Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

w najnowszym, 161. numerze PSX Extreme - dostępnym od 21 grudnia - przeczytacie moją recenzję owego DLC, a już na dniach obejrzycie TYLKO U NAS kompletne mecze na każdej z map dodatku. Stay tuned!

 

źródło: PPE.PL <click>

 

no pewnie prędzej zagram niż przeczytam, ale ciekaw jestem opinii Butchera

Odnośnik do komentarza

VIp code to klucz (cos jak cd key) ktory pozwala ci grac na nowych mapach, (Oasis, Harvest, Metal, Cold war) i na starych mapach w nowe tryby (Conquest , Rush itd). W kazdym nowym egzemplarzu jest Vip Code. Bezsensu jest teraz kupowac BFBC bez VIP, stracisz polowe przyjemnosci z grania w BFBC2. Ile teraz kosztuje szpil? 80-90 zeta?

Odnośnik do komentarza

Swoją kopię gry dostałem w piątek. Po zainstalowaniu patcha zabrałem się najpierw za singla (zawsze tak robię). Całkiem fajny, starczył na dwa posiedzenia. Potem zabrałem się za danie główne - JESTEM PO PROSTU ZMIECIONY PRZEZ TĘ GRĘ! Tyle frajdy ile mi dostarcza, nie miałem w żadnej innej grze (poza Red Dead Redemption). Ilość sposobów w jaki można prowadzić rozgrywkę jest nieskończona i można się nieźle wczuć.

 

Po kilkunastu godzinach gry w multi zawsze grało mi się świetnie; nigdy nie trafiłem na "głupich" współtowarzyszy. Cały czas gram w Conquest celem nabicia trofeów za odblokowane 3 bronie w poszczególnych klasach. Chyba najbardziej podoba mi się Oasis, bo można fajne akcje tam robić (wbijanie kos trzem typom pod rząd included).

 

Dzisiaj, podczas gry na Atacamie miałem niezły killstreak. Respiłem się na bazie B, na statku. Kolesie z przeciwnej drużyny chowali się za niebieskim kontenerem; wystarczyło tylko zeskoczyć z dzioba i 5 kos wpadało jedna za drugą. Potem chowam się pod statkiem i czekam na kolejną porcję blaszek :thumbsup:.

 

Aha, nie lubię grać Reconem i bawić się w snajpera. Wolę wziąć SAIGę i jazda na bazę. Swoją drogą to miny z czujnikiem ruchu są mega przydatne :good:.

 

Możecie przysyłać invite'y do friendsów, gdyż chętnie pogram z zaawansowanymi graczami :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza

swoja droga ta gra jest naprawde nieobliczalna. nawet teoretycznie slaby sklad moze pokonac prawie same 50tki.

dzis na arice jako atakujacy nie moglismy za nic w swiecie przebic sie przez druga baze. stwierdzilem, ze zobacze jak nam pojdzie obroncami majac oczywiscie mega zle przeczucie. pierwsza baze zdobyli za pierwszym podejsciem i rozochoceni od razu rzucili sie na druga biegiem. to ich zgubilo. ladnie sie poustawialismy, ja wbieglem standardowo na lewy pogorek (gdzie przebiegasz w 8 sekund na czarnym)za ten kamien. niby tacy ogarnieci, a ubilem 14stu pod rzad i w koncu splaszczyl mnie mortar. stracili wszystkie tickety w niecale 10min.

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie na temat HC mode? Z jednej strony - dużo dotkliwsze uszkodzenia, brak HUD, wszystko fajnie, ale nie kumam dlaczego uwalono funkcje, które służą wyłącznie grze zespołowej. "Spotowanie" przeciwników (czerwone trójkąciki nad głowami), minimapa, zdrówko pojazdów...

LITWIN LITWIN GDZIEŚ (pipi) POLAZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co sądzicie na temat HC mode? Z jednej strony - dużo dotkliwsze uszkodzenia, brak HUD, wszystko fajnie, ale nie kumam dlaczego uwalono funkcje, które służą wyłącznie grze zespołowej. "Spotowanie" przeciwników (czerwone trójkąciki nad głowami), minimapa, zdrówko pojazdów...

spotowac sie da ;)

daje za to pkt tyle ze kwadracików nie ma ;)

Tam jest wiekszy nacisk na Headsety zamiast lampek nad glowa

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie na temat HC mode? Z jednej strony - dużo dotkliwsze uszkodzenia, brak HUD, wszystko fajnie, ale nie kumam dlaczego uwalono funkcje, które służą wyłącznie grze zespołowej. "Spotowanie" przeciwników (czerwone trójkąciki nad głowami), minimapa, zdrówko pojazdów...

