Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

to już roztrząsaliśmy parę stron wcześniej chyba - faktycznie dobry skład nie będzie wygrywać ot tak sobie, tylko powoli torturować przeciwnika. wysadzanie pojazdów, niszczenie mcoma minami, RPG + medycy i jestem w stanie sobie wyobrazić to 20k. Jedyne co mnie zastanawia to fakt, że cała drużyna miał chyba powyżej 10k. a jak takie coś wywinąć to ja już nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Tajemnica dalej pozostanie tajemnicą :whistling:

 

Sam brałem udział w tej grze, ale musiałem skończyć mając na koncie równo 10,000 punktów (a byłem drugi, tuż za DJ'em). Łoiliśmy przeciwników na respie - wszyscy medycy (oczywiście my jako atakujący) i gdy liczba ticketów spadała do 10 podkładaliśmy paki i lecieliśmy dalej.

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Ja mam zawsze pecha do mafii,bo co gram z nimi to grają słabo.

 

Też grałem, nawet mam parę dogtagów od nich i jakoś szczerze nie byłem pod wrażeniem ich gry. Co innego Jigellow czy "coś takiego" od razu lepiej darować sobie grę no chyba że chce się być wyrżniętym jak wieprze na świetna. Choć taka jest prawda że większość składów jest tylko dobra dlatego że korzysta z Glichów i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza

Mieliście jakieś fajne akcje w batku godne odnotowania z których szczególnie jesteście dumni? Mi udało się strącić blackhawka trzema minami N-com defence->multiple kil->destroy vehicle->savior kill 660pkt. Piszczie

ubicie goscia na port valdez na spadochronie z shotguna ;)

raz wpadlo ponad tysiac pkt na raz -> mcom na 1 pietrze ja na parterze rozlozylem c4. Uzbroilem ucieklem ludzie wpadli rozbrajac paru innych ubezpieczalo rozbrajacego i bum ;D Wszyscy zabici + zawalony mcom

Odnośnik do komentarza

jedna jedyna mi zapadla w pamiec ale tylko ze wzgledu na to ze byla smieszna - na lagunie jako atakujacy podczas ataku drugiej bazy na gorce po lewej stronie jak sie idzie do bazy siedzialo 3 snajperow. Poniewaz chcialem sobie nabic kose dziabnalem pierwszego - brak reakcji, troche sie zamulilem i 2giego chlopa chcialem zatrzelic z pistoletu ale ze mialem tracera to go zaznaczylem - znowu brak reakcji kosa. 3 tez sie nie pokumal!! wiec kosa no i na tym sie skonczylo bo wrocil ten pierwszy ale smiechu mialem wtedy co nie miara.

Odnośnik do komentarza

W końcu wymasterowałem na platyne tą wyrzutnie naprowadzającą,co za masakra,ciężko sie ludzi z tego zabija :P Śmieszna dla tego co mi zrobił,a nie dla mnie sytuacja(z tego co wiem kiedyś na forum też ktoś opisywał)Podchodze do drzwi,rozwalam je z noża,a tam za nimi stoi typ to dosłownie ułamek później nacisnął nóż i mnie ubił :P Zważywszy że nóż jest zwalony,to miał farta :P

Odnośnik do komentarza

Ostatnia insygnia zabij swojego nemesis. Znalazłem snajpera wiecznie siedzącego w jednym miejscu gdzieś na arica, wlazłem mu pod lunetę 5 razy ąż został moim nemezis, po czym zaszedłem go z innej strony i poprosiłem o dog tag, a że wracał tam jeszcze 3 razy mam jego 4 dog tagi. nie wiem czemu więcej nie przyszedł.

a ksywa jego to M-B-M

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio wchodzę do domku na white Pass i lukam przez okno,nie wiem jakim cudem obok mnie pojawiła się snajperka,musiałem typa nei zauważyć,w każdym razie on patrzył przez lunete i mnie nie wiedział,a jak zbliżyłem się do niego na kilka cm i jak oddawał strzał to mnie zabił :P mimo iż stałem z 5 cm z jego lewej strony.

Odnośnik do komentarza

konkretnych akcji nie pamietam, ale najbardziej ciesza killstreak'i, granat rzucony w cholere daleko dajacy doublekilla, pocisk z granatnika niszczacy balkon albo sciane z oknem, gdzie ktos sie kryje, ostry wjazd czolgiem pod mcoma i wyrzynka wszystkiego, co sie rusza. stracenie heli zawsze daje duzo satyfskacji, szczegolnie jesli trzeba ostro zakrecic rakieta i juz masz wrazenie, ze jednak przejdzie bokiem, a trafia go w sam tyl. wejscie na dach, gdzie siedzi trzech typa i kazdy plecami do ciebie, rozkosz. mortar dajacy multiple killa, mmm. jest tego troche :)

Odnośnik do komentarza

Ja dałem heada z dymnego :P

Co nie jest specjalnie trudne ;)

 

 

kiedyś opisywałem akcje jak jako Atakujący na port Valdez, respawnując się w drugiej bazie 'na jana' strzeliłem w powietrze granatnikiem w strone 3ciej bazy i po kilku sekundach ten granat kogoś zabił ;D

