Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

jesli sie zeruje w menu to normalka ostatnio, ale mimo wyzerowania w mensu (w statsach) to już podczas meczu przy wyborze postaci powinieneś mieć rzeczy ktore odblokowałeś

niestety niemam, i nawet w czasie gry mam zerowy level,mimo ze przedtem mialem 1.wylaczalem konsole,probowalem resetowac gre i dalej to samo.zaczynam od zera bez broni,mimo ze przedtem odblokowalem kilka broni i lvl up,malo tego,teraz niezalicza mi nawet killi do leaderboards.pasuje na ta chwile,ide do singla

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

Tak sobie przegladam GT i co widze? Taka oto wypowiedz jakze obiektywna :ph34r:

"Hejterzy,nie jestem kretynem aby w nogi strzelać . Pograjcie w nowsze cody,cs 1.6 czy tam source i porównajcie to do BBC2 . W tamtych grach kilka kul (jak nie jedna) zabija. A w BC2 ? Męczysz się z przeciwnikiem strzelając serią,jeżeli spotkasz dwóch – tylko 1 zabijesz. Nie wiem na jakiej zasadzie headshoty w BC2 są liczone,bo na pewno nie są to strzały w głowę (prędzej byłbym za losowymi obrażeniami). Przegrałem około 50 godzin w to Wasze BC2 i w moim mniemaniu headshoty w tej grze są po prostu farciarskie."

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja na normalu gram tylko pewnymi brońmi, które wiem że są w stanie szybko zabić. Taki M249 SAW zabija serią po kilku jak się strzela z biodra (brzmi to trochę kuriozalnie w przypadku LMG, ale da się ;) ). W zasadzie ostatnio dużo z biodra strzelam jak ktoś jest blisko i widzę, że dużo słabszych graczy wciąż próbuje wtedy namierzyć mnie z red dota tracąc czas i zdrowie. Na HC mogę sobie np. pozwolić na M14 MOD ENHANCED i SVU Snaiperskaia Short, gdzie dwa strzaly i po gościu (a nawet jak trafię jednym, to wiem że gościu ma przed oczami zamazania tak dużo, że niewiele teraz może, więc obiektywnie wyłączam go z rozgrywki ;) ).

 

Co do resetowania, to trzeba przywyknąć. Mi najczęściej jak wychodzę z meczu i włączam od razu na statsy, to że nie mam nic ;) Co do tego podczas meczu, to czasami wystarczy zaliczyć zgon po chwili i zobaczyć czy umiejętności i bronie są. Niestety trzeba je poustawiać znów. Dice w tej chwili przełączyło uwagę i serwery na BF 3, stąd BF: BC 2 cierpi...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

I ma rację,nie raz widzę jak głowa odskakuje a kolo ma ok.60% życia.

Bo jest lag. Wczoraj byl festival tego typu akcji na arice,ale to juz norma

Krótka celna seria w korpus i koleś leży, Na magazynek można 3 załatwić. Z użyciem pistoletem do 5. Na normalu nie miewałem takich akcji. Radocha niesamowita po czymś takim. :)

Celuj w glowe zamiast w korpus to i 4 zabijesz nawet przy uzyciu pp2000

Odnośnik do komentarza

W sensie, że mendrek podejrzewa Ciebie o Cheaty? Mnie kiedys oskarżał, że kampie i wysyłam ludzi jako mieso armatnie a sam dobijam resztki, wiec sie nie dziwie, ze raporty śle :D

bo to prawda :P sam widzialem jak tak robiles :potter:

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie dużo więcej niż 2 867 497. Na http://bfbcs.com/ps3 jest zapisanych 3 174 757.

wiesz czasami 2 i wiecej kont przypada na 1 osobe.

bezpiecznie bedzie wejsc na Vgchartz sprawdzic liczbe sprzedanych kopii i mniej wiecej tyle bedzie bo raczej chyba nikt nie kupowal bc2 z mysla o singlu.

 

btw dzis mialem dziwna gre.

Port valdez 12 vs 12 ja + 23 gosci z lvl max 10.

na koniec ja mam 7k pkt jako defender nastepny po mnie 2k nastepny 400 i kazdy kolejny mniej.

w przeciwnej druzynie kazdy powyzej 3k

ratio mialem ponad 2.

i teraz pytanie :

Jakie ratio musiala miec resta mojej druzyny xD

i co sie dzieje ze do takich gier mnie wrzuca teraz

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie dużo więcej niż 2 867 497. Na http://bfbcs.com/ps3 jest zapisanych 3 174 757.

wiesz czasami 2 i wiecej kont przypada na 1 osobe.

bezpiecznie bedzie wejsc na Vgchartz sprawdzic liczbe sprzedanych kopii i mniej wiecej tyle bedzie bo raczej chyba nikt nie kupowal bc2 z mysla o singlu.

 

btw dzis mialem dziwna gre.

Port valdez 12 vs 12 ja + 23 gosci z lvl max 10.

na koniec ja mam 7k pkt jako defender nastepny po mnie 2k nastepny 400 i kazdy kolejny mniej.

w przeciwnej druzynie kazdy powyzej 3k

ratio mialem ponad 2.

i teraz pytanie :

Jakie ratio musiala miec resta mojej druzyny xD

i co sie dzieje ze do takich gier mnie wrzuca teraz

sporo osob kupilo teraz bf,a weterani chwilowo nie graja, wiec lamerow wrzuca do ciebie. do szalu mnie takie mecze doprowadzaja. na 24 graczy cztery 50lev reszta od 0 do max 21

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...