Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście są kozacy co umieją się "zbunkrować" ale to rzadkość.

 

Zmiennosc pozycji to bardzo wazna rzecz jak sie kampuje snajperem, zwlaszcza kiedy oznaczaja cie trojkacikiem. Jednka niektorzy reckoni stoja jak kolki, i czekaja na moja druga kulke...:good: Dla mnie rajem snajperskim jest Atackama. Kocham sciagac tych kolesi z dzialka stacjonarnego :)

 

Na HC jest troche latwiej sie zrewanzowac, i zdobyc blache. Mozna przejsc linie wroga niezauwazonym, no bo nikt jest w stanie cie zaznaczyc

 

Czasami sa zabawne akcje. Na valparaiso, na pewnym wzgorku obfitym w busz ostrzeliwalem wroga... razem z oponentem- odrwoceni do siebie bylismy plecami jakas minute. No ale japierwszy przukumalem i go skosilem. A na Nelson Bay nieraz mijam sie bark w bark z typami :)

 

Musze sobie kupic jakis sprzet do nagrywania, bo niekiedy mam epic akcje. Dymiac apache/ havock przelecial kolo mnie (statek na atackamie), a ja pociagnalem instynktownie za spust M95 bez korzystania z lunety. Piekna eksplozja heli, i dwa kille :dance:

 

Niech moja forma wroci, bo ostatnio czesciej bywam pargnieniem niz sprite. Poza tym drogie sapady, a ja dosc czesto nimi rzucam w przypywnie gniewu... :0

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie HC to jedyny sensowny tryb,to ma być wojna i jak nie umiesz wyszukać typa który ciebie ściąga to jesteś pipka :P Nie ma nic bardziej lamerskiego niż zaznaczanie typów.

 

:lol: sorry ale dawno takich głupot nie czytałem.

 

Grałeś w jakiegokolwiek BF'a wcześniej? Bo obawiam się że nie. Spotowanie od zawsze było podstawą teamplaya i jakoś nigdy w takim Battlefield 2 nawet w grach klanowych nikt tego nie zmieniał bo to było oczywiste. Teraz się dowiaduje że jak kogoś zaznaczę na mapie by dać info koledze z druzyny (który niekoniecznie może mieć headset), to lameriada :lol:

 

lamieriada to całe HC, gdzie kampienie jest podstawą, a bez killcama odgadniecie w którym krzaku na Valparaiso czy Laguna Alta jakaś pizda siedzi to jak szukanie igły w stogu siania. I zanim takiego typa ogarniesz to 3 razy cię ściągnie - 3 tickety w dupę. Jeszcze dodaj to tego łatwość zabicia takiego typka - dla mnie to jest parodia żeby w grze multi można było tak łatwo nabijać fragi, wystarczy (pipi)nąć "spreja" mając m16 albo m4 tudzież m60 wyposażony w lunetę i jesteś bogiem servera...

 

HC to nie test skilla tylko test kto się lepiej ustawi na mapie i kto ma większą lunetę...

 

Jeśli kogoś to bawi to super.

 

Amen Humanno. Na HC mam szanse z PMem na 3 medyków w dystansie 10m jeśli strzelam celnie (zdarzało się), na HC nie gra się samemu, na HC najważniejsza jest informacja od kolegi z drużyny, nie irytują mnie kamperzy bo jeśli takowy się trafi to leci info do kolegi i albo kulka albo kosa, na HC to taktyka jest istotna można się podkraść i zaatakować na swoich warunkach. BC wogóle nie jest dla fanów CoD dlatego że przytłaczająca wielkość map jest dla nich nie do ogarnięcia. Widziałem nie raz ludzi po przesiadce. Leci taki kilometr z buta żeby dostać kulkę w połowie drogi i nie pomaga tłumaczenie chodź teamem, podwiozę cię albo zrzucę z hawka.POWTARZAM JESZCZE RAZ NA HC NIE DA SIĘ GRAĆ BEZ SKŁADU NA HS. Mam pakę około 30-40 kolesi z którymi gram już od KZ2. Zdarza się że gram na 3składy friends na 3 składy friends. Jeśli ktoś jedzie na Rambo Chucka Norrisa to dostarcza tylko fragów tym ogarniętym. Litwin musimy pograć kiedyś brzmisz mi sensownie

 

:))) Nie wiem jakie boty na PS3 grają, ale podejrzewam że na Live ten twój super duper team na HC nie miałby już tak łatwo.

 

Zrzucanie z hawka to rzeczywiście "genialny pomysł" podejrzewam że takich spadochroniarzy bym ściągał na HC zanim dotkną ziemi...

