieki. Faktycznie juz wszystko ok. Pierwszy raz tego typu "zwis". Wczesniej same statystyki, bronie itp.

 

 

BTW: Ktos tutaj pytal ale nie padla odpowiedz. Byl screen z ponad 20k punktow za kilka pierwszych miejsc. Mafia_pl. Czy ktos sie orientuje gdzie i na czym mozna tyle nabic punktow w jednej rundzie? Zakladajac, ze najwiekszy wymiatacz wybija w kolko atakujacych to moze i nabije te 20k ale aby to nabila wiekszosc druzyny to juz jakies czary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...