 

 

ogólnie podobają mi się akcje z ludźmi z forum lub ich znajomymi - jak wbiegamy w ferworze walki do baz rozwalamy ludzi a do jednego z kolegów do pokoju wchodzi żona i zaczyna mu marudzić (pzdr manfred ;D), to co sie usmiałem to moje :D

Odnośnik do komentarza

Dark Serge - ja miałem kiedyś bardzo podobnie. Na 3 bazie na Valparaiso jako atakujący strzeliłem od niechcenia w powietrze z granatnika. Ależ było moje zdziwienie, kiedy zabił jednego z obrońców :P

 

Działa to i w drugą stronę. Mapa również Valparaiso, ale obrona, pierwsza baza. Razem ze znajomym zablokowaliśmy się w miejscu i nie mogliśmy z niego wyjść. Nagle po kilku sekundach dostałem z ryja z granatnika i razem z kumplem zginęliśmy. Patrzę na killcama, a tu koleś siedzi w pierwszej bazie zaraz przy BlackHawku. Zaliczył double killa z granatnika z takiej odległości :turned:

Odnośnik do komentarza
  • Chyba kazdy mial kill'a z przypadkowego strzalu z granatnika :). Ja na white pass "zadymialem" teren w lesie, i przypadkowo wpadl kill z granatu dymnego :)
  • raz wspominalem tu, ale powtorze. Moj nemesis (sniper) ukrywal sie za 3 skrzynkami (jako obronca) na valparaiso- sekcja z chatkami drewnianymi. Po tym jak mnie 2-3 razy z zrzedu ubil, polecialem Blackhawkiem, wsykoczylem, wyladowalem za nim, i strzelalem w jego prawa i lewa manke (biedak mysal ze ktos z przodu do niego celuje). W koncu strzeliem mu w plecy, ten sie odwrocil, i bach kosa w czolo! :)
  • chlopaki (na valparaiso) probowali desantu BlackHawkiem, jednak wyladowali na mojej minie. Multi kill oraz ponad 400pkt wpadlo. :)
  • czesto mase radochy daje pulapka szpicaPL. Przyklejasz C4 do BlackHawk'a, i oddajesz wrogom tego konia trojanskiego :D BTW: Wam tez czesto nie dzaial C4 na pojazdach? Ja detonuje, i zamiast eksplozji wyrzuca mi z reki w nieskonczonosc C4. Czesto mam ten bug.
  • wczoraj na atackamie desert (w trybie rush) na pierwszej sekcji (ako atakujacy) reckon'em zdobylem ponad 2000 tys. pkt (z 12 kill'ow). Kolejny za mna mial 800 pkt. Zaje$ista mapa do snajpienia. Za kill'a wpada z reguly 200 pkt... Pared dni temu na tej samej mapie gralem przeciwko polskiej ekipie. Fakt nie wyszlismy nawet zpierwszej bazy, ale zdobylem z 5 kill'ami Ace Pin (1300pkt). Po jednej i drugiej druzynie sami reckoni :)

Odnośnik do komentarza

mnie zawsze cieszy podwójny headshot jednym strzałem ze snajpy. co prawda miałem tego kilka razy i wszystko to bardziej przez przypadek [na przeciwnym snajperze respił się kolejny kolo w nieodpowiednim czasie i miejscu] to jednak jeden taki doubel kill zapamiętam:

 

- jeden prostopadły strzał [rozpaczy :) ] w kierunku latającego blackhawk'a i dwa headshoty strzelców pokładowych :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj miałem ciekawą akcje na Isla Inocentes, grając snajperem zrobiłem mortara na czołg no i obserwuje przez lunetę postępy tej operacji. Jakie było moje zdziwienie kiedy dostałem 100 pkt za rozwalenie pojazdu, chociaż żadna rakieta jeszcze nie spadła na czołg, ale po chwili i on został zniszczony. Dopiero wtedy zorientowałem się, że przelatywał nad nim śmigłowiec :whistling: . Pilot musiał być niezłe zmieszany.

Odnośnik do komentarza

wczoraj na atackamie desert (w trybie rush) na pierwszej sekcji (ako atakujacy) reckon'em zdobylem ponad 2000 tys. pkt (z 12 kill'ow). Kolejny za mna mial 800 pkt. Zaje$ista mapa do snajpienia.

 

A ja na tej mapie mam zazwyczaj fajne akcje z Gustavem (a.k.a. tłusta rura ;)), kiedy strącam kampiących na pierwszej bazie snajperów ;) Jest to o tyle fajne, że po pierwsze to dość daleko, po drugie w wizjerze niewiele widać (kurz) no i po trzecie jak ktoś jest w miarę obrotny to zdąży uciec. Tym bardziej satysfakcjonuje odpłacenie snajperowi rakietą między oczy :) No i wiele mi tam fajnych killi wpadło na pojazdach tj. na śmigłowcach i samochodach ;) To musi być dopiero zonk jak ledwo co wsiada ktoś do heli a tu łup - Gucio prosto w czoło :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...