 

Nie no poważnie, bawi mnie to co piszesz, mistrz hardcore'a a przez większość czasu w czołgu siedzi :potter:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawiązywałem do trybu gry a nie poprzednich części także nie kumam o co ci chodzi,a jeżeli typ ciebie ściaga 3 razy pod rząd z krzaka to masz pecha,ja gram tylko "krzaczaste"plansze i nie mam z tym problemu,jedyny zgrzyt że mój chłopek sie zablokował z lężącą brame i dostałem kose.Do tego nie wiem co wy macie z tym kampieniem,ile graliście w HC by pisać że tak go tam wiele?Akurat co większa luneta to porażka,gdyż jak ktoś biegnie zygzakiem(np.ja)to ciężko jest trafić.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że w BF2, BF2142 i innych było spotowanie i była to podstawa gry drużynowej, to podstawowa komenda w tzw. "menu róży" i zmienił on sporo w rozgrywkach sieciowych.

 

Dopiero w BC2 wprowadzono coś takiego jak Hardcore który z prawdziwym BF'em nie ma nic wspólnego, gdzie nie da rady zaznaczać przeciwników, a ty piszesz że to dobrze bo zaznaczanie jest lamerskie, no bawi mnie to niezmiernie.

 

Aczkolwiek co ja mogę oczekiwać od gracza który głównie oblatujące helikopterek UAV i biega z nożem...

 

Nie to żebym po tobie jechał, ale po prostu jakoś nie widzę podstaw by tego typu gracz jak ty mówił o czymś co zawsze było w BFie, że jest lamerskie.

 

Peace :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie oba tryb są znakomite, choć każdy z nich oczywiście ma swoje złe strony. Zdecydowanie najwięcej gram w Normalu a tryb HC wykorzystuje w momentach gdy BC2 zaczyna mi się nudzić. Wracając do wyznacznika ''skilla'' to osobiście uważam że kill ratio i SPM ma największe znaczenie w tej grze. Zawsze uważałem że przed śmiercią musisz zabić co najmniej dwóch przeciwników.

Odnośnik do komentarza

mnie na Normalnej w grze w(pipi)ialo 0 myslenia. Kazdy biegnie jak rambo przed siebie. Potem chwila za murkiem i dalej biegiem...

 

na hc przynajmniej znalazlem elementy TP i jakies taktyki a nie biegania na pale do mcom'a.

 

Snajperzy na HC to pikus.

Pokaze z ktorej strony kula poszla i wystarczy postawic sie w skórze tego gnoja gdzie bys sie schowal na jego miejscu i zaraz go nie ma. Ale widac dla niektorych to za duzo ;)

Odnośnik do komentarza

Hardcore to taka zabawa w starym stylu, obecne pole walki takie zaznaczanie ma w standardzie. Jedyne co mi się w HC podoba, to że są bardziej realne obrażenia - jako miłośnik serii Delta Force, bardzo cenię to że jak dobrze celuję i trafiam, to przeciwnik pada a nie odwraca się i trafia mi fuksem w głowę.

 

A lagi mam ostatnio wkurzające, nie są wielkie, ale co jakiś czas cofa i nie wiem czy to wina neta, czy coś zje.bali z serwerami.

Odnośnik do komentarza

MazeZZo co ty taki oburzony, w dziale X0 juz nikt z Tobą nie che gadać ze przyszedles tu prawić dysputy jakie to boty na PS3 grają? :mellow: Do czego dązysz? Snajper źle bo kamper, m4-m16 sprayowcy, medyk z lunteą lamus, uav lamus, bieganie z nożykiem (!) to czego sie spodziewać po kimś takim, niech zgadne, inżynier z Gustavem tez lamus bo za duza sila razenia? to ty chyba kamieniami rzucasz.

 

Z tego co tu widać to najwięcej na camperów w HC marudzą ci co grają na normalu :blink: ja mam staty średnie raczej, ale nie potrzbuje ich do wirtualnego wydłużania penisa a niektórzy podchodzą tu do tego jak dziekciaki w piaskownicy. Ktos gra na normalu i to jego brocha, czy ktos probuje mu wmowić ze ma grac na hc? graj i pozwól grać innym. "W bf to było tak a w BC2 to jest srak i to juz nic wspolnego nie ma z BF" :) litości.

Edytowane przez humanno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MazeZZo co ty taki oburzony, w dziale X0 juz nikt z Tobą nie che gadać ze przyszedles tu prawić dysputy jakie to boty na PS3 grają? :mellow: Do czego dązysz? Snajper źle bo kamper, m4-m16 sprayowcy, medyk z lunteą lamus, uav lamus, bieganie z nożykiem (!) to czego sie spodziewać po kimś takim, niech zgadne, inżynier z Gustavem tez lamus bo za duza sila razenia? to ty chyba kamieniami rzucasz.

 

Z tego co tu widać to najwięcej na camperów w HC marudzą ci co grają na normalu :blink: ja mam staty średnie raczej, ale nie potrzbuje ich do wirtualnego wydłużania penisa a niektórzy podchodzą tu do tego jak dziekciaki w piaskownicy. Ktos gra na normalu i to jego brocha, czy ktos probuje mu wmowić ze ma grac na hc? graj i pozwól grać innym. "W bf to było tak a w BC2 to jest srak i to juz nic wspolnego nie ma z BF" :) litości.

Oł je tacy są przesmieszni, w każdej grze jest, ale zwłaszcza w BF oraz COD byle z czego ich nie zabijesz to i tak jesteś "wstaw dowolną broń noob/cheater/wutLOLOLOL/".

Odnośnik do komentarza

dokładnie, zawsze tak było - to jest feature wpisany w gry mmo ;]]]

 

 

A tak poza tym - "granie bronią xxx, taktyką xxx jest lamerskie" od zawsze kojarzy mi się z internetowymi pizdeczkami, co to chcą sobie udowodnić jak to oni są fajni ;]

 

 

 

btw - dobrze pamietam i wkurzało mnie to zawsze w BC2 - nie mozna przypiekać granata ;< jak chce rzucić granata tak, zeby wybuchł przeciwnikowi tuz po upadku (a dystans jest stosunkowo mały), to dlaczego nie moge ?

Odnośnik do komentarza

HC jest fajny, ludzie tutaj bardziej starają sie myśleć o swojej du.pie i rozglądają sie, nie tak jak na normalu gdzie biegniesz na pałe(choć też do tego nie mam żadnych wątów :)), dzisiaj na arica harbor wszyscy bardziej na "skradanke" grali jak wpadłem na serwa, co mi sie podobało. Jedynie co mnie wkurza to ziomki z shotgunami z ostatnim perkiem gdzie mogą mnie rozwalić z 1km, a reszta bez zarzutu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod wszystkim co napisał litwin. Lunety tylko na dużych mapach a jeśli dzungla noc to biegnąc odpowiednim szlakiem da się żyć.Czym sie k*** różni gra na xboxie poza tym że mniej ruskich i polaków (kombinacji tych dwóch nacji + niemiec w czołgu to lubię)? stary dopiero po 25k killów zacząłem używać lunet a oprócz tego jak wsiąde do takiego czołgu to nie łatwo mnie wyciągnąć. Wszyscy gramy w za(pipi)istą grę (tu miejsce na oklaski) więc na pipi skaczemy sobie. Ja gram na HC bo lubię coś takiego.

-akai zajmij pozycje, widzisz ładunki?

-krzysiu jeszcze chwila, nie podkładaj

-altus ostrzelaj budynek po lewej od ładunków mogą tam kampić

-krzysiu wchodzimy ja za tobą 5sekund

kminisz o co chodzi czy mam to rozrysować?

Edytowane przez CrazyDaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy wiesz, ale kazdy kto posiada choć troche inteligencji robi w ten sposób. Właściwie to każdy squad. Z tym, że np. jak gramy z Danielskim i ekipą to nie ma żadnego ciśnienia ;]

 

z Twojego tonu itp wychodzi jakby nie było tam chwili na zabawe, w tym rzecz.

 

Ale każdy gra jak lubi i to jest najważniejsze.

 

Ja sie nie moge doczekać jak znowu wróci do mnie BC2 ;)

Odnośnik do komentarza

Mi na początku podobał się motyw ze znacznikami, ale później zrozumiałem że jest to premiowanie leni którzy czyhają na znacznik (no nie zawsze) zamiast samemu szukać celu. Nie podoba mi się też strzelanie do znacznika zamiast do celu który się widzi (patrz gęstwina). Gdy grasz z kolesiami z czasem pojawiają się skróty myślowe i swoista gwara wszystko po to żeby skrócić czas reakcji na info. Nie obniża to radości z rozgrywki nawet osoba która lubi samotne szarże może się wpasować a nawet pięknie uzupełnić taki team, ale tylko jeśli nie robi się jej "przypału" respawnując się na niej. Najlepsze to Sniper- misiek hehe, Medyk- matka, trup- mamy dwóch sztywnych :D, ktoś bawiący się nożem "blachara", ktoś biegnący środkiem drogi - bohater itd, itp.

Odnośnik do komentarza

Standardowo, w środę aktualizacja PSN więc mogliśmy się spodziewać map. Prezent gwiazdkowy na 22 też w sumie w porządku, nie będzie mi BFBC2 zaprzątał głowy zanim się ferie na uczelni zaczną :thumbsup: Dostępne pewnie będą jutro jak włączą PSN bo z tego co się orientuje to przy każdej aktualizacji przez jakiś czas go nie ma :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...