LITWIN LITWIN GDZIEŚ (pipi) POLAZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nieważne gdzie, ważne ze go nie ma... Wiec tak HC to... aaaa nieważne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie na temat HC mode? Z jednej strony - dużo dotkliwsze uszkodzenia, brak HUD, wszystko fajnie, ale nie kumam dlaczego uwalono funkcje, które służą wyłącznie grze zespołowej. "Spotowanie" przeciwników (czerwone trójkąciki nad głowami), minimapa, zdrówko pojazdów...

spotowac sie da ;)

daje za to pkt tyle ze kwadracików nie ma ;)

Tam jest wiekszy nacisk na Headsety zamiast lampek nad glowa

 

Ok, jednak wydaje mi się, że trójkąty nad łebkami bardziej odpowiadają rzeczywistości. Wszyscy w mig dostają newsa, że za tym i tym krzakiem siedzi kamper. Widok lecących w stronę krzaka pocisków - bezcenny... No i spot assist!

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie na temat HC mode? Z jednej strony - dużo dotkliwsze uszkodzenia, brak HUD, wszystko fajnie, ale nie kumam dlaczego uwalono funkcje, które służą wyłącznie grze zespołowej. "Spotowanie" przeciwników (czerwone trójkąciki nad głowami), minimapa, zdrówko pojazdów...

LITWIN LITWIN GDZIEŚ (pipi) POLAZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaspotujcie go, może przyjdzie, aha zapomniałem on jest na HC, a tam to nie działa ;]

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie na temat HC mode? Z jednej strony - dużo dotkliwsze uszkodzenia, brak HUD, wszystko fajnie, ale nie kumam dlaczego uwalono funkcje, które służą wyłącznie grze zespołowej. "Spotowanie" przeciwników (czerwone trójkąciki nad głowami), minimapa, zdrówko pojazdów...

LITWIN LITWIN GDZIEŚ (pipi) POLAZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaspotujcie go, może przyjdzie, aha zapomniałem on jest na HC, a tam to nie działa ;]

 

Ja myślę, że akurat leciał śmigłowcem i zablokował się na krańcu mapy tak, że nie mógł z niego wysiąść a potem zrespawnował się na dachu czołgu i go koleś z teamu zabił przyczepionym do UAV C4 a następnie jak chciał rozbroić skrzynię to akurat miał zwiechę i się konsola zablokowała na długi czas i staty wcięło. I dlatego go nie ma :P

Odnośnik do komentarza

 

Ok, jednak wydaje mi się, że trójkąty nad łebkami bardziej odpowiadają rzeczywistości. Wszyscy w mig dostają newsa, że za tym i tym krzakiem siedzi kamper. Widok lecących w stronę krzaka pocisków - bezcenny... No i spot assist!

 

;] powiem ci szczerze ze jakos w tv przy okazji relacji z iraku itp nie widzialem u żołnierzy trójkącików nad głowami :happy: tak na serio to na HC tez jest spot assist btw :thumbsup: miejcie litośc juz z tym normal vs hc .

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Widze ze sie fajnie bawicie kosztem Litwinka :P W HC też jest spotowanie,tylko przez headset i to właśnie bardziej odpowiada rzeczywistości a nie trójkąciki(a nie kwadraciki :P ) nad głowami,jest to grube nadużycie,gdyż często nikogo nei widać a wystarczy że wciśniesz select i się np. krzaki podświetlają :P Ja lubie grac na normalu,tyle kos co mi tam wchodzi to poezja :D

Odnośnik do komentarza

 

Ok, jednak wydaje mi się, że trójkąty nad łebkami bardziej odpowiadają rzeczywistości. Wszyscy w mig dostają newsa, że za tym i tym krzakiem siedzi kamper. Widok lecących w stronę krzaka pocisków - bezcenny... No i spot assist!

 

;] powiem ci szczerze ze jakos w tv przy okazji relacji z iraku itp nie widzialem u żołnierzy trójkącików nad głowami :happy: tak na serio to na HC tez jest spot assist btw :thumbsup: miejcie litośc juz z tym normal vs hc .

kajs czytalem ze jest jakis eksperymentalny system gdzie zolnierze piechoty maja na jedno oko wyswietlacz z mapa terenu i inni moga zaznaczac wrogów